Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
Alone In The Darknessمیخواستم بدونم چه طوری میشه تو بازی ویچر Coins بدست آورد؟
آیا میشه شمشیر و... رو آپگرید کرد؟
از کجاها میشه مواد غذایی خرید؟
معجون های بازی کدومشون از همه مهمتره و برای پیش روی تو بازی ضروریه؟

سلام شما میتونید به راحتی با گرفتن contract هااز notice board شهرها سکه بدست بیارید علاوه بر اون میتونید با گشتن توی غارها و...کلا وسایلی که در طول ماموریت ها هستن کالا های با ارزشی پیدا کنید و اون ها رو با توجه به ماهیتشون(شمشیر . زره . گیاهان دارویی.مواد غذایی و...)به اشخاصی که پول بیشتری میپردازن بفروشین.

در رابطه با شمشیرها فقط شیمشیر های ویچرهارو میشه اپ کرد که اون هم باید ماموریت های مربوط به اون وسایلو که بعد از خریدن نامه هاشون توی treasure ظاهر میشند رو برید تا diagram شون رو بدست بیارید بعد از اون هم باید پیش زره ساز یا شمشیرساز برید تا بسازیدشون علاوه بر اینا میتونید از ruin stone ها هم استفاده کنید که بعضی قدرت هارواضافه میکنه به شمشیرو زره.

مواد غذایی در طول ماموریت ها به وفور هستن و نیازی به خریدشون نیست اما میتونید از کافه ها بخرید که با علامت لیوان توی نقشه مشخصن.

معجون ها بسته به سبک بازیتون اهمیتشون متفاوته ولی من خودم از اینا استفاده میکنه: cat برای اینکه توی جاهای تاریک ببینید
swallow که جونتون رو زیاد میکنه

white honey که هرگونه مسمومیت و معجون فعالی رو از بین میبره

black blood که در مواجه با خوناشام ها به کارتون میاد
(08-17-2016, 11:06 PM)mohseni نوشته است: [ -> ]Alone In The Darknessمیخواستم بدونم چه طوری میشه تو بازی ویچر Coins بدست آورد؟

سلام شما میتونید به راحتی با گرفتن contract هااز notice board شهرها سکه بدست بیارید علاوه بر اون میتونید با گشتن توی غارها و...کلا وسایلی که در طول ماموریت ها هستن کالا های با ارزشی پیدا کنید و اون ها رو با توجه به ماهیتشون(شمشیر . زره . گیاهان دارویی.مواد غذایی و...)به اشخاصی که پول بیشتری میپردازن بفروشین.

در رابطه با شمشیرها فقط شیمشیر های ویچرهارو میشه اپ کرد که اون هم باید ماموریت های مربوط به اون وسایلو که بعد از خریدن نامه هاشون توی treasure ظاهر میشند رو برید تا diagram شون رو بدست بیارید بعد از اون هم باید پیش زره ساز یا شمشیرساز برید تا بسازیدشون علاوه بر اینا میتونید از ruin stone ها هم استفاده کنید که بعضی قدرت هارواضافه میکنه به شمشیرو زره.

مواد غذایی در طول ماموریت ها به وفور هستن و نیازی به خریدشون نیست اما میتونید از کافه ها بخرید که با علامت لیوان توی نقشه مشخصن.

معجون ها بسته به سبک بازیتون اهمیتشون متفاوته ولی من خودم از اینا استفاده میکنه: cat برای اینکه توی جاهای تاریک ببینید

Swallow رو چه طوری میشه پخت؟
چه چیزی رو نیاز داره؟ و از کجا میشه مواد اولیه شو گیر آورد؟ آگه نشد گیر بیارم جایی هست که بفروشن؟
(08-17-2016, 11:15 PM)Alone In The Darkness نوشته است: [ -> ]
(08-17-2016, 11:06 PM)mohseni نوشته است: [ -> ]Alone In The Darknessمیخواستم بدونم چه طوری میشه تو بازی ویچر Coins بدست آورد؟

Swallow رو چه طوری میشه پخت؟
چه چیزی رو نیاز داره؟ و از کجا میشه مواد اولیه شو گیر آورد؟ آگه نشد گیر بیارم جایی هست که بفروشن؟

خوب بخش Alchemy رو باز کن و نگاه کن

اگر مواد اولیش رو نداشتی برو پیش فروشنده هایی که با علامت بطری های کیمیاگری علامت زده شدن برو و ازشون مواد رو بخر

علاوه بر این Swallow یک معجون دیگه هم هست که سلامتی تون رو یک جا پر می کنه
(یک بطری سفید رنگه . اسمش رو یادم نمیاد)
آقا من تازه بازی رو گرفتم S0 (2) کلا هیچ آپدیتی رو نصب نکردم همه رو از اول باید نصب کنم؟! S0 (44) خیلی زیاده Wall
بعد چندتا از لینکا انگار پاک شدن جای دیگه هس که داشته باشه؟!
(08-18-2016, 11:06 AM)INFERNAL نوشته است: [ -> ]آقا من تازه بازی رو گرفتم S0 (2) کلا هیچ آپدیتی رو نصب نکردم همه رو از اول باید نصب کنم؟! S0 (44) خیلی زیاده Wall

سلام. دوست عزیز هرآپدیت چند مشکل بخصوص رو برطرف میکنه، مثل لگ یا باگ و.... شما مشخصات آپدیت رو مطالعه کنید و ببینید که کدوم آپدیت مشکل شما رو حل میکنه.
در ضمن برای نصب بعضی آپدیت ها باید آپدیت قبلیش رو نصب کنید، که البته برای بعضی از آپدیت ها این عمل ضروری نیست.
(08-18-2016, 11:06 AM)INFERNAL نوشته است: [ -> ]آقا من تازه بازی رو گرفتم S0 (2) کلا هیچ آپدیتی رو نصب نکردم همه رو از اول باید نصب کنم؟! S0 (44) خیلی زیاده Wall

اگه بازی تون مشکل نداره به آپدیت احتیاجی ندارید اما اگه بازی تون مشکلی آره باید به ترتیب آپدیت هارو نصب کنید
سلام . دوستان یکی جواب بده.... من temp رو سرچ کردم تو درایو c فایل های دیگه ای رو هم نشون دادکه وسط یا اخرشون کلمه ی tempبود اونارو هم باید پاک کنم؟؟؟ بعد اگه پاکشون کنم مشکلی پیش نمیاد؟

اگر gog گرفتی بازیت رو
اپدیت روز اول
اپدیت 1.10
اپدیت 1.2.2

اگر flt گرفتی
اپدیت 1.10
اپدیت 1.2.2

_
نکته
برای نصب 16 dlc کم حجم بازی باید حداقل اپدیت 1.8 رو داشته باشی
برای dlc hos حداقل باید اپدیت 1.10 رو داشته باشی
برای dlc baw حداقل باید اپدیت 1.2.2 رو داشته باشی
سلام دوستان من این بازی رو تو درایو E نصب کردم این رجیستری رو چیکار کنم که آپدیت هارو نصب کنه؟ هی ارور میده
اون جا هایی رو هم که دوستان گفتم رو تغییر دادم.
میخواستم بدونم دقیقا این فایل رو کجا کپی کنم که کار کنه در ضمن بازی من وژن 1.02 هست من ورژن 1.10 و 1.12 رو گرفتم که نصب کنم اما فایل رجیستری زده بازی ورژن 1.10 نمیزاره نصب بشه آپدیت ممنون میشم کمک کنید
(08-20-2016, 08:38 AM)_-Soroush-_ نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من این بازی رو تو درایو E نصب کردم این رجیستری رو چیکار کنم که آپدیت هارو نصب کنه؟ هی ارور میده
اون جا هایی رو هم که دوستان گفتم رو تغییر دادم.
میخواستم بدونم دقیقا این فایل رو کجا کپی کنم که کار کنه در ضمن بازی من وژن 1.02 هست من ورژن 1.10 و 1.12 رو گرفتم که نصب کنم اما فایل رجیستری زده بازی ورژن 1.10 نمیزاره نصب بشه آپدیت ممنون میشم کمک کنید

الان میخواید برید تو بازی چه اروری میده؟