Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(07-31-2016, 08:21 AM)Like A HERO نوشته است: [ -> ]با سلام.
دوستان تو بازی Mount & Blade سرور کم هست کسی بلده من خودم چجوری سرور بسازم؟
سرور موقتی  می خوام بسازم اخه سرور ایرانی نداره همش باید خارجی بازی کنم اونم با پینگ 150 که خیلی سخته.
دوستانی که اینجا بلدن سرور بسازن یه راهنمایی بکنند.

سلام. سرور ایرانی هست که! براساس پینگ مرتب کنین میبینین حتما سرور(های) ایرانی رو. البته دیگ فکر نکنم از ماه بعد باشه.
من خودم توی یک کلنی هستم که 20 تا پلیر مونت داره، ولی جدیدا این بازی شدیدا با افت پلیر مواجه شده. تقریبا تمام روز سرور ها خالیه. دلیل این قضیه نابودی یکی دیگ از کلن های مونت بود و پلیر های ما هم که سر جریاناتی دیگ سراغ این بازی نمیرن. خلاصه الان مونت اند بلید نیتیو کاملا خوابیده و همه منتظر بنرلردن. البته استیم مونت اند بلید واربند هنوز صفایی داره... ولی خب پینگ بالا هم هست دیگ.
سلام من میخوام بازی wow رو شروع کنم چند تا سوال دارم :
1- مثلا اگه پک mist of pandaria رو بگیرم محتویات پچ های قبلی مثلا the lich king هم داخلش هست ؟
2- سرور های ایرانی تمام باس های داخل بازی رو داره ؟
سلام دوستان من دیتای بازی و سی دی کی اورجینال فیفارو ردیف کردم و میتونم برم داخل بازی ولی سوالاتی در مورد قسمت انلاینش دارم اگه کسی اطلاعات خوبی داره بهم توو تل پیام بده ممنون میشم یا ای دیشو بذاره خودم پیام میدم
ID Tell: taun_zh
دوستان سلام
یه پتیشنی رو برای اعتراض به مسدود کردن IP ایران برای ورود به اوریجین درست کردیم و نیاز داریم که تعداد زیادی امضاش کنن تا حداقل یه حرکتی زده باشیم برای تغییر این وضعیت.
حتما امضاش کنین و تا جایی که میدونین بین دوستانتون و شبکه ها و انجمن هایی که درش عضوید پخشش کنید.
https://www.change.org/p/electronic-arts...-of-origin
سلام دوستان من تازه بازی Rainbow Six Siege رو تحت یوپلی خریداری کردم و الانم بازیو دانلود کردم ولی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم این میاد رو صفحه و انگار اصلا کاری انجام نمیده یه مدت طولانی هم کذاشتم بمونه ولی بازم نرفت Wall Wall 
[تصویر:  8d2pgyc8ruate09zuphm.png]
(10-06-2016, 01:02 PM)xLucif3rBKlyn نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من تازه بازی Rainbow Six Siege رو تحت یوپلی خریداری کردم و الانم بازیو دانلود کردم ولی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم این میاد رو صفحه و انگار اصلا کاری انجام نمیده یه مدت طولانی هم کذاشتم بمونه ولی بازم نرفت Wall Wall 

فک نکنم این مشکل باشه چون نوشته installing پس داره چیزیو نصب میکنه 
چقدر صبر کردید براش؟
نیم ساعت یا 1 ساعت بزارید بمونه ببینید تغییری نمیکنه 
نتتون سرعتش چقدره؟
(10-06-2016, 01:08 PM)Marcus Holloway نوشته است: [ -> ]
(10-06-2016, 01:02 PM)xLucif3rBKlyn نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من تازه بازی Rainbow Six Siege رو تحت یوپلی خریداری کردم و الانم بازیو دانلود کردم ولی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم این میاد رو صفحه و انگار اصلا کاری انجام نمیده یه مدت طولانی هم کذاشتم بمونه ولی بازم نرفت Wall Wall 

چقدر صبر کردید براش؟
نتتون سرعتش چقدره؟

من از ساعت 7 صبح تا الان گذاشتم هنوز نرفته سرعت دانلود هم 200kB هست
(10-06-2016, 01:13 PM)xLucif3rBKlyn نوشته است: [ -> ]

چقدر صبر کردید براش؟
نتتون سرعتش چقدره؟

میتونید با سرعت دانلود بیشتر امتحان کنید؟
اگه میتونید نت گوشی رو شیر کنید روی pc و بزنید تو بازی ببینید چی میشه
(10-06-2016, 02:41 PM)Marcus Holloway نوشته است: [ -> ]
(10-06-2016, 01:13 PM)xLucif3rBKlyn نوشته است: [ -> ]

چقدر صبر کردید براش؟
نتتون سرعتش چقدره؟

میتونید با سرعت دانلود بیشتر امتحان کنید؟
اگه میتونید نت گوشی رو شیر کنید روی pc و بزنید تو بازی ببینید چی میشه
نشد باز این اصلا از اینترنت مصرف نمیکنه Wall Wall
سلام دوستان من هر کاری کردن نتونستم به سرور های جدید rocket league وصل شم البته نمیدونم باید چه اپدیت و کرکی بریزم لطفا یه راهنمایی کامل کنید ممنون میشم Wall S0 (29)

S0 (29)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24