Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(09-01-2015, 07:01 PM)sasan2shiraz نوشته است: [ -> ]سلام . تو بازی جدیدا هی وسط کار هنگ میکنه میپره بیرون روی دسکتاپ . مینیمایز میشه و فقط صدا هس ! چیکار کنم این مشکل و؟

سلام دوست عزیز
نسخه ی بازی شما چیه؟
آپدیت 1.08.3 و DLc های بازی رو نصب کرید؟
کارت گرافیک خودتون رو به آخرین نسخه آپدیت کردید؟
(09-01-2015, 11:58 PM)مجید نصر نوشته است: [ -> ]
(09-01-2015, 07:01 PM)sasan2shiraz نوشته است: [ -> ]سلام . تو بازی جدیدا هی وسط کار هنگ میکنه میپره بیرون روی دسکتاپ . مینیمایز میشه و فقط صدا هس ! چیکار کنم این مشکل و؟

سلام دوست عزیز
نسخه ی بازی شما چیه؟

سلام . بله آپدیتا همه انجام شده ! درایورم اره اخرین چیزی که توی خود انویدیا بود ! فقط دی ال سی ها دانلود شدن ولی هنوز نصب نشدن !

نسخه بازی هم  GOG هست
(09-02-2015, 12:22 AM)sasan2shiraz نوشته است: [ -> ]

سلام دوست عزیز
نسخه ی بازی شما چیه؟

سلام . بله آپدیتا همه انجام شده ! درایورم اره اخرین چیزی که توی خود انویدیا بود ! فقط دی ال سی ها دانلود شدن ولی هنوز نصب نشدن !

شما یک بار از سیو هاتون کپی بگیرید بعد بازی رو حذف کنید و دوباره نصب کنید. 
بعد از اولین آپدیت تا آخرین آپدیت که 1.08 هست رو نصب کنید.
بعد dlc ها رو نصب کنید.

ببنید درست میشه یا نه
(09-02-2015, 12:22 AM)sasan2shiraz نوشته است: [ -> ]

سلام دوست عزیز
نسخه ی بازی شما چیه؟

نسخه بازی هم  GOG هست
در حین اجرای بازی نرم افزاری چیزی اجرا نیست؟ آنتی ویروس غیر فعال هست؟
آخه بیرون اومدن از بازی و بدون هیچ اروری کمی عجیب هست و تا حالا بهش برخورد نکردم. شما این کار هم انجام بده طبق یک راهنمایی در پست اول بازی خودتون رو به کارت گرافیک شناسایی کنید ولی تنظیماتی که اونجا گفته شده رو انجام ندید و فقط بازی رو وارد لیست برنامه های کارت گرافیک بکنید.
کاسپرسکی که فعال هس ! ولی اون فک نکنم تداخلی ایجاد کنه . میکنه ؟ تنظیمات همونجور که خودتون گفتید انجام دادم.الان رستور کنم تظیمات و یعنی ؟
(09-02-2015, 01:04 AM)sasan2shiraz نوشته است: [ -> ]کاسپرسکی که فعال هس ! ولی اون فک نکنم تداخلی ایجاد کنه . میکنه ؟ تنظیمات همونجور که خودتون گفتید انجام دادم.الان رستور کنم تظیمات و یعنی ؟
کاسپر که کلا آنتی ویروس سنگینی هست و حتماهنگام اجرای بازی کلا ازش خارج بشو. اول یه چیزی رو بگم شما که DLC های بازی رو دانلود کردی حتما هم نصب کن در بعضی مواقع مهم هست و کمک می کنه. حالا شما که اینجور برات میشه طبق اون راهنمایی برو جلو ببین چه اتفاقی می افته اگر درست شد که برو حالش ببر اگه نه بگو تا بگردم دنبال یه راه حل دیگه
حله ! انجام میدم نتیجه نداد دوباره پست میدم ! ممنون
(08-30-2015, 09:20 PM)مجید نصر نوشته است: [ -> ]
(08-30-2015, 09:12 PM)Gralet of Persia نوشته است: [ -> ]آقا بابت کمکتون خیلی ممنون من خودم موظف دونستم ازتون نشکر کنم ولی ببخشید من آبدیت 1.08.2 رو ریختم ولی چون کارت گرافیکم ضعیفه(AMd Radeon hd 6870) به دلیل ***** جدید رندر کردن زیاد افت فریم ریت پیدا کردم ممنون میشم کمکم کنید :D
سلام دوست عزیز
لطف می کنیدد مشخصات کامل سیستمتون رو بگید؟
بعد اینکه کارت گرافیک خودتون رو آپدیت کردید؟
از آپدیت 1.08.3 که به تازگی منتشر شده استفاده کردید؟
ببینید این بازی به خاطر اینکه محیط بسیار بزرگی رو داره سیستم قوی هم طلب می کنه و از اونجایی که کارت گرافیک شما ضعیف هست بهتر هست تنظیمات گرافیکی بازی رو به خصوص یک سری تنظیمات خاص رو یا خاموش و یا روی کمترین حالت ممکن قرار بدید تا از افت فریم زیاد رنج نبرید.

راستش آخرین آبدیت درایور نصب نکردم بقیه سیستمم دیدم هیچ مشکلی نداره
(06-21-2015, 01:52 PM)M7M8M78 نوشته است: [ -> ]سلام
من توی مرحله hunting a witch وقتی میرم توی جایی که جادوگره رفته و میخوام باهاش حرف بزنم از بازی میپره بیرون
لطفا کمک کنید

واسه اینه که جاهای بدبدشو نبینی گناه نکنی :D :D

display mod دستکاری کن درست میشه منم همین مشکلو داشتم حل شد. :heart:
سلام...من بازی رو تازه نصب کردم وقتی میرم تو بازی و میخوام وارد داستان بازی بشم یهو از بازی خارج میشه...خواهش میکنم کمک کنین