Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(05-31-2016, 05:05 PM)abdol1345 نوشته است: [ -> ]سلام نسخه بازی من gog v1.02 هنگام لود سیو بازی این خطا را میدهد
Missing Hair and Beards set

DLC مربوط به حالت های مو و ریش رو دانلود و نصب کنید
(05-31-2016, 08:17 AM)masterpourya نوشته است: [ -> ]
برای نسخه FLT کدوم رو باید دانلود کنم؟
سلام
نسخه‌ی FLT بر اساس نسخه‌ی GOG هست و باید آپدیت‌های GOG رو نصب کنید.
من نسخه ی اوریج gog رو دارم بعد همه ی آپدیت ها رو از همونجا گرفتم. حالا این آپدیت 1.21 رو دیشب گرفتم بعد اول دایرکتوری رو نمیشناخت! از اون فایل رجیستر که گذاشتین استفاده کردم حالا وسط نصب ارور میده!! اشکال از چی میتونه باشه؟ S0 (43)
[تصویر:  header.jpg?t=1463742262]

خب طبق موعد مقرر امروز آخرین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بازی Witcher 3 منتشر شد و با این بسته پرونده‌ی این بازی بسته شد.
در این ارسال لینک دانلود به همراه اضافات و راهنمایی های لازم رئ در اختیارتون قرار میدم. پیشنهاد میشه هر چه زود‌تر بسته‌ی خون و شراب را دانلود و از آن لذت ببرید.

مخصوص نسخه‌ی GOG

قبل از نصب این گسترش دهنده باید آپدیت های 1.10 و 1.21 رو نصب کنید چون در این بسته آپدیت بازی قرار داده نشده.
لینک آپدیت 1.21 رو می تونید از صفحه‌ی قبل پیدا کنید و دانلود کنید.
حجم این بسته 7 گیگ هست و 3 گیگ از بسته‌ی قبلی کمتر
به‌همراه این بسته گسترش دهنده 16 DLC رایگان بازی و

لینک دانلود
فعلا به صورت تک پارت قرار میدم و بعد به صورت چند پارت

The Witcher 3: Blood & Wine DLC- GOG

قسمت‌های اضافه‌ی نسخه‌ی GOG

به‌همراه این بسته گسترش دهنده 16 DLC رایگان بازی و بسته‌ی گسترش دهنده‌ی قبلی یعنی Hearts of Stone به ورژن 2.0.0.44 به‌روز شده‌اند.

لینک دانود

All 16 Free DLC [2.0.0.44] GOG

Hearts of Stone [2.0.0.44] GOG Part 1
Hearts of Stone [2.0.0.44] GOG Part 2
Hearts of Stone [2.0.0.44] GOG Part 3
Hearts of Stone [2.0.0.44] GOG Part 4
Hearts of Stone [2.0.0.44] GOG Part 5

مخصوص نسخه‌ی Steam

این هم مثل نسخه‌ی GOG از صفحه‌ی قبل آپدیت مخصوص Steam رو دانلود کنید و بعد شروع به نصب این بسته کنید.
حجم نسخه‌ی Steam حدود 7.5 گیگ هست.

لینک دانلود

Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine DLC Steam Part 1
Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine DLC Steam Part 2
Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine DLC Steam Part 3
Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine DLC Steam Part 4
Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine DLC Steam Part 5
Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine DLC Steam Part 6
Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine DLC Steam Part 7
Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine DLC Steam Part 8

در آخر هم لینک آپدیت بازی که گروه Bat اون رو منتشر کرده رو باتون قرار میدم.
حجم این آپدیت هم 2.10 گیگ هست.

The Witcher 3 Wild Hunt Update v1.21-BAT

(06-01-2016, 12:29 AM)Payne4 نوشته است: [ -> ]من نسخه ی اوریج gog رو دارم بعد همه ی آپدیت ها رو از همونجا گرفتم. حالا این آپدیت 1.21 رو دیشب گرفتم بعد اول دایرکتوری رو نمیشناخت! از اون فایل رجیستر که گذاشتین استفاده کردم حالا وسط نصب ارور میده!! اشکال از چی میتونه باشه؟ S0 (43)
سلام
از اروری که بهتون نشون میده عکس بگیرید و اینجا قرار بدید تا بهتر کمکتون کنم.
(05-31-2016, 09:54 PM)مجیدنصر نوشته است: [ -> ]
سلام
سلام مجید جان. Dlc رو نسخه gog بگیریم رو flt کار میده و مشکلی نداره؟یا صبر کنم تا flt بیاد؟
(06-01-2016, 01:11 AM)Auberon نوشته است: [ -> ]
(05-31-2016, 09:54 PM)مجیدنصر نوشته است: [ -> ]
سلام
سلام مجید جان. Dlc رو نسخه gog بگیریم رو flt کار میده و مشکلی نداره؟یا صبر کنم تا flt بیاد؟
سلام محمد عزیز
بله جواب میده در اصل نسخه‌ی FLT همون نسخه‌ی GOG هست به صورت ستاپ‌دار. روزی که بازی منتشر شد نسخه‌ی GOG به صورت نصبی بود بعد گروه FLT اومد این نسخه رو برداشت ستاپ‌ بهش اضافه کرد و منتشرش کرد.
[quote pid='259555' dateline='1464725829']

(06-01-2016, 12:29 AM)Payne4 نوشته است: [ -> ]من نسخه ی اوریج gog رو دارم بعد همه ی آپدیت ها رو از همونجا گرفتم. حالا این آپدیت 1.21 رو دیشب گرفتم بعد اول دایرکتوری رو نمیشناخت! از اون فایل رجیستر که گذاشتین استفاده کردم حالا وسط نصب ارور میده!! اشکال از چی میتونه باشه؟ S0 (43)
سلام
از اروری که بهتون نشون میده عکس بگیرید و اینجا قرار بدید تا بهتر کمکتون کنم.
[/quote]

متاسفانه اون فایل log هم تولید نمیشه تا ببینم به چی داره گیر میده!!
http://s6.uplod.ir/i/00782/josd9mfhsj45.png
سلام.دوستان من نسخه flt رو دارم.تا الان وقت نکرده بودم بازی رو انجام بدم.الان فقط ستاپ بازیو دارم.برای اینکه 16 دی ال سی و آپدیت ها و 2تا گسترش دهنده رو داشته باشم باید تمام محتویات اضافی که اومده رو دانلود کنم یا آپدیتی هست که همه ی اینها با هم توش باشن؟؟؟
سلام DLC مربوط به حالت های مو و ریش تو سایت نیست
(06-01-2016, 01:11 PM)ali.7612 نوشته است: [ -> ]سلام.دوستان من نسخه flt رو دارم.تا الان وقت نکرده بودم بازی رو انجام بدم.الان فقط ستاپ بازیو دارم.برای اینکه 16 دی ال سی و آپدیت ها و 2تا گسترش دهنده رو داشته باشم باید تمام محتویات اضافی که اومده رو دانلود کنم یا آپدیتی هست که همه ی اینها با هم توش باشن؟؟؟
سلام
شما آپدیت روز اول رو نصب کنید سپس آپدیت 1.10 که این آپدیت شامل تمامی آپدیت‌های قبلی بازیه سپس میتونید 16 DLC رو نصب کنید و سپس میتونید گسترش Hearts of Stone رو نصب کنید یادتون باشه برای اجرای گسترش دهنده Hearts of Stone باید آپدیت 1.10 رو قبلش نصب کرده باشید. برای گسترش دهنده دوم که میشه Blood and Wine حتما باید آپدیت 1.21 که به تازگی منتشر شده رو نصب کنید و سپس گسترش دهنده‌ی Blood and Wine نصب کنید و از بازی لذت ببرید.