Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(06-09-2016, 12:36 AM)kiarash... نوشته است: [ -> ]برای ps4  هم اینجوریه؟
بله... ظاهرا در PS4 بدون آپدیت افت فریم شدیدتره!
سلام دوستان بعد از نصب آپدیتها آیا ورژن بازی که در پایین منوی بازی هست تغییر میکنه؟ من تمامی آپدیتها و پچ ها رو نصب کردم  و الان زده v 1.02 .
(06-09-2016, 02:17 PM)Mr BoB نوشته است: [ -> ]سلام دوستان بعد از نصب آپدیتها آیا ورژن بازی که در پایین منوی بازی هست تغییر میکنه؟ من تمامی آپدیتها و پچ ها رو نصب کردم  و الان زده v 1.02 .
بله باید تغییر کنه
شما سعی کن یکی از dlc ها رو نصب کنی
اگر مشکل پیدا کرد یعنی بازی خراب اپدیت شده
اگر درس نصب شد هم احتمالا باگه
سلام.
گرافیکم برا این بازی کمه میخاستم بدونم راهی برای اجرا کردن بازی بدون لگ زدن هست؟؟؟؟
به نرم افزار قبلا تو فروم بود که رزولوشن بازیها رو کم میکرد.
لطفا راهنمایی کنیپد
(06-09-2016, 11:10 PM)MONSEF نوشته است: [ -> ]سلام.
گرافیکم برا این بازی کمه میخاستم بدونم راهی برای اجرا کردن بازی بدون لگ زدن هست؟؟؟؟
به نرم افزار قبلا تو فروم بود که رزولوشن بازیها رو کم میکرد.
لطفا راهنمایی کنیپد
اگه مشکل کمبود رم دارید، Memory Game Booster بهترین گزینه است که میتونه تا حد زیادی بازی رو روان تر کنه. نرم افزارهای دیگه ای مثل انواع Game Booster هستن که با کاهش برنامه‌های درحال اجرای سیستم، تا حدودی قدرت سیستم رو ارتقا میدن (البته نباید انتظار معجزه از این نرم افزار ها داشت).
بین Game Booster ها هم IOBIT و Razer گزینه های خوبی هستن.
مشکل گرافیک دارم

ارزون ترین گرافیکی که بتونه بازی رو بیاره چیه؟؟؟؟؟؟
(06-09-2016, 11:22 PM)MONSEF نوشته است: [ -> ]مشکل گرافیک دارم

ارزون ترین گرافیکی که بتونه بازی رو بیاره چیه؟؟؟؟؟؟
پس تنها راه همون Game Booster ـه. اگه اونم جواب نداد دیگه باید به فکر یه کارت جدید باشید.
حداقل سیستم مورنیاز بازی کارت Nvidia GPU GeForce GTX 660 یا AMD GPU Radeon HD 7870 پیشنهاد داده. دیگه خودتون تحقیق کنید که همینا چقدر قیمت دارن یا در پست زیر از متخصص های انجمن بپرسید.
مشاوره در امر خرید و ارتقا قطعات PC
اقا یه برنامه ای تو فروم بود که رزولوشن بازیهای رو کم میکرد.اونو از کجا میتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟
(06-10-2016, 12:22 AM)MONSEF نوشته است: [ -> ]اقا یه برنامه ای تو فروم بود که رزولوشن بازیهای رو کم میکرد.اونو از کجا میتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟
خدمت شما

معرفی نرم افزار Low Specs Experience + آموزش | کاهش گرافیک بازی‌ها
سلام من نسخه بازیم gog و ۱٫۰۲ هست و وقتی که میخوام پچ ۱٫۱۰ رو نصب کنم پیام میده “patch already applied” ولی وقتی وارد بازی میشم همون ورژن ۱٫۰۲ هست.
رجیستری رو هم تغییر دادم ولی درست نشد.
مشکل از کجاست؟