Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام ورژن بازی من gog 1.02 امروز میخواستم اپدیت ورژن 1.10 رو نصب کنم که این ارور رو داد دوستا چی کار کنم خواهشا کمک کنید.

this patch will not support your version of the game please download another installer
دوستان باید اضافه کنم که من قبلا دوتا از dlcهای بازیرو رو همین ورژن gog نصب کرده بودم اما الان این ارور رو میده...
درود بر شما دوستان عزیز.

من ویچر رو چند وقت پیش نصب کردم و بازی رو تمام کردم.
الان که دو تا دی ال سی جدید اومده گفتم دوباره بریزم...
( دی وی دی ها هیچ مشکلی ندارند... بازی یک بار از روی دی وی دی و یک بار از روی iso ای که از همون دی وی دی گرفته شده اقدام به نصب شد... )
متاسفانه من با یک ارور به زبان روسی مواجه میشم! دقیقا موقع شروع نصب! این عکس ارور:
[تصویر:  qcz3lr1rdq0kwkaphouv.png]
ترجمه ارور یه چیزی میشه توی مایه های 
Not enough memory to extract files!
منطورش اینه که مموری به اندازه کافی نداره که فایل های بازی رو استخراج کنه!
خب...
1- حدود 70 درصد از 8 گیگ رم بنده در اختیار ایشونه!
2- درایو C حدود 35 گیگ جا داره که طبق گفته اینستالر 25 گیگ بیشتر نیاز نیست!
3- من میخوام توی درایو E که 100 گیگ جای خالی داره نصب کنم!

ببخشید سرتون رو درد آوردم... کسی راهی داره؟
با سلام.
اقا نسخه من flt یه , آپدیت ۱٫۱۰ و dlc herat and stone ام نصبه روش , الان خواستم این آپدیت ۱٫۲۱ بریزم ,میگه :
game installions not found.please reinstall؟؟؟
(06-01-2016, 08:52 PM)Mr BoB نوشته است: [ -> ]با سلام.
اقا نسخه من flt یه , آپدیت ۱٫۱۰ و dlc herat and stone ام نصبه روش , الان خواستم این آپدیت ۱٫۲۱ بریزم ,میگه :
game installions not found.please reinstall؟؟؟
سلام
شما از پست اول ریجستری رو دانلود کنید و طبق آموزش موجود توی فایل پیش برید تا بتونید این آپدیت رو نصب کنید.
سلام
dlc های این بازی صحنه دارن طبیعتا.فقط میخاستم بدونم قابل دور زدن هستن(به هر روشی)
dlcجدیدش چی؟؟؟

پ.ن:بالاخره تصمیم گرفتم بازیش کنم S0 (2) S0 (2) S0 (2)
(06-01-2016, 11:10 PM)MONSEF نوشته است: [ -> ]سلام
dlc های این بازی صحنه دارن طبیعتا.فقط میخاستم بدونم قابل دور زدن هستن(به هر روشی)
dlcجدیدش چی؟؟؟

پ.ن:بالاخره تصمیم گرفتم بازیش کنم S0 (2) S0 (2) S0 (2)

اتفاقا DLC جدید بازی صحنه های بیشتری نسبت به بازی اصلی داره. همه DLC های معرفی شده برای عنوان ویچر3 دارای صحنه های نامناسب هستند.
اینو خو میدونم.میگم قابل دور زدن هستن؟؟؟
(06-01-2016, 11:27 PM)MONSEF نوشته است: [ -> ]اینو خو میدونم.میگم قابل دور زدن هستن؟؟؟

تاجایی که میدونم DLC اول فقط یکدونه داشت، اونهم کاملا معلوم هستش، کلا هرموقع با دختری به اسم Shauni رفتی بیرون و داشت م*ت میکرد بدون یکم جلوتر قراره باهاش مواجه بشی، توی بازی اصلی هم بود، کلا اگر نمیخوای باهاش روبرو بشی نباید یکسری حرف هارو بهشون بزنی.
فقط یکی داری بسته الحاقی اولش؟؟؟
دومی چی؟؟
تو بازی اصلی ۳تا صحنه که تو مراحل اصلی باشه داره.درسته؟؟؟
(06-01-2016, 11:35 PM)MONSEF نوشته است: [ -> ]فقط یکی داری بسته الحاقی اولش؟؟؟
دومی چی؟؟
تو بازی اصلی ۳تا صحنه که تو مراحل اصلی باشه داره.درسته؟؟؟

خودم تجربه نکردم، ولی خب الان رفتم دیدم کلا 1 دونه بودش
دومی تازه منتشر شده، یکمی باید بگذره تا جزئیات داستانی فاش بشه.