Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان من نسخه GOG بازی رو نصب کردم.از پوشه X64 ویچر 3 رو اجرا کردم ولی فقط فایلی با عنوان کرش زیر بازی به وجود میاد بازم میزنم و باز هم یه فایل دیگه با عنوان کرش زیر اون میاد.
اسم دقیقش اینه witcher3.exe_crash_20150519_121949522.crashinfo یه بار دیگه هم میزنم همین فایل با شماره های دیگه میاد.
خواهشا هر کسی میدونه کمک کنه الان یک ماهه سره این قضیه نتونستم بازی کنم.
مرسی دوستان
(06-19-2015, 05:09 PM)KING OF DARK نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من نسخه GOG بازی رو نصب کردم.از پوشه X64 ویچر 3 رو اجرا کردم ولی فقط فایلی با عنوان کرش زیر بازی به وجود میاد بازم میزنم و باز هم یه فایل دیگه با عنوان کرش زیر اون میاد.
اسم دقیقش اینه witcher3.exe_crash_20150519_121949522.crashinfo یه بار دیگه هم میزنم همین فایل با شماره های دیگه میاد.
خواهشا هر کسی میدونه کمک کنه الان یک ماهه سره این قضیه نتونستم بازی کنم.
مرسی دوستان

کرک و رجیستری مشکل دارن
سلام
من توی مرحله hunting a witch وقتی میرم توی جایی که جادوگره رفته و میخوام باهاش حرف بزنم از بازی میپره بیرون
لطفا کمک کنید
(06-21-2015, 01:52 PM)M7M8M78 نوشته است: [ -> ]سلام
من توی مرحله hunting a witch وقتی میرم توی جایی که جادوگره رفته و میخوام باهاش حرف بزنم از بازی میپره بیرون
لطفا کمک کنید

بازیتون چه نسخه ایه؟ 
فولدر بازی چند گیگ هست؟
اگه از بیرون خریدین فکر کنم بازی ناقصه

حالا شما مطمئن شین کارت گرافیکتون رو آپدیت کردین
(06-21-2015, 01:55 PM)Ct Os نوشته است: [ -> ]
لطفا کمک کنید

بازیتون چه نسخه ایه؟ 
فولدر بازی چند گیگ هست؟
اگه از بیرون خریدین فکر کنم بازی ناقصه

حالا شما مطمئن شین کارت گرافیکتون رو آپدیت کردین
نسخه GOG
بازی نصب شده 24.7 گیگابایت هست
درایور های کارت گرافیک هم تازه دانلود کردم بخاطر همین بازی
بازی ناقصه دوست عزیز به احتمال زیاد 
لطفا کمک کنید
سلام کاربر عزیز
شما تمامی آپدیت های بازی رو نصب کردید؟
تمامی DLC های بازی را کپی کرده اید؟
(05-25-2015, 03:29 PM)game l نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من وقت پچ روز اول رو اجرا میکنم(کار هایی رو هم که گفتید کامل انجام دادم)اپدیت رو که میزنم وقتی نصب پچ تمام شد این پیام میادsom errors occurred  .see patch-log.txt for details چه کار کنم؟

سلام دوستان من وقت پچ روز اول رو اجرا میکنم(کار هایی رو هم که گفتید کامل انجام دادم)اپدیت رو که میزنم وقتی نصب پچ تمام شد این پیام میادsom errors occurred  .see patch-log.txt for details چه کار کنم؟.
(06-23-2015, 12:21 AM)dragoart نوشته است: [ -> ]
(05-25-2015, 03:29 PM)game l نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من وقت پچ روز اول رو اجرا میکنم(کار هایی رو هم که گفتید کامل انجام دادم)اپدیت رو که میزنم وقتی نصب پچ تمام شد این پیام میادsom errors occurred  .see patch-log.txt for details چه کار کنم؟

سلام دوستان من وقت پچ روز اول رو اجرا میکنم(کار هایی رو هم که گفتید کامل انجام دادم)اپدیت رو که میزنم وقتی نصب پچ تمام شد این پیام میادsom errors occurred  .see patch-log.txt for details چه کار کنم؟.

چه نسخه ای از بازی رو دارید؟؟
تمام پچ ها رو نصب کردم اصلا وارد بازی نمیشه لطفا راهنمایی کنین  :(