Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
سلام
چطور باید جنرال 2 رو انلاین بازی کنم؟
از طریق سایت
http://cnc-online.net/
منظورم است چون گیم رنجر در سیستم من کار نمیکنه
حساب کاربری در این سایت ساختم و تایید کردم حالا باید چی کار کنم؟
(03-28-2016, 12:55 PM)Hazhir نوشته است: [ -> ]سلام. میخواستم سی دی کی بازی the division بخرم. به نظرتون بهتره از Uplay بخرم یا Steam؟ کدوم بهتره و چرا؟

سلام.
به نظر من از یوپلی بگیری بهتره. چون من هم تو یوپلی و هم تو استیم بازی کردم، فهمیدم که سرعت آپدیت کردن بازی ها تو یوپلی بهتر از استیمه. (البته شاید مال من اینجوریه و در کل فرقی با هم ندارن) S0 (24)
سلام.

میخواستم بدونم که بازی های انلاینی مثل the division هر ساعت چقدر ترافیک اینترنتی(حجم اینترنت) استفاده میکنند.
(04-09-2016, 09:02 PM)tvchn نوشته است: [ -> ]سلام.

میخواستم بدونم که بازی های انلاینی مثل the division هر ساعت چقدر ترافیک اینترنتی(حجم اینترنت) استفاده میکنند.

توی قسمت تک‌نفره تقریبا 70 80 تا و قسمت مولتی 150 مگ در ساعت. قسمت چندنفره ممکنه یکم بیشتر هم بشه
سلام خسته نباشید.
اگه من یه بازی رو تو استیم بزارم رو دانلود و تا 30% دانلود بشه بعد pc رو ریستارت کنم بازی از ادامش دانلود میشه یا از اول؟
(04-10-2016, 05:40 PM)tvchn نوشته است: [ -> ]سلام خسته نباشید.
اگه من یه بازی رو تو استیم بزارم رو دانلود و تا 30% دانلود بشه بعد pc رو ریستارت کنم بازی از ادامش دانلود میشه یا از اول؟
سلام
بازی از ادامه دانلود میشه و هیچ مشکلی هم توی فایل ها پیدا نمیشه.
لام وستان اینترنتم یک مگ مخابرات هستش 
سرعت دانلود 100 کیلوبایت 
پینگ هم با سرور شیراز زیر 100 
ولی با سرور های خارج کشور 400 300 و اینجور چیزا من نمیدونسم با کدوم سرورا باید بگیرم 
با این میشه رینبو زد ؟
ps4دارم
با سلام
دوستان من میخواستم Rust experimental ران کنم ولی گیم مود رو هر جا میگردم نیست
اگ میشه کمک کنید . ممنون میشم

با سلام
دوستان من میخواستم Rust experimental ران کنم ولی گیم مود رو هر جا میگردم نیست
اگه میشه کمک کنید . ممنون میشم
سلام من تا حالا بازی آنلاین زیاد انجام ندادم به خاطر همین اگه سوالام خیلی سطحیِ ببخشید.(واسه راحتی کار اسکرین شاتم گرفتم  S0 (2) )
من تو بازی  world of warcrat Wrath of the Lich King 3.3.5a یه مشکل دارم 
اول که وارد بازی میشم ازم یه اکانت میخواد که من رفتم توی سایت krasuswow.ir یه اکانت ساختم 
وقتی که اکانت و  وارد کردم این صحفه واسم اومد : uupload.ir/files/mba5_2.png
بعد که آپدیت 100 درصد شد گفت بازی رو باید ریستارت کنم : uupload.ir/files/9wfl_3.png
بعد از اون از بازی بیرون اومد و یه فایل 73 مگی رو دان کرد uupload.ir/files/xqoq_4.png 
بعد uupload.ir/files/e6u_5.png نصبش کرد
بعد از نصبش رو فایل بازی که کلیک می کنم باز دوباره یه آپدیت میاد : uupload.ir/files/31zh_6.png
که بعد از کامل شد آپدیت ارور میده:uupload.ir/files/nooz_7.png
بعد از اون هر کاری کردم که وارد بازی بشم نشد که نشد  Wall 
کسی می دونه مشکل از کجاست ؟؟  S0 (5)
(05-03-2016, 12:52 PM)TaDig نوشته است: [ -> ]سلام من تا حالا بازی آنلاین زیاد انجام ندادم به خاطر همین اگه سوالام خیلی سطحیِ ببخشید.(واسه راحتی کار اسکرین شاتم گرفتم  S0 (2) )
من تو بازی  world of warcrat Wrath of the Lich King 3.3.5a یه مشکل دارم 
اول که وارد بازی میشم ازم یه اکانت میخواد که من رفتم توی سایت krasuswow.ir یه اکانت ساختم 
وقتی که اکانت و  وارد کردم این صحفه واسم اومد : uupload.ir/files/mba5_2.png
بعد که آپدیت 100 درصد شد گفت بازی رو باید ریستارت کنم : uupload.ir/files/9wfl_3.png
بعد از اون از بازی بیرون اومد و یه فایل 73 مگی رو دان کرد uupload.ir/files/xqoq_4.png 
بعد uupload.ir/files/e6u_5.png نصبش کرد
بعد از نصبش رو فایل بازی که کلیک می کنم باز دوباره یه آپدیت میاد : uupload.ir/files/31zh_6.png
که بعد از نصبش ارور میده:uupload.ir/files/nooz_7.png
بعد از اون هر کاری کردم که وارد بازی بشم نشد که نشد  Wall 
کسی می دونه مشکل از کجاست ؟؟  S0 (5)

درود
به اینجا مراجعه کنید و کل مشکلات و حتی بازی رو زیر و رو کنید.
راهنما و معرفی بازی آنلاین World Of Warcraft
هر مشکلی رو در این جا به راحتی حل کنید.
موفق و پایدار باشید S0 (24)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24