Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(07-03-2015, 06:41 PM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]
(07-03-2015, 05:26 PM)Ct Os نوشته است: [ -> ]
(07-03-2015, 04:43 PM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]
(07-03-2015, 03:18 PM)Ct Os نوشته است: [ -> ]
(07-03-2015, 11:08 AM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]خیر قربان.جوری تنظیم کردم که که فریم زیر 35 نمیاد در نتیجه به گرافیک فشار نمیاد. عزیزم در حالت عادی از همه کارت گرافیک ها 99 درصد استفاده میشه بیش از حد توان یعنی چی؟یعنی 100 در صد بشه؟خب کارت یا میسوزه یا به خاطر ناپایداری از بازی میپره بیرون. لطفا زمانی اظهار نظر فرمایید که بازی رو روی پی سی تجربه کرده باشید.برای بار دوم دارم میگم.شما روی ps4 بازی کردید به این مشکلات نخوردید.پورت پی سی به خاطر متغیر بودن خیلی سخت تره و پر اشتباه تره.شما روی پی اس 4 دارید از اپدیت 5 استفاده میکنید و من از اپدیت 7.اگر خواستی لینک بدم تا افت فریم به وجود امده بعد از اپدیت 5 رو متوجه بشی.خیلی ممنون.

اول یه نکته رو اضافه کنم بابا به پیر به پیغمبر من بازی رو اول یه چند مرحلشو واسه pc رفتم بعد که دیدم خوشم میاد واسه ps4 گرفتمش. من تا اونجایی که میریم با یفندر یه ماسکی رو بدیزدیم روی pc رفتم. اصلا این چیزی که میدید ندیدم. بعد دوست عزیز اخه کروم کارتی 99% استفاده می کنه ؟  الان تو نت سرچ کردم لینک nvidia که همچین حرفی زده بود رو پیدا نکردم ولی سر فرصت واستون پ.خ میکنم.
کدوم کارتی 99 درصد استفاده میکنه؟شما خوبی عزیزم.بعدشم شما یکمی از اون رو روی پی سی رفتید و شهر اخری رو نرفتید در صورتی که بیشتر باگ ها همونجاست.شما وقتی حداقل 40 ساعت روی پی سی بازی کردید بیایید بگید.بعدشم اپدیت 6 رو نصب کردی با دی ال سی ها؟
http://www.gog.com/forum/the_witcher_3_w..._the_story
http://www.gamefaqs.com/boards/702760-th...t/71838814
لطفا وقتی بازی کردی رو پی سی بیا نظر بده.اینقدر هم انویدیا انویدیا نکن لطفا.
اصلا یک سوال.سیستمت چیه؟گلم تمام کارت گرافیک ها در صورت خاموش بودن vsync حتی 4 تا تایتان هم اس ال ای باشه 99 درصد یعنی کل قدرت گرافیک در صورت بهینه بودن درایور گرافیک استفاده میشه.msiafterburner رو روشن کن.اطلاعات دقیق استفاده از قطعات هنگام استفاده از بازی ها نشون میده.اون بالا چند تا درصده که 99 درصده میزان مصرف گرفیکه.بابا من خودم دارم دارم به مردم مشاوره سیستم میدم مطمئن باش اشتباه میکنی.

باید بگی سیستمم چی بود چون فروختمش. والا من کل نت رو زیر رو کردم هیچ چیزی مبنی اینکه یه کارت 99% توی بازی استقاده بشه پیدا نکردم که بگم حرف شما صحیحه. پس مبنای حرفم رو روی غلط بودن حرف شما گذاشتم. بعدش من در مورد آپدیت های بازی که لگ میاره یا نه بحث نکردم اصلا بحثمون سر اون نیست. اگه خیلی مشتاقی بدونی سیستمی که روش بازی کردم چی بوده اینم سیستمم:

gtx 680 sli 
8gig ram kingston
cpu core i5 
windows 8 

مشالله هرکی هم قدیمی باشه منو میشناسه و سیتمم می دونه. و در آخر هم داریم بحث می کنیم دعوا که نداریم  برادر من. این الفاظ گلم و ... چیه آخه. انویدا انویدیا هم برای این می کنم چون از نظر همه معتبره. والا شما که مشاوره میدی صحیح ولی من همچین اطلاعاتی ندارم. ولی خوب 99% برای یه کارت خیلی بالاست و احتمال اینکه بسوزه هست. این قسمتی که شما گفتین هم اطلاع دارم برای ویچر تست نکردم ولی برای بازی هایی مثل بتل روی 60 و خورده ای درصد بود.بحث بالا گرفتا فک کنم آخرش دعوا بشه :(
من دیگه ادامه نمیدم چون بحث میشه ولی بدون کاملا در اشتباهی.چه کار به بقیه داری؟اگر کامپیوتر دیگه ای داری ام اس ای افتر برنر نصب کن و نگاه کن.واقعا موندم چرا این سیستمو فروختی و پی اس فور گرفتی.به حق چیزای ندیده.

باشه. دلایل خودمو داشتم دیگه. البته قبل این ps4 رو خریده بودم ;)
سلام من این update 1.06 رو دانلود کردم وقتی رمزی رو که دادین میزنم میگه درست نیست!  :(
PCDownload-Games.net
حروف بزرگ و کوچک توجه شود.
(07-04-2015, 10:23 PM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]PCDownload-Games.net
حروف بزرگ و کوچک توجه شود.

خوب منم میگم همینو زدم میگه اشتباهه!
ببخشید اشتباه گفتم.اینو بنویسید
PCGames-Download.net
ممنون درست شد :D
سلام به دوستان عزیز.شاید شما هم در بازی gwent card ویچر مشکل داشته باشید.این توضیحات که توسط بنده بعد از تلاش های بسیار کشف شد رو خدمتتون ارائه میکنم.بازی خیلی شبیه ح.ک.م خودمونه.متهی فرقش اینه که نمیشه برید.اینم از توضیحات
ابتدا باید فکشن یا قبیله خودتون رو انتخاب کنید.پیشنهاد من northern realms هست ولی با توجه به کارت های خریداری شده توسط شما از مغازه ها و اهنگری ها قدرت فکشن ها متغیره.
بعد از انتخاب فکشن شما باید کارت های خودتون رو تا سقف مجاز که به عنوان unit کارت مشخص شده و حداقل باید 22 باشه مشخص شده.فرق deck یا unit که در وسط صفحه درج شده اینه که یونیت واحد و سمبل کارت هاتونه ولی deck تعداد کارت هاتونه که ممکنه تکراری هم باشه.مثلا شما ممکنه 17 کارت واحد و 22 کارت deck داشته باشید یعنی از یک نوع کارت شما چند تا وجود داره.بعد از انتخاب وارد بازی میشوید. شما ابتدا باید کارت هاتون رو redraw کنید که برحسب اختلاف تعداد کارت های شما با حریف متغیره.برای من 2 تا هست.بعد از redraw کردن شما قادر به استفاده از کارت ریدرا شده نیستید در نتیجه باید کارت های به درد نخور رو ریدرا کنید.در ان جا شما دو الماس قرمز در سمت پچ صفحه میبینید که بهش میگن جم.اگر اونا رو که دو تا هستن از دست بدید بازنده خواهید شد.برنده هم کسی هست که اون عدد صفر که با رنگ طلایی برای شما و رنگ ابی برای حریف مشخص شده بیشتر باشه.فردی که امتیاز بهتری داشته باشه دور امتیازش یک گل می اید.
نحوه بازی هم به این صورت که شما در بالای هر کارتی عددی میبینید که قدرت کارت هست و اون امتیاز بر این اساس مشخص میشه.شما باید کارتتون رو متناسب با کلاس که سه نوعه (کماندار و شمشیر زن و منجنیق دار) در محل مناسب که با رنگ طلایی مشخص میشه قرار دهید.بعضی کارت ها هم قدرت ندارند و بلایای طبیعی مصل باران و برف و مه شدید یا موارد دیگر دارند.این کارت ها در باکس مستطیلی سمت چپ پایین جم ها که با رنگ طلایی مشخص شده قرار میگرند و هر کدام بر روی کلاس خاصی اثر دارند و  قدرت سربازان دشمن رو به یک میرسونند به جز سربازانی که کنار قدرتشان رنگ قرمز و مارکر متفاوت با بقیه هست که تحت هیچ شرایطی قدرتشون کم نمیشه..این نکته رو توجه داشته باشید که این بلایا بر سربازان شما اثری ندارند.در پایان هر کس بازنده شود یا برنده شود تمام کارت های قرار داده شده به خارج زمین بازی انتقال داده میشوند و دیگر قابل استفاده نیستند پس از کارت هاتون درست استفاده کنید چون راند بعدی ممکنه بهش نیاز پیدا کنید.pass هم اصطلاحی هست برای اینکه وقتی شما میدونید برنده یا بازنده این اون راند یا دست رو رد یا همون skip کنید و کارت هاتون هدر نره.

توضیحات تکمیلی به این پست اضافه خواهد شد.اقای نصر هم لطفا این پست رو اگر صلاح میدونن پس از تکمیلش توسط بنده در پست اول قرار دهند چون مشکل خیلیاست.سوالی بود در خدمتم.
نکات:کارت های بلایای طبیعی بر سربازان خود شما هم اثر دارند که به اشتباه گفته شد اثر ندارند.
در صورتی که یک نوع سربازان با کلاس یکسان کنار هم قرار دهید امتیاز و قدرت دو برابر میشود.با تشکر از کاربر عزیز rasoul 76
جاسوس ها هم توی میدون حریف قرار میگرن و دو کارت از deck خودتون به کارتاتون اضافه میشه.با تشکر مجدد از کاربر عزیز rasoul 76
در هنگام انتخاب کارت توجه داشته باشید که حداکثر 10 کارت در بازی شرکت داده میشوند و در صورت انتخاب بیشاز 10 کارت بازی کارت ها را به صورت تصادفی انتخاب میکند.
هر بار که از فردی میبازید یکی از کارت هاتون مال فرد برنده میشه که میتونید کارت از دست رفته رو با خریداری از همان فرد مجددا به دست اورید.
(07-05-2015, 01:37 AM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]سلام به دوستان عزیز.شاید شما هم در بازی gwent card ویچر مشکل داشته باشید.این توضیحات که توسط بنده بعد از تلاش های بسیار کشف شد رو خدمتتون ارائه میکنم.بازی خیلی شبیه ح.ک.م خودمونه.متهی فرقش اینه که نمیشه برید.اینم از توضیحات
ابتدا باید فکشن یا قبیله خودتون رو انتخاب کنید.پیشنهاد من northern realms هست ولی با توجه به کارت های خریداری شده توسط شما از مغازه ها و اهنگری ها قدرت فکشن ها متغیره.
بعد از انتخاب فکشن شما باید کارت های خودتون رو تا سقف مجاز که به عنوان unit کارت مشخص شده و حداقل باید 22 باشه مشخص شده.فرق deck یا unit که در وسط صفحه درج شده اینه که یونیت واحد و سمبل کارت هاتونه ولی deck تعداد کارت هاتونه که ممکنه تکراری هم باشه.مثلا شما ممکنه 17 کارت واحد و 22 کارت deck داشته باشید یعنی از یک نوع کارت شما چند تا وجود داره.بعد از انتخاب وارد بازی میشوید. شما ابتدا باید کارت هاتون رو redraw کنید که برحسب اختلاف تعداد کارت های شما با حریف متغیره.برای من 2 تا هست.بعد از redraw کردن شما قادر به استفاده از کارت ریدرا شده نیستید در نتیجه باید کارت های به درد نخور رو ریدرا کنید.در ان جا شما دو الماس قرمز در سمت پچ صفحه میبینید که بهش میگن جم.اگر اونا رو که دو تا هستن از دست بدید بازنده خواهید شد.برنده هم کسی هست که اون عدد صفر که با رنگ طلایی برای شما و رنگ ابی برای حریف مشخص شده بیشتر باشه.فردی که امتیاز بهتری داشته باشه دور امتیازش یک گل می اید.
نحوه بازی هم به این صورت که شما در بالای هر کارتی عددی میبینید که قدرت کارت هست و اون امتیاز بر این اساس مشخص میشه.شما باید کارتتون رو متناسب با کلاس که سه نوعه (کماندار و شمشیر زن و منجنیق دار) در محل مناسب که با رنگ طلایی مشخص میشه قرار دهید.بعضی کارت ها هم قدرت ندارند و بلایای طبیعی مصل باران و برف و مه شدید یا موارد دیگر دارند.این کارت ها در باکس مستطیلی سمت چپ پایین جم ها که با رنگ طلایی مشخص شده قرار میگرند و هر کدام بر روی کلاس خاصی اثر دارند و مثلا قدرت سربازان دشمن رو نصف میکنند.این نکته رو توجه داشته باشید که این بلایا بر سربازان شما اثری ندارند.در پایان هر کس بازنده شود یا برنده شود تمام کارت های قرار داده شده به خارج زمین بازی انتقال داده میشوند و دیگر قابل استفاده نیستند پس از کارت هاتون درست استفاده کنید چون راند بعدی ممکنه بهش نیاز پیدا کنید.pass هم اصطلاحی هست برای اینکه وقتی شما میدونید برنده یا بازنده این اون راند یا دست رو رد یا همون skip کنید و کارت هاتون هدر نره.

توضیحات تکمیلی به این پست اضافه خواهد شد.اقای نصر هم لطفا این پست رو اگر صلاح میدونن پس از تکمیلش توسط بنده در پست اول قرار دهند چون مشکل خیلیاست.سوالی بود در خدمتم.
نکات:کارت های بلایای طبیعی بر سربازان خود شما هم اثر دارند که به اشتباه گفته شد اثر ندارند.
در صورتی که یک نوع سربازان با کلاس یکسان کنار هم قرار دهید امتیاز و قدرت دو یا چهار برابر میشود.
وظایف جاسوس ها یا همون spy ها اینه که یک کارت به کارت های شما از طرف حریف بدون کم شدن کارت های حریف اضافه کنند.

البته دوست عزیز بعضی از کارتا که یه علامت "دست دادن" پایین شون هستش قدرتشون دوبرابر میشه
جاسوس ها هم توی میدون حریف قرار میگرن و دو کارت از deck خودتون به کارتاتون اضافه میشه
از این آموزش ها بازم قرار بدین. خئلی به دردم خورد. دوستان شما هم یه تشکری چیزی بزنید دوستمون تشویق شه حداقل :|

بعد یه سوال چجوری quest هایی که faild شده رو دوباره بازی کنیم؟؟؟
اصلا امکانش هست؟
(07-05-2015, 02:57 AM)Ct Os نوشته است: [ -> ]از این آموزش ها بازم قرار بدین. خئلی به دردم خورد. دوستان شما هم یه تشکری چیزی بزنید دوستمون تشویق شه حداقل :|

بعد یه سوال چجوری quest هایی که faild شده رو دوباره بازی کنیم؟؟؟
اصلا امکانش هست؟
خیر قربان.6 تا برام fail شد.باز خوبه شما یک تشکری میزنیدوبقیه که کلا هیچی.اگر نکته ی دیگه ای در بازی بود حتما اضافه میکنم.
اگر هم کسی در جایی از بازی مشکل داشت همینجا بگه جوابش رو میدم چون بازی رو تقریبا شخم زدم.سیر نمیشم.لامصب خیلی قشنگه.