Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(05-22-2016, 08:52 PM)Mahdi Attacker نوشته است: [ -> ]
(05-22-2016, 08:38 PM)mohammadm77 نوشته است: [ -> ]دو سوال:

ارما3 چقدر حجم کم میکنه هر ساعت؟
با نت 128 میشه بازی کرد:|؟

آرما 3 که فکر نکنم بیشتر از 120 مگ مصرف کنه هر ساعت.بر اساس شلوغی و... بین80_120 مگ در ساعت مصرف میکنن بازی های آنلاین در این سبک و این گرافیک و... .
با نت 128 هم بستگی داره. ولی فکر نکنم جوابگوی آرما 3 باشه.حداقل باید 256 یا 512 رو داشته باشید تا بتونید بدون لگ ، loss , chocke پلی بدید. البته شاید هم نت خوبی در اون منطقه isp ارائه بده و بتونید بازی کنید.
اگه از نظر پینگ فیکس باشید فکر نکنم مشکلی خاصی براتون پیش بیاد.

میگم این بازی رو کرکی هم میشه آنلاین زد؟
(05-22-2016, 09:04 PM)z170progaming نوشته است: [ -> ]سلام cs:go کرکی چجور میشه انلاین بازی کرد؟من دوتا ایکون دارم یکی نوشته افلاین یکی هم وقتی میزنی روش یه صفحه باز میشه و یه سری فایل دانلود میکنه.
از سایتy-as-dl گرفتم.
ساعتی چقد مصرف میکنه؟

دوست عزیز بهتون پیشنهاد میکنم که به هیچ عنوان cs:go کرکی بازی نکنید به چند دلیل:
1. این نسخه های اصلا آپدیت نیستن و پر از باگ و... هستن.
2.بازی تحت استیم نیست و چیتر های خیلی زیادی وجود داره و بی سرو سامونه.
3.پلیر هاش به شدت کم هستن و اصلا ارزش بازی کردن نداره.
4.خیلی از امکاناتی که شما داخل cs go استیم دارید به هیچ وجه داخل کرکی ندارید.
ــــــ
قیمت بازی بین 35_40 تومن پولشه و نسبت به کیفیت و سطح بازی، بسیار بسیار قیمت پایینیه. من خودم 2 تا اکانت cs go دارم. پیشنهاد میکنم گیفت یا سی دی کی cs go رو بخرید و بعد از فعال کردن از بازی لذت ببرید به جای اینکه بیاید کرکی بازی کنید و اصلا نفهمید cs یعنی چی!
آقا من تا حالا بازی اورجینال نگرفتم یکم سوالام زیادن:
1 خونده بودم برای آنلاین بازی کردن رو کنسول ها باید پول بدیم برای اکانت های یک ماهه و سه ماهه و اینا. روی کامپیوتر هم همینطوره؟
2 الان اگه مثلا بخوام GTA V اورجینال بگیرم از کجا باید بگیرم؟
3 حالا اگه GTA V رو داشته باشم و بخوام آنلاین بازی کنم باید از قبل کسی رو بشناسم یا میتونم اونجا کسی رو پیدا کنم؟
4 کسی که PS4 داشته باشه میتونه با من که PC دارم بازی کنه؟
ببخشید زیاد شدن
(05-23-2016, 01:07 PM)mahdi_ak نوشته است: [ -> ]آقا من تا حالا بازی اورجینال نگرفتم یکم سوالام زیادن:
1 خونده بودم برای آنلاین بازی کردن رو کنسول ها باید پول بدیم برای اکانت های یک ماهه و سه ماهه و اینا. روی کامپیوتر هم همینطوره؟
3 حالا اگه GTA V رو داشته باشم و بخوام آنلاین بازی کنم باید از قبل کسی رو بشناسم یا میتونم اونجا کسی رو پیدا کنم؟
ببخشید زیاد شدن

سلام و درود فراوان 
خب تک تک تاجایی که اطلاع دارم بهتون جواب میدم:
  1. خیر نیازی نیست
  2. https://4ushgah-5.com/shop/original-gta-v-for-pc/
  3. اطلاعاتی درباره این موضوع ندارم ولی میتونید این آموزش رو بخونید
  4. فکر نمیکنم
خواهش میکنم مشکلی نیست، این تاپیک برای پاسخ به سوالات کاربران زده شده  S0 (74)
(05-23-2016, 01:07 PM)mahdi_ak نوشته است: [ -> ]آقا من تا حالا بازی اورجینال نگرفتم یکم سوالام زیادن:
ببخشید زیاد شدن

2. سایت‌های زیادی هستش، ولی بهترینش سایت persiankey بوده، توی سایت بازی موجود نیست، اول یک اکانت Steam باید بسازید(از اینجا) بعدش به این شخص PM بدید تا براتون بگه قیمتش چنده[¡я¡] мξร¡v Đ@я!o™「Persiankey✯」
3. آدم زیاده توی بازی، ولی بهتره همیشه با چند نفر از دوستاتون بازی بکنید. از همینجا هم فکر کنم بشه چند نفر رو پیدا کرد.
4.خیر، این بازی قابلیت cross platform رو ندارد.
[url=http://store.steampowered.com/][/url]
سلام. میخواستم سی دی کی اختصاصی سوشیال کلاب GTA V رو بگیرم و قبلش برای اینکه مطمئن بشم اروری چیزی نباشه طبق چیزی که توی سایت فروشگاه پالکس نوشته بود نسخه ریلودد رو نصب کردم و کرک رو نریختم. اما وقتی روی GTA V Launcher کلیک میکنم این پیغام میاد:
Steam failed to initialize. Please exit and try again
سوشیال کلاب توی خود فایل های نصبی بازی رو هم نصب کردم فرق نکرد. مشکل از کجاست؟
(06-02-2016, 09:15 PM)mahdi_ak نوشته است: [ -> ]سلام. میخواستم سی دی کی اختصاصی سوشیال کلاب GTA V رو بگیرم و قبلش برای اینکه مطمئن بشم اروری چیزی نباشه طبق چیزی که توی سایت فروشگاه پالکس نوشته بود نسخه ریلودد رو نصب کردم و کرک رو نریختم. اما وقتی روی GTA V Launcher کلیک میکنم این پیغام میاد:
Steam failed to initialize. Please exit and try again
سوشیال کلاب توی خود فایل های نصبی بازی رو هم نصب کردم فرق نکرد. مشکل از کجاست؟
سلام
این ارور مربوط به نصب نبودن نرم افزار استیم میشه. شما مطمئن هستید که نسخه سوشیال کلاب رو گرفتید؟ نرم افزار استیم رو نصب کردید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه؟
کلا هر وقت روی بازی کلیک کنیم سوشیال کلاب باز میشه. استیم رو هم نصب کردم میگفت این بازی در کشور شما در دسترس نیست. از چیزشکن استفاده کردم بازم به نتیجه نرسیدم (یادم نیست این دفعه چه پیغامی داد)
اصن مگه نسخه سوشیال کلاب به استیم نیاز داره؟
(06-02-2016, 09:44 PM)mahdi_ak نوشته است: [ -> ]کلا هر وقت روی بازی کلیک کنیم سوشیال کلاب باز میشه. استیم رو هم نصب کردم میگفت این بازی در کشور شما در دسترس نیست. از چیزشکن استفاده کردم بازم به نتیجه نرسیدم (یادم نیست این دفعه چه پیغامی داد)
اصن مگه نسخه سوشیال کلاب به استیم نیاز داره؟
راستی من حواسم نبود شما الان سی دی کی بازی رو دارید یا نه؟
نسخه ریلودد بر اساس نسخه ی استیم تهیه و کرک شده برای همین این ارور رو میده.
نه ندارم خواستم قبل از خرید ببینم چجوریه چون نوشته بود وقتی بازی رو اجرا میکنی کد میخواد.
برای کد سوشیال کلاب چه نسخه ای رو باید داشته باشم؟ میتونید لینکش رو بدید دانلودش کنم؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24