Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(06-12-2015, 07:32 PM)مجید نصر نوشته است: [ -> ]
(06-12-2015, 06:00 PM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]
(06-12-2015, 03:59 PM)مجید نصر نوشته است: [ -> ]
(06-12-2015, 01:43 PM)RPG Gamer نوشته است: [ -> ]سلام.من نسخه ی gog رو دانلود کردم.توی درایو D اکسترکت کردم.یه فایل با این نام به وجود اومد.(The Witcher 3 Wild Hunt FULL UNLOCKED-[www.P30Day.com])
بعد فایل رجیستری ام رو چنین تغییراتی روش دادم و به این شکل درش آوردم.http://s3.picofile.com/file/8193284318/Registry.reg.html
 باز هم نمیزاره پچ روز اول رو نصبش کنم و این ارور رو میده:game installation not found.please reinstall Wall
لطفا راهنمایی ام کنید. S0 (93)

http://s3.picofile.com/file/8193284318/R...y.reg.html لینک سالم فایل ریجستری ام
سلام کاربر عزیز
شما به این قسمت برید و تمام کار هایی رو که خبرنگار عزیز سایت گیمفا گفته را انجام بدید.در این قسمت به صورت تصویری برای شما توضیح داده اند.
The Witcher 3

(06-12-2015, 02:26 PM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]دوستان اپدیت 1.06 در کار نیست؟بازی به طرز وحشتناکی افت فریم و باگ داره بعد از ریختن تمام اپدیت های بازی و انویدیا و dlc ها.بین 30 تا 65 متغیره.توی جنگل ها به 30 میرسه.باگ خیلی بدی هم که داره اینه که بعضی وقت ها گرالت شمشیرش رو در نمیاره و مثلا با دست با غول ها میجنگه. :@
خیر فعلا خبری از آپدیت 1.06 نیست و فکر کنم هفته ی آینده هم زمان با عرضه ی دو DLC بعدی منتشر بشه.
خوب شد گفتی.dlc این هفته چش شد؟منتظرم بودم ولی اتفاقی نیفتاد.
چرا DLC ها منتشر شد و هم در قسمت نظرات قرار گرفت و در پست اول می تونید برید و DLC ها رو دانلود کنید.
دستت درد نکنه.فقط اینا چه چیز هایی رو به بازی اضافه میکنن؟
آقا من یه مشکل دارم !
وقتی بازی را اجرا میکنم همین ارور 000007 را میده !
چیکار کنم ؟!
نمیشه گفت از نرم افزار نت فرام هس ! به 2 تا دلیل !
1- آخرین ورژنش نصبه ! (یعنی هم 4 نصبه هم 4.5)
2- هیج بازی غیر این ارور نمیده !
---------------------------------------------------------
درضمن من یبار یه بازی را راحت میرفتم توش ! تا کرک عوض کردم این ارور اومد !
گفتم شاید ویچر هم مال کرکش باشه ! ولی متاسفانه تو dvd آخر بازی نه کرک هس نه آپدیت
حالا میخواستم ببینم میشه یه لینک کرک این بازی را بدید !؟ آخه پیدا نکردم... شاید مال کرک باشه...!
اگر هم مال کرک نیس میشه راهنمایی کنید چیکار کنم ؟!
دوستان در این بازی با ارور nvidia driver stop working مواجه میشم.اخرین اپدیت انویدیا و بازی رو هم نصب کردم وملی فایده ای نداشته .چه کار کنم؟
آقایون من الان 2 هفته ست که دارم با فایل ریجستری ور میرم و به این شکل درش آوردم.Registry.reg - 3 KB/Registry.reg.html
پیام هر کسی توی انجمن راهنمایی کرده بود رو خوندم ولی پچ نصب نمیشه. Wall Wall
لطفا راهنمایی کنید. S0 (93)
آدرس اکسترک بازی:[D:\The Witcher3\The Witcher 3 Wild Hunt FULL UNLOCKED-[www.P30Day.com
سلام من با فایل رجیستری اون کارایی که شما گفتیرو کردم اما بازم برا پچ میزنه پیدا نشد

ار پست اون اقای خبرنگارم استفاده کردم اما بازم نشد بهش گفتم گفت از شما بپرسم
کاربران عزیز پست اول آپدیت شد و آپدیت 1.06 بازی اضافه شد.
سلام ببخشید میشه یکی بگه بازی من چه نسخه ایه ؟ چنتا از فایلاش گم شده باید دانلود کنم ولی نمیدونم کدوم نسخس

[تصویر:  2015_06_18_204728.jpg]
(06-13-2015, 04:19 PM)paprika نوشته است: [ -> ]آقا من یه مشکل دارم !
وقتی بازی را اجرا میکنم همین ارور 000007 را میده !
چیکار کنم ؟!
نمیشه گفت از نرم افزار نت فرام هس ! به 2 تا دلیل !
1- آخرین ورژنش نصبه ! (یعنی هم 4 نصبه هم 4.5)
2- هیج بازی غیر این ارور نمیده !
---------------------------------------------------------
درضمن من یبار یه بازی را راحت میرفتم توش ! تا کرک عوض کردم این ارور اومد !
گفتم شاید ویچر هم مال کرکش باشه ! ولی متاسفانه تو dvd آخر بازی نه کرک هس نه آپدیت
حالا میخواستم ببینم میشه یه لینک کرک این بازی را بدید !؟ آخه پیدا نکردم... شاید مال کرک باشه...!
اگر هم مال کرک نیس میشه راهنمایی کنید چیکار کنم ؟!

دوست عزیز 
اگه مشکل تو همین بازی مشخص هست مطمئن باشید از net framework نیست 
خوب چندتا کار می تونید بکنید ولی اینی که من دارم میگم خودم قبلا روی یه بازی دیگه تست کردم مشکلم بر طرف شد خواهشا مراحل رو با دقت انجام بدید یک استباه کوچیک باعث میشه کل زحماتتون به باد بره 

1. برنامه ی Dependency Walker رو از این لینک دانلود کنید
  2. فایل رو اکسترکت کنید و فایل depends.exe رو اجرا کنید 
  3. توی پوشه بازیتون دنبال murdered.exe بگردید
  4. بعد شما یک عالمه ارور های dll دریافت میکنید 
  5. هرچیزی بود نادیدشون بگیرید
  6. دنبال فایل هایی بگردید که به جای ×64 روی ×86 اجرا میشن 
  7. اگر چنین فایل هایی  پیدا کردید اسم فایل رو یادداشت کنید و بعد در دو پوشه ی windows/system32 و SysWOW64 اسم فایل رو سرچ کنید و اون ها رو حذف کنید 
  8. و بعد حتما آخرین نسخه Directx یکبار دیگه نصب کنید 
    امیدوارم مشکلتون بر طرف بشه ;)

(06-14-2015, 09:17 PM)bardia 021 نوشته است: [ -> ]سلام من با فایل رجیستری اون کارایی که شما گفتیرو کردم اما بازم برا پچ میزنه پیدا نشد

ار پست اون اقای خبرنگارم استفاده کردم اما بازم نشد بهش گفتم گفت از شما بپرسم
منظورتون از نشد چیه ؟ 
ارروری چیزی دریافت می کنید یا بدون ارور مراحل رو انجام میده ولی وارد بازی نمیشه؟؟؟
دوستان برای افت فریم اپدیتی نمیخاد بیاد؟این اپدیت ها همش فریم کم میکنن که.
مجید جان ازت میخوام این پست رو توی پست اول بزارید تا اگر کسی مشکل افت فریم داره برطرف بشه انشالله 
دوستان توجه کنن با این آموزش با یه سیستم معمولی هم حداقل چهل فریم میگیرید 

1. ابتدا بازی رو نصب کنید 

2. تمامی آپدیت های عرضه شده رو نصب کنید

3. تمامی  dlc های عرضه شده رو نصب کنید 

4. بعد از اون به پوشه بازی برید روی گزینه ی بازی کلیک راست کنید و بعد به قسمت properties بروید 

5. به قسمت compatibility بروید و سپس تیک گزینه ی Compatibility mod رو بزنید و سیستم رو روی ویندوز 7 قرار بدید 
  6. سپس به کنترل پنل Nvidia رفته و روی بازی witcher سوییچ کنید و اطلاعاتش رو مانند اطلاعات عکس های زیر تغییر بدید 

[تصویر:  utx6t27dgbg56azm69s2.png]

[تصویر:  au2hxj4z0pkwcqug7mkg.png]

دو گزینه ی مشخص شده به شدت مهمه 
خوب سیستم رو ری استارت کنید حالا باید یه تغییراتی در خود بازی ایجاد کنیم دقت کنید قبل از انجام این مرحله حتما از سیو گیم و فایل های اصلی بازی بک آپ تهییه بفرمایید تا اگربه مشکلی برخوردید اطلاعاتتون از بین نرود

یک نکته رو هم اضافه کنم که بعد از ری استارت شدن بازی رو تست کنید اگر فریم خوبی گرفتید نیازی به انجام دادن کارهای کانفیگ نیست زیرا کارهای که زیر انجام می دید به شدت گرافیک رو پایین میاره در نتیجه بازی روون تر میشه.

1. فایل کانفیگ را از اینجا دانلود کنید پس از اکسترکت ۴ فایل می بینید که فایل های input.setting و فایل user.stetting.bak  و user.setting رو به ادرسC:/Users//Documents//The Witcher 3 منتقل کنید و فایل io_priority_table رو به ادرس Drive:/The witcher 3 wild hunt//bin//config     منتقل کنید. (توجه کنید منظور از Drive درایوی هست که بازی رو در اون نصب کردید)

2. برنامه ی Run رو اجرا کنید و در فیلد مربوطه CMD رو تایپ کنید و کد زیر را وارد کنید کنید و enter بزنید.

کد:
BCDEdit.exe /set {current} nx AlwaysOff

امیدوارم مشکلتون برطرف بشه اگر هم در هریک از مراحل مشکلی داشتین در زیر همین پست اعلام کنید تا بیشتر توضیح بدم