Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
 نسخه بازی من نسخه gog با v1.02 می باشد
برای دانلود اپدیت ها می تونم مستقیم اپدیت اخر بازی رو دانلود کنم یا باید دونه دونه اپدیت کرد بازی رو ؟ (جون مادرتون نگین که باید از اول همه پچ هارو دانلود کنم. این قلب من با باتری کار می کنه.)
بعد اپدیت سیو های بازیم پاک می شه ؟
این توضحیات اول تاپیک در مورد مکان نصب بازی
یعنی من باید محل نصب بازیم رو تقییر بدم ؟
------________________________________________
ماد (مود) های بازی رو کجا باید ریخت ؟

بازی من تقریبا هر نیم ساعت به یک شکل عجیبی هنگ می کنه (stop working نمی ده)
تصویر بازی کامل سیاه میشه ولی بازی ادامه پیدا می کنه(صدای رفت و امد ادم ها و راه رفتن خودم رو می شنوم) 
اگر هم alt+tab بکنم یا alt+f4  تصویر سایه کل مانیتور رو اشغال می کنه و برای همین نمی تونم از task maneger برنامه رو ببندم . برای همین مجبور به ریست سیستم میشم.

اگر کسی راه حلی داره لطفا در میون بزاره.
(08-20-2015, 03:23 PM)sasan2shiraz نوشته است: [ -> ]من توی C نصب نکردم ... اون پچ داخل خود بازی و نصب کردم 607 مگ یه پوشه ساخت Gog games بازی و انتقال دادم اونجا ! 

من تو فایل رجیستری باید کل مسیرایی که C و عوض کنم ؟ یا فقط مسیر نصب بازی ؟

نه اینکارو نباید میکردید
اره هرچی c میبینی عوض کن ( هر چی مربوط به فایلای بازی میشه اگه چیزی راجع به سیوها و اینا بود تغییر نده )
(08-20-2015, 04:00 PM)بازی_خور نوشته است: [ -> ]سلام
برای دانلود اپدیت ها می تونم مستقیم اپدیت اخر بازی رو دانلود کنم یا باید دونه دونه اپدیت کرد بازی رو ؟ (جون مادرتون نگین که باید از اول همه پچ هارو دانلود کنم. این قلب من با باتری کار می کنه.)
یعنی من باید محل نصب بازیم رو تقییر بدم ؟

تصویر بازی کامل سیاه میشه ولی بازی ادامه پیدا می کنه(صدای رفت و امد ادم ها و راه رفتن خودم رو می شنوم) 
اگر هم alt+tab بکنم یا alt+f4  تصویر سایه کل مانیتور رو اشغال می کنه و برای همین نمی تونم از task maneger برنامه رو ببندم . برای همین مجبور به ریست سیستم میشم.

سلام .سوالاتونو به ترتیب جواب میدم.
۱.اخرین ابدیت بازی یعنی 1.08.2 فقط این ویژگی رو داره که تمام اپدیت های قبلی همراهش هستن.پس فقط این ورژن رو دانلود کنید و نصب کنید.
۲.خیر سیو های شما پاک نمیشه.
۳.باید صبر کنین تا اقای نصر شب بیان و سوالتونو جواب بدن.
۴.سازنده ماد خودش مشخص میکنه که دقیقا باید کجا بریزیدش.
۵.احتمال داره مشکل از بازی یا سیستم یا ویندوزتون باشه.با استفاده از alt+Ctrl +delete از بازی خارج بشین و تسک منیجر رو باز کنین.
من تا لول 70 رفتم بعد از اون دیگه اضافه نشد یعنی اخرشه کسی میدونه با ترینر هم از 70 بالا نمیره؟
(08-20-2015, 04:00 PM)بازی_خور نوشته است: [ -> ]سلام
یعنی من باید محل نصب بازیم رو تغییر بدم ؟

سلام دوست عزیز
اول ممنون بابت توضیحات کاربر S.M.H.S.M
1. خب طی اطلاعاتی که کاربران عزیز انجمن گفته اند آخرین آپدیت بازی شامل تمامی آپدیت های قبلی هم هست پس نیازی نیست اون ها رو دانلود کنید.
2.نه اصلا نصب آپدیت کاری به سیو های شما نداره ولی اگر خیلی سیو ها براتون مهمه از روی سیو ها یک نسخه ی پشتیبان بگیرید.
3. در مورد محل نصب هم که شما اول آخرین آپدیت رو دانلود کنید و شروع به نصب کنید اگر با مشکل در هنگام نصب آپدیت مواجه شدید و اروری مبنی بر اینکه محل نصب بازی رو پیا نکرده باید کار هایی که در پست اول گفته شده رو انجام بدید.
4. در مورد ماد ها هم که تاپیکی توی انجمن هست که در مورد ماد های این بازی هست که اگر بگردید پیدا خواهید کرد اونجا هم لینک دانلودو هم راهنمای نصب ماد موجوده.
5.در مورد اون مشکل هم شما آخرین آپدیت و آخرین نسخه ی کارت گرافیک خودتون رو نصب کنید ببینید مشکل حل میشه. موقعی هم که بازی رو اجرا می کنید برنامه های اضافی رو که باعث اشغال فضای رم و CPu میشه رو ببندید.

(08-21-2015, 05:53 PM)jaks نوشته است: [ -> ]من تا لول 70 رفتم بعد از اون دیگه اضافه نشد یعنی اخرشه کسی میدونه با ترینر هم از 70 بالا نمیره؟
سلام
من خودم بازی رو بازی نکردم ولی فکر نکنم ترینر ها لول رو ارتقا بدند بعد اینکه شما از آپدیت ها و DLC های بازی استفاده کردید؟
خود همین DLC ها هم فکر کنم باعث ارتقا لول باشند.
حالا صبر کنید تا بقیه ی دوستان که این بازی رو انجام دادند توضیحات دقیق تری به شما خواهند داد.
سلام آقای نصر حالتون خوبه؟ آخرش تونستم این بازی رو نصب کنم واقعا کار خدا بود مطمینم

میخاستم من از کجا بفهمم ویچر من کدوم نسخه هستش؟ بعد آپدیت آخری برای چه مشکلاتی هستش

و اینکه آیا بعد بعد از نصب بازی فقط آپدیت آخری کفایت میکنه؟

ببخشید اکه سوالام زیاد شد
(08-23-2015, 02:28 PM)alone moon نوشته است: [ -> ]سلام آقای نصر حالتون خوبه؟ آخرش تونستم این بازی رو نصب کنم واقعا کار خدا بود مطمینم

میخاستم من از کجا بفهمم ویچر من کدوم نسخه هستش؟ بعد آپدیت آخری برای چه مشکلاتی هستش

سلام
در ضمن معذرت میخوام که پا در میانی کردم و دارم به سوالات جواب میدم
شما برای اینکه بفهمید کدوم نسخه هست، باید برید تو محل نصب بازی و رو فایل اجراییش کلیک راست کنید و بعدش گزینه ی Properties رو بزنید و بعدش توی سربرگ Details نوشته File Version: مثلا 1.0366.23
آپدیت اخری که اومده تمام آپدیت قبلی ها رو داره و نیازی نیست با نصب اون قبلی ها رو هم نصب کنید
(08-23-2015, 03:25 PM)AMIR_PC نوشته است: [ -> ]
(08-23-2015, 02:28 PM)alone moon نوشته است: [ -> ]سلام آقای نصر حالتون خوبه؟ آخرش تونستم این بازی رو نصب کنم واقعا کار خدا بود مطمینم

سلام
شما برای اینکه بفهمید کدوم نسخه هست، باید برید تو محل نصب بازی و رو فایل اجراییش کلیک راست کنید و بعدش گزینه ی Properties رو بزنید و بعدش توی سربرگ Details نوشته File Version: مثلا 1.0366.23
آپدیت اخری که اومده تمام آپدیت قبلی ها رو داره و نیازی نیست با نصب اون قبلی ها رو هم نصب کنید
 سلام اونو نوشته 3.0.0.0  البته پایینش هم گزینه های ورژن هست
(08-23-2015, 03:38 PM)alone moon نوشته است: [ -> ]
(08-23-2015, 03:25 PM)AMIR_PC نوشته است: [ -> ]

سلام
 سلام اونو نوشته 3.0.0.0  البته پایینش هم گزینه های ورژن هست
اگه به من یه عکس بدید از همون صفحه خیلی ممنون میشم
چشممممممم بفرمایید اینم عکس قربونت برم  http://uupload.ir/files/fy5x_capture.png