Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
هر دفعه که نقشه بازی رو می‌بینم به بازی امید وارم می‎شم. نقشه خیلی بزرگه. خیلی!

مراحل ساخت بازی به پایان رسید D:
[تصویر:  a8a58f95a0e227a8c9986876dc25759eddc449b9.png]
اوف توی این مدتی که بازی می خواد منتشر بشه چه قدر اطلاعات و عکس ازش میاد.
هومن جان اینم همون نبرد دریایی که می خواستی برو حالشو ببر.
راستی توی عکس قسمت بادبان قایق یه عکس اژدها هست.این شکل اژدها مثل شکل اژدهای توی سریال game of thrones نیست؟
این شات رو خودم از تریلر گرفتم. داشتم تریلر رو می‎دیدم که چشمم به این قسمت افتاد. البته نبرد دریایی که من انتظارشو دارم هنوز نشون داده نشده. این فقط ی قایقه. مسلماً کشتی که تو بازی در انتظار ما هست خیلی خفن تر باید باشه.
اون دم نهنگ یا دم هر چی که اونجا هست هم کاملاً نشون میده که هیولاهای دریایی وجود دارن. اون تصویر روی بادبان قایق هم سایه اون اژدهایی هست که داره پرواز می‎کنه.
چه جالب آفرین آفرین آفرین
آره با توجه به عکس نقشه ای که از بازی گذاشتی بازی دارای وسعتی بسیار بزرگی از دریا هست و مسلما نبرد های دریایی و غیره هم توی بازی وجود داره.
در مورد اژدها هم اصلا توجه نکردم به اون اژدها حواسم به اون دم نهنگ هیولا مانند رفت ولی در کل شکل آرم اون سریال هست.
وای ویچر 3 عجب حالی میده و چه حالی بکنیم ما
من تو یه تریلر که از The Witcher 3 دیدم یه نکته ای بود که یخورده به نظرم جالب نبود، تو تریلر، بعضی درختها از قبل از خروج از تصویر محو می شدن، حالا نمیدونم تو اون تریلر اینطوری بود یا چه مسئله ای بوده ، شاید خیلی مهم نباشه و جلوی گرافیک عظیم این بازی شاید دیده نشه ولی جلوه خوبی نداشت.
اگه اشتباه نکنم این بود : GDC 2015: تریلر جدید The Witcher 3
تو تریلر  geralt با چند گرگ درگیر میشه و بعدش با چند نفر دیگه، بین این دو تا درگیری اگه دقت کنین این موضوع رو می بینید
Last Warrior@
به نکته خوبی اشاره کردید. من خودمم اول از این موضوع رنج می‎بردم ولی بعد تو تریلر 15 دقیقه اول بازی چنین چیزی وجود نداشت یا اگه بود انقدر کم بود که من متوجهش نشدم و الان که این موضوع یاد آوری شد رفتم تریلر 15 دقیقه اول بازی رو نگاه کردم که خدا رو شکر فکر می‎کنم رفع شده.
حالا شما تصور کنید نقشه ی این بازی بسیار گشترده هست.نقشه ی بازی skirim چه وسعتی داشت؟حالا این وسعت رو دو برابر کنید میشه ویتچر سه که توی این بخش از دریا ها گرفته تا کوهستان و برف و محیط جنگلی و غیره کنترل کردن چنین چیز هایی مثل همون نا پدید شدن درخت ها و خیلی های دیگه بسیار کار مشکلی هست چون وسعت بازی بسیار بالا هست حتی اگه دقت کرده باشید این مشکلات گرافیکی توی بازی skirim هم وجود داشت و این ناپدید شدن درخت ها رو ضعف بازی و یا کم کاری سازنده های بازی دونست توی چنین وسعتی چنین اتفاقاتی رو میشه قبول کرد و باگ چیزی هست که همیشه به وجود میاد و همیشه دامن گیر بازی ها هست.
من هم اون تریلر 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی رو دیدم و اصلا چنین چیزی نبود.گرافیک عالی جزئیات چهره ها خوب بود نور پردازی فوق العاده بود.
در کل به نظرم نمیشه از این بازی ایرادی گرفت البته باید تا انتشار بازی منتظر بمونیم و ببینیم چه می کنه این بازی در آخر
مارو سربلند میکنه یا سرافکنده
مجید جان گیر دادی به نقشه ها! D: بعدش 2 برابر نه. سه و نیم برابر! اون ناپدید شدن هم رفع شده. با توجه به وسعت بازی ممکنه باگ و ... هم باشه که با آپدیت امید وارم حل بشه.
راستش اون تریلر 15 دقیقه اول بازی رو ندیدم.
راست میگی مجید جان
تو اسکایریم که این باگ ها دیگه طبیعی شده، یه بار یه خرسه رو کشتم بعد خرسه افتاد رو زمین و بعدش مثل آب فرو رفت تو زمین! من هم به همراهم یه نگا انداختم اونم به من و کلا همه در حال تعجب بودیم و بعدش هم کلی خنده!
این موضوعی که دیدم تو اون تریلر چون تو یه زمان کوتاه بود به چشم میاد ولی در طول این زمان طولانی بازی شاید این جور مسائل زیاد مهم نباشه. در هرصورت...
 البته درکل باید بازی کرد تا متوجه شد، امیدوارم گیم پلی خوبی داشته باشه، در مورد داستان که تقریبا میشه مطمئن بود.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49