Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
من این dayz ریختم میرم تو بازی لیست سرورا که همرو میاره ولی اون بالای صفحه نوشته. (no stats connected) بعدش یه سرور پینگ پایین پیدا میکنم میرم توش که مینوسه جوین سرور بعدش میزنه session lost بعضی از دوستان میگن مشکل از اینترنته ولی من بازی های دیگه ای انجام دادم و با قندشکن هم امتحان کردم بازی هم اورجینال هستش
سلام دوستان چند وقتیه که بازی های مختلفی مانند. dayz _ rainbow six داخل بازی که میرم بالا سمت راست مینویسه no stats connected مشکل چیه ؟ وارد هیچ سروری هم نمیتونم بشم
سلام به همه بچه های گیم فا
دوستان اینجا کسی بلده با سرور Rust Legacy کار کنه ؟؟؟؟
چطوری پلاگین بریزه یاد بده ؟؟  [img=0x0]https://forum.gamefa.com/images/smi/s0%20(22).gif[/img] [img=0x0]https://forum.gamefa.com/images/smi/s0%20(22).gif[/img] 
ممنون میشم
(07-24-2016, 05:28 PM)DeltaX نوشته است: [ -> ]اقا من تو بازی بتلفیلد 4 قسمت مولتی رو ps4 مشکل دارم 
وقتی تو منو رو مولتی پلیر رو انتخاب میکنم بعد یکی دو دیقه میگه : 
The connection with EA Online was lost 
نت شاتل دارم ،6 مگ سروریس گیم هم فعال کردم تو بازی هایی مث کال اف هر 3 نسخه ps4 به راحتی انلاین می زنم ولی نمی دونم اینجا چرا اینجوره ؟؟ میشه راهنمایی کنید

حتماً سرورهای EA بصورت موقت مشکل پیدا کرده. ولی اگر بیشتر از یک روز شده پس مشکل از اینترنت خودتون باید باشه(تایم اوت میشید).
با سلام.
دوستان تو بازی Mount & Blade سرور کم هست کسی بلده من خودم چجوری سرور بسازم؟
سرور موقتی  می خوام بسازم اخه سرور ایرانی نداره همش باید خارجی بازی کنم اونم با پینگ 150 که خیلی سخته.
دوستانی که اینجا بلدن سرور بسازن یه راهنمایی بکنند.
سلام رفقا . از صبح تالا اوریجین اصلا انلاین نمیشه به هیچ صراطی هم مستقیم نیس ! اصلا نمیشه فیفا رو باز کرد . تو صفحه ی اباتدایی که میخوام لاگین کنم مشکلی نیس ولی بعدش همیچن اروری میده . کسی میدونه چشه ؟ 
اتز موقعی هم که آپدیت جدید شده باید حتما با فیلتر شکن صفحه رو ریلود کنم تا بشه بعد بازی و اجرا کرد . 
[تصویر:  w8ru_asdasdasd_thumb.jpg]
(09-15-2016, 05:58 PM)sasan2shiraz نوشته است: [ -> ]سلام رفقا . از صبح تالا اوریجین اصلا انلاین نمیشه به هیچ صراطی هم مستقیم نیس ! اصلا نمیشه فیفا رو باز کرد . تو صفحه ی اباتدایی که میخوام لاگین کنم مشکلی نیس ولی بعدش همیچن اروری میده . کسی میدونه چشه ؟ 
اتز موقعی هم که آپدیت جدید شده باید حتما با ***** شکن صفحه رو ریلود کنم تا بشه بعد بازی و اجرا کرد . 

با چه یه شیلتر شکن قوی برید سا.ی.فون 3 رو دانلود کنید ببینید باز میشه یا نه برای من با سا.ی.فون 3 راحت باز شد
(09-15-2016, 06:27 PM)Dark Raider نوشته است: [ -> ]
(09-15-2016, 05:58 PM)sasan2shiraz نوشته است: [ -> ]سلام رفقا . از صبح تالا اوریجین اصلا انلاین نمیشه به هیچ صراطی هم مستقیم نیس ! اصلا نمیشه فیفا رو باز کرد . تو صفحه ی اباتدایی که میخوام لاگین کنم مشکلی نیس ولی بعدش همیچن اروری میده . کسی میدونه چشه ؟ 
اتز موقعی هم که آپدیت جدید شده باید حتما با ***** شکن صفحه رو ریلود کنم تا بشه بعد بازی و اجرا کرد . 

با چه یه شیلتر شکن قوی برید سا.ی.فون 3 رو دانلود کنید ببینید باز میشه یا نه برای من با سا.ی.فون 3 راحت باز شد
فک نمیکنم ربطی به قند شکن داشته باشه . چون قند شکن من از سایفون و این چیا قوی تره . احتمال میدم سرورای ea قاط رده باشن . چند نفریم دیدم همیچن مشکلی و داشته باشن ق
(09-15-2016, 07:17 PM)sasan2shiraz نوشته است: [ -> ]

فک نمیکنم ربطی به قند شکن داشته باشه . چون قند شکن من از ***** و این چیا قوی تره . احتمال میدم سرورای ea قاط رده باشن . چند نفریم دیدم همیچن مشکلی و داشته باشن ق

نمیدونم چون من و دوستام هم با س.ایفو.ن راحت همین امروز بازیو نصب کردیم و بازی کردیم  چندتا دیگه از بچه های سایت هم با فیتلر شکنای مختلف راحت بازیو اجرا کردن  
همین چند دقیقه پیش هم خودم با فیتلر شکن تو اوریجین بودم راحت بازش کردم
(09-15-2016, 07:59 PM)Dark Raider نوشته است: [ -> ]
(09-15-2016, 07:17 PM)sasan2shiraz نوشته است: [ -> ]

فک نمیکنم ربطی به قند شکن داشته باشه . چون قند شکن من از ***** و این چیا قوی تره . احتمال میدم سرورای ea قاط رده باشن . چند نفریم دیدم همیچن مشکلی و داشته باشن ق

نمیدونم چون من و دوستام هم با س.ایفو.ن راحت همین امروز بازیو نصب کردیم و بازی کردیم  چندتا دیگه از بچه های سایت هم با فیتلر شکنای مختلف راحت بازیو اجرا کردن  
همین چند دقیقه پیش هم خودم با فیتلر شکن تو اوریجین بودم راحت بازش کردم

اره از بعد اپدیت جدید که اومد با فقیلتر شکن فقط میومد . نمیدونم صب تالا چش شده
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24