Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
آقا یه کمکی به من میدین ؟
اون مرحله که باید خونه بارون خونی رو بگردیم واسه سرنخای پیدا کردن زنو بچش 
من کل نشونه ها رو دیدم ولی بازم اون دایره نارنجی رو نقشه روشته چی کار کنم ؟
(07-05-2015, 03:28 AM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]آقا یه کمکی به من میدین ؟
اون مرحله که باید خونه بارون خونی رو بگردیم واسه سرنخای پیدا کردن زنو بچش 
من کل نشونه ها رو دیدم ولی بازم اون دایره نارنجی رو نقشه روشته چی کار کنم ؟
بین پله ها که باهاش میرید طبقه بالا هست شی مهمی هست.از ویچر سنس استفاده کنید میبینیدش.پدرم در اومد تا ردش کردم.کلا مرحله های این ادمه چرته.
خوب مرحله هایی که تموم شده رو هم نمیشه دوباره رفت؟ 
آدم هی دوس داره مراحلی که با Triss یا Yen بوده رو هی بره نمی دونم چرا شما می دونین؟ :D
(07-05-2015, 05:38 AM)Ct Os نوشته است: [ -> ]خوب مرحله هایی که تموم شده رو هم نمیشه دوباره رفت؟ 
آدم هی دوس داره مراحلی که با Triss یا Yen بوده رو هی بره نمی دونم چرا شما می دونین؟ :D

من میدونم 
به خاطر هیجان و جنگ هاییه که طی اون مراحل صورت میگیره مگه نه؟

:217: من
S0 (5)  گرالت
Confused0 (90): Confused0 (91):  ینیفر و تریس
S0 (25) شما
(07-05-2015, 05:56 AM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(07-05-2015, 05:38 AM)Ct Os نوشته است: [ -> ]خوب مرحله هایی که تموم شده رو هم نمیشه دوباره رفت؟ 

من میدونم 
به خاطر هیجان و جنگ هاییه که طی اون مراحل صورت میگیره مگه نه؟

:217: من
S0 (5)  گرالت
Confused0 (90): Confused0 (91):  ینیفر و تریس
S0 (25) شما
چیز خنده داری که وجود داره اینه که لباس دوم ینفر و تریس و سیری خیلی دیر منتشر شد و الان خیلیا بازی رو تموم کردن و نمیتونن ازش استفاده کنند.باید هفته اول همه 3 تا دی ال سی لباس ها رو منتشر میکردند.
کسی میدونه چطور باید بهمیم تمام کوئست های داخل بازی رو رفتیم یا نه؟اون مرحله ومپایری که داخل تریلر معرفی بازی بود و داخل تابوت بود و میپرسید ایا هنوز 1358 هست کجا باید پیدا کرد؟همچین ماموریتی ندیدم.

این بازی gwent card در دنیای واقعی نمیفروشند؟خیلی قشنگ و سرگرم کنندست.قشنگترین بازی کارتی عمرمه.
سلام، من با سیستمه زیر از اساسین یونیتی رو تنظیماته هایج +fxaa بالاتر از چهل و پنج فریم گرفتم البته به غیر از دمو های بازی که فریم به سی هم میرسید البته همون طور که گفتم داخله خوده بازی فریم زیره ۴۵ نمیومد، اما... الان از ویچر با تنظیماته هایج و خاموش بودنه هییر وورک نمیتونم بیشتر از ۴۵ فریم بگیرم (البته تو فضاهای باز، تو فضای بسته زیره پنجاه نمیاد!) بخاطره همین که فریم بین ۳۵ الی ۴۵ه فریم رو روی سی قفل کردم!!! میخواستم بدونم راهی نداره که فریم رو برسونم بالای چهل و پنج رو همین تنظیمات!
ضمنا نسخه ی بازیم ۱.۲ و هیچ دی ال سی یا اپدیتی جز اپدیت روز اول روش نصب نیس، اپدیته کارته گرافیکم هم ۳۵۰.۱۲ هست (میدونم اپدیت نیست!) حالا با این تفاسیر راهی هست که فریم رو به بالای چهل و پنج رسوند! اگه گرافیکم رو اپدیت کنم و اپدیتای بازی رو هم نصب کنم بالای چهل و پنج بهم میده؟ اگه ممکنه برادری کنید راهنماییم کنید ممنون میشم...
رزولیشین مانیتورم هم ۹۰۰p هست....
سیستم هم به شرحه زیره:
VGA: (Asus) GTX 760 2GB OC
GPU: Intel core i5 4440
MIN: GB-h97-gaming3
RAM: 8GB 1600
میشه یکی به من کمک کنه 
1_ اون مرحله ای هست که میگه برو زن بورنون رو پیدا کن هیچ علامتی نمیاد تو نقشه کمکم کنید.
2_اون مرحله ای که میگه برو تو کمپ پیش ورنون روچ باهاش حرف بزن باهاش اصن حرف نمیزنه چیکار کنم.
(07-05-2015, 06:37 PM)amir23189 نوشته است: [ -> ]
میشه یکی به من کمک کنه 
1_ اون مرحله ای هست که میگه برو زن بورنون رو پیدا کن هیچ علامتی نمیاد تو نقشه کمکم کنید.
2_اون مرحله ای که میگه برو تو کمپ پیش ورنون روچ باهاش حرف بزن باهاش اصن حرف نمیزنه چیکار کنم.

در مورد اول
برو مرحله ی hunting a witch رو انجام بده و اون مرحله رو ادامه بده 
در مورد دوم هم نمی دونم
یک‌ بار سیو کن و دوباره از سیو بیار شاید درست شد
سلام دوستان من تو بازی ویچر 3 موقعی که میخوام fast travel کنم به ولن این ارور میاد currently unavailable . game content not yet ready در ضمن من نسخه دیجیتالی تهیه کردم و یه ذره که گشتم دیدم خیلی ها این مشکل و پیدا کردن نکته ی قابل توجه اینه که یه درصدی داره زیر این ارور پر میشه حالا نمیدونم ی هستش

کس میتونه کمک کنه ؟