Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام ببخشید می خواستم ببینم که بازی metal gears soiled V:Ground zeroes رو روی چه کیفیتی میتونم بازی کنم

Ram:8gig
Cpu:intel core i5 3.1 ghz to 4ghz
Graphic card:amd radeon r7 250 4gig

(12-27-2014, 02:36 PM)Paraziiit نوشته است: [ -> ]
(12-27-2014, 02:29 PM)'paprika' نوشته است: [ -> ]آقا میخواستم بپرسم این سیستم چطوره ؟!

رم: 8 گیگ DDR 3
CPU : Cri 5 3.60 ghz
گرافیک gt 630 2gig

-------------------------------------------------------
حالا میخواستم ببینم سیستمم برای بازی ها چطوره ؟!

درود بر شما دوست عزیز
ورودتون رو به انجمن گیمفا تبریک میگم [img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در جواب دو سوالات تون باید بگم سیستم شما مناسب بازی های روز نیست و اصلا درست بسته نشده (همون اسمبل)
بازم سوالی داشتید بفرمائید [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

خیلی ممنون !
بله خودم یه همین فکر افتادم ! حالا یه سوال دیگه !
من بعد امتحانا میخوام کارت گرافیکم را عوض کنم ! و یه gtx 770 بندازم !
حالا 1 سوال:
1- اگه بندازم سیستم مناسب بازی های روز میشه ؟!

(12-27-2014, 03:00 PM)amirreza ati نوشته است: [ -> ]سلام ببخشید می خواستم ببینم که بازی metal gears soiled V:Ground zeroes رو روی چه کیفیتی میتونم بازی کنم

Ram:8gig
Cpu:intel core i5 3.1 ghz to 4ghz
Graphic card:amd radeon r7 250 4gig

فکر کنم روی تنظیمات high یا ultra !
(12-27-2014, 03:04 PM)'paprika' نوشته است: [ -> ]
(12-27-2014, 02:36 PM)'Paraziiit' نوشته است: [ -> ]
(12-27-2014, 02:29 PM)'paprika' نوشته است: [ -> ]آقا میخواستم بپرسم این سیستم چطوره ؟!

رم: 8 گیگ DDR 3
CPU : Cri 5 3.60 ghz
گرافیک gt 630 2gig

-------------------------------------------------------
حالا میخواستم ببینم سیستمم برای بازی ها چطوره ؟!

درود بر شما دوست عزیز
ورودتون رو به انجمن گیمفا تبریک میگم [img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در جواب دو سوالات تون باید بگم سیستم شما مناسب بازی های روز نیست و اصلا درست بسته نشده (همون اسمبل)
بازم سوالی داشتید بفرمائید [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

خیلی ممنون !
بله خودم یه همین فکر افتادم ! حالا یه سوال دیگه !
من بعد امتحانا میخوام کارت گرافیکم را عوض کنم ! و یه gtx 770 بندازم !
حالا 1 سوال:
1- اگه بندازم سیستم مناسب بازی های روز میشه ؟!

کارت 770 کارت خوبی هستش و میتونه جواب گوی بازی های روز باشه ولی نه در حد خیلی بالا ولی میتونه با کیفیت و فریم خوب بازی هارو اجرا کنه

ببخشد یه سوال کارت گرافیک gtx 760 به نظرتون خوبه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
چون من این کارت گرافیک رو به همراه سی پی یو i7 و رم 16 شیش ماه پیش خریدم و تا الان همه بازی ها رو رویه آخرین حد گرافیک و با فریم عالی بازی کردم از جمله بتل 4 کرایسیس 3 رایز سان اف روم و....
به نظرتون gta v رو میتونم رو آخرین حد اجرا کنم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

(12-27-2014, 08:01 PM)'mohamad gta fan' نوشته است: [ -> ]ببخشد یه سوال کارت گرافیک gtx 760 به نظرتون خوبه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
چون من این کارت گرافیک رو به همراه سی پی یو i7 و رم 16 شیش ماه پیش خریدم و تا الان همه بازی ها رو رویه آخرین حد گرافیک و با فریم عالی بازی کردم از جمله بتل 4 کرایسیس 3 رایز سان اف روم و....
به نظرتون gta v رو میتونم رو آخرین حد اجرا کنم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

سلام دوست عزیز
کارت گرافیک خوب و قدرتمندی دارید.
در مورد GTA V هیچ نظری و یا حدسی نمیتونیم بزنیم به خاطر اینکه هنوز مشسخصات سیستمی بازی منتشر نشده ولی تنها چیزی که میدونیم اینه که بهترین بهینه سازی توی این بازی تعبیه شده.

چند تا نرم افزار خوب برای مشخصات سیستم معرفی کنید لطفا.من هر چی گرفتم درس حسابی نبوده هر کدوم یه چی میگن !!
:(
(12-27-2014, 09:34 PM)RoCKER نوشته است: [ -> ]چند تا نرم افزار خوب برای مشخصات سیستم معرفی کنید لطفا.من هر چی گرفتم درس حسابی نبوده هر کدوم یه چی میگن !!
:(

درود بر شما دوست عزیز
دوست من هرچند اینجا جاش نیست ولی دقیقا برای چه کاری نرم افزار میخواید ؟ برای تست سیستم یا اطلاعات کلی قطعات ؟ یا دما ؟
با سلام ببخشید فقط این اخرین سوال منه درباره سیتمم این کل سیستم منه لطفا قدرتش رو بسنجید

Ram:apacer 8GB
GRAPHIC CARD:ASUS R7 250 4GB
CPU:INTEL CORE I5 3450 3.1 GHZ TO 4GHZ
MOTHER BOARD:ASUS P8 P67-M
POWER:GREEN 380
ممنون

سلام.
میشه قدرت لپ تاپ منو مشخص کنید:
[align=justify]CPU:Intel® Core i7-4500U     1.8GHz with Turbo up to 3GHz
[align=justify]  Memory ram :   8GB DDR3
[align=justify]VGA/GPU \Memory:  AMD Radeon HD 8750M with 2GB Dedicated VRAM
میخواستم بدونم واسه اجرای بازی های جدید مشکل که نداره؟؟
رو چه حالتی میتونم بازی های جدید رو بازی کنم؟؟؟ 
(12-28-2014, 12:00 PM)'amirreza ati' نوشته است: [ -> ]با سلام ببخشید فقط این اخرین سوال منه درباره سیتمم این کل سیستم منه لطفا قدرتش رو بسنجید

Ram:apacer 8GB
GRAPHIC CARD:ASUS R7 250 4GB
CPU:INTEL CORE I5 3450 3.1 GHZ TO 4GHZ
MOTHER BOARD:ASUS P8 P67-M
POWER:GREEN 380
ممنون

کارت گرافیکتون از نوع ddr3 هستش.
این همه گفته شد که برای نسل بعد سعی کنید کارت گرافیک بالای 2gig gddr5 بخرید.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]