Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(06-23-2015, 01:31 PM)Ct Os نوشته است: [ -> ]
(06-23-2015, 01:29 PM)shalgham نوشته است: [ -> ]گرافیک اپدیت کردم درست شد ممنون از راهنمایتون :rolleyes:

خواهش انجام وظیفست

(06-23-2015, 12:43 PM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]
(06-23-2015, 12:36 PM)Ct Os نوشته است: [ -> ]
(06-23-2015, 12:17 PM)shalgham نوشته است: [ -> ]نصب کردم پچو ریجستر شم کردم اپدیتشم کردم بازم نمیره  :@

پوشه بازی رو به GOG Games انتقال دادم
کارت گرافیکتون رو حتما آپدیت کنید دوست عزیز 
هر دوتاشو هم on bored و هم گرافیک amdیتون

(06-23-2015, 12:21 PM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]دوستان من اخرین درایور یعنی 353.30 رو هم نصب کردم ولی باز هم در ویچر چند دقیقه اول که بازی میکنم بازی میپره بیرون و مینویسه nvidia display stop working.دفعه دوم که وارد بازی میشم دیگه این مشکل وجود نداره و راحت میشه بازی کرد و با ریستارت سیستم همین روال ادامه پیدا میکنه.فقط و فقط هم در این بازی اینجوریه.چه کار کنم؟

سیستمتون چیه ؟
ram:16
windows:7 64bit
cpu:core i7 4770k 3.9gh
gpu:gtx 660 ti oc
سیستم نسبتا خوبی هم دارید. راستش تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که یکبار دیگه درایور کارت گرافیک بازی رو نصب کنید سیستم رو ری استارت کنید و توی قسمت manage 3d setting به تب program setting برید بازی witcher رو پیدا کنید و کارت گرافیکتون رو روی گزینه ی High Performance NVIDIA processor قرار بدید apply کنید سپس توی تنظیماتش توی power managment mode بروید و گزینه ی perfer maximum performence رو انتخاب کنید apply کنید و بیاید بیرون ببینید مشکل هنوز پا برجاست یا خیر؟؟؟
درایور رو نصب مجدد کردم ولی این پاور منجمنت مشکلی برای سیستم پیش نمیاره؟
گزینه high performance رو هم نمیبینم.
(06-23-2015, 02:18 PM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]
(06-23-2015, 01:29 PM)shalgham نوشته است: [ -> ]گرافیک اپدیت کردم درست شد ممنون از راهنمایتون :rolleyes:

خواهش انجام وظیفست

(06-23-2015, 12:36 PM)Ct Os نوشته است: [ -> ]
(06-23-2015, 12:17 PM)shalgham نوشته است: [ -> ]نصب کردم پچو ریجستر شم کردم اپدیتشم کردم بازم نمیره  :@

پوشه بازی رو به GOG Games انتقال دادم
کارت گرافیکتون رو حتما آپدیت کنید دوست عزیز 

(06-23-2015, 12:21 PM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]دوستان من اخرین درایور یعنی 353.30 رو هم نصب کردم ولی باز هم در ویچر چند دقیقه اول که بازی میکنم بازی میپره بیرون و مینویسه nvidia display stop working.دفعه دوم که وارد بازی میشم دیگه این مشکل وجود نداره و راحت میشه بازی کرد و با ریستارت سیستم همین روال ادامه پیدا میکنه.فقط و فقط هم در این بازی اینجوریه.چه کار کنم؟

سیستمتون چیه ؟
سیستم نسبتا خوبی هم دارید. راستش تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که یکبار دیگه درایور کارت گرافیک بازی رو نصب کنید سیستم رو ری استارت کنید و توی قسمت manage 3d setting به تب program setting برید بازی witcher رو پیدا کنید و کارت گرافیکتون رو روی گزینه ی High Performance NVIDIA processor قرار بدید apply کنید سپس توی تنظیماتش توی power managment mode بروید و گزینه ی perfer maximum performence رو انتخاب کنید apply کنید و بیاید بیرون ببینید مشکل هنوز پا برجاست یا خیر؟؟؟

خیر مشکلی ایجاد نمی کنه الان یک بار دیگه تست کنید ببینید درست شد یا خیر
بازی رو به صورت run as adminstator اجرا کنین
(06-23-2015, 02:37 PM)Ct Os نوشته است: [ -> ]
(06-23-2015, 02:18 PM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]

خواهش انجام وظیفست

(06-23-2015, 12:36 PM)Ct Os نوشته است: [ -> ]کارت گرافیکتون رو حتما آپدیت کنید دوست عزیز 

سیستمتون چیه ؟

خیر مشکلی ایجاد نمی کنه الان یک بار دیگه تست کنید ببینید درست شد یا خیر
بازی رو به صورت run as adminstator اجرا کنین
نمیدونم چطور تشکر کنم.نیم ساعت بازی کردم نه تنها بیرون نپرید بلکه یکم هم فریم به بازی اضافه شد.فکر نکنم دیگه بپره بیرون.یک دنیا تشکر تقدیم به تو.
DLC Pack های 11 و 12 به پست اول اضافه شد.

محتویاتی که این DLC ها به بازی اضافه خواهد کرد.

Included DLCs:
  • New Quest – Contract: Skellige’s Most Wanted
  • Skellige Armor Set
آقا من هر کاری کردم نتونستم کوهستان هارو برگردانم.
همه چیز بازی موجود هست به غیر کوه ها و صخره های بزرگ.
آپدیت کارت گرافیک هم نصب است.
چیکار کنم؟
(06-25-2015, 08:11 AM)Hossein.R.C.g نوشته است: [ -> ]آقا من هر کاری کردم نتونستم کوهستان هارو برگردانم.
همه چیز بازی موجود هست به غیر کوه ها و صخره های بزرگ.
آپدیت کارت گرافیک هم نصب است.
چیکار کنم؟

از آپدیت ها و DLC های بازی استفاده کردید؟
کارت گرافیک هم این نسخه رو نصب کردید؟
353.30
سلام،ممنون بابت تایپیک خوبتون.آقا من تو یه مرحله از بازی که با ینیفر داخل یه کشتی نصف شده بالای یه کوه برفی هستیم گیر کردم، اونجا یه غول به شکل ابر میاد که هیجوره نمیتونم باش مبارزه کنم،و بازی میگه stop the djinn ، کسی هست که راهنمایی کنه؟
کاری نداره که.با حمله سنگین شکستش بده.چک کن ببین اختلاف لولت یا لول پیشنهاد شده این مرحله بالای دو تا نباشه.اگر هست برو یکم ماموریت انجام بده و لول اپ کن بعد بیا.اسم ماموریت هم last wish هست.
ممنون دوست عزیز،اختلاق لولم خیلی زیاده،ضربه هام اصلا تاثیری روش نداره. فقط اینکه این اولین تجربه من از ویچر هست برا اینکه لول آپ کنم چه جوری باید از مرحله انصراف بدم؟ باید برگردم به save قبلی یا راه دیگه ایم برای انصراف از مرحله داره؟
(06-19-2015, 01:40 PM)Ct Os نوشته است: [ -> ]
مجید جان ازت میخوام این پست رو توی پست اول بزارید تا اگر کسی مشکل افت فریم داره برطرف بشه انشالله 
دوستان توجه کنن با این آموزش با یه سیستم معمولی هم حداقل چهل فریم میگیرید 

1. ابتدا بازی رو نصب کنید 

2. تمامی آپدیت های عرضه شده رو نصب کنید

3. تمامی  dlc های عرضه شده رو نصب کنید 

4. بعد از اون به پوشه بازی برید روی گزینه ی بازی کلیک راست کنید و بعد به قسمت properties بروید 

5. به قسمت compatibility بروید و سپس تیک گزینه ی Compatibility mod رو بزنید و سیستم رو روی ویندوز 7 قرار بدید 
  6. سپس به کنترل پنل Nvidia رفته و روی بازی witcher سوییچ کنید و اطلاعاتش رو مانند اطلاعات عکس های زیر تغییر بدید 

[تصویر:  utx6t27dgbg56azm69s2.png]

[تصویر:  au2hxj4z0pkwcqug7mkg.png]

دو گزینه ی مشخص شده به شدت مهمه 
خوب سیستم رو ری استارت کنید حالا باید یه تغییراتی در خود بازی ایجاد کنیم دقت کنید قبل از انجام این مرحله حتما از سیو گیم و فایل های اصلی بازی بک آپ تهییه بفرمایید تا اگربه مشکلی برخوردید اطلاعاتتون از بین نرود

یک نکته رو هم اضافه کنم که بعد از ری استارت شدن بازی رو تست کنید اگر فریم خوبی گرفتید نیازی به انجام دادن کارهای کانفیگ نیست زیرا کارهای که زیر انجام می دید به شدت گرافیک رو پایین میاره در نتیجه بازی روون تر میشه.

1. فایل کانفیگ را از اینجا دانلود کنید پس از اکسترکت ۴ فایل می بینید که فایل های input.setting و فایل user.stetting.bak  و user.setting رو به ادرسC:/Users//Documents//The Witcher 3 منتقل کنید و فایل io_priority_table رو به ادرس Drive:/The witcher 3 wild hunt//bin//config     منتقل کنید. (توجه کنید منظور از Drive درایوی هست که بازی رو در اون نصب کردید)

2. برنامه ی Run رو اجرا کنید و در فیلد مربوطه CMD رو تایپ کنید و کد زیر را وارد کنید کنید و enter بزنید.

کد:
BCDEdit.exe /set {current} nx AlwaysOff

امیدوارم مشکلتون برطرف بشه اگر هم در هریک از مراحل مشکلی داشتین در زیر همین پست اعلام کنید تا بیشتر توضیح بدم

دوست عزیز ممنون از کمکتون . اگر در این مورد تنظیماتی که گفتید مربوط به کنترل پنل Amd رو هم بگید ممنون میشم با تشکر .