Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام دوستان من با لب تاپ بازی می کنم ولی بازیم صدا نداره، فقط قسمتی که آژیر میاد صدا داره، کارت صدا نصبه . روش زیر رو هم تست کردم.
به منوی Control Panel بروید و برنامه Sound را انتخاب کنید. بعد از آن گزینه Communications را برگزیند و تیک گزینه Donothing را بزنید.
(06-17-2015, 08:29 PM)Mr BoB نوشته است: [ -> ]با سلام دوستان من با لب تاپ بازی می کنم ولی بازیم صدا نداره، فقط قسمتی که آژیر میاد صدا داره، کارت صدا نصبه . روش زیر رو هم تست کردم.
به منوی Control Panel بروید و برنامه Sound را انتخاب کنید. بعد از آن گزینه Communications را برگزیند و تیک گزینه Donothing را بزنید.
باید directX 11 و آخرین ورژن net frame work رو نصب کنید درست میشه 

سلام بروبچ من دارم gtx 980 میخرم . میتونم با این گرافیک و سیستمی که دارم گرافیک بازی رو توی رزولوشن 1920 در 1080 تا ته ببرم بالا و 60 فریم رو بگیرم ؟
اینم بقیه سیستمم :

مانیتور : Asus 24 Inch Full HD
رم : 8 gig 
سی پی یو : i5 2500 3.3 ghz @ 3.3 ghz
روی بالاترین که نه ولی رو های میتونی 30 تا رو بگیری سی پی یوت باید i7 باشه 
(06-17-2015, 11:11 PM)prgame نوشته است: [ -> ]سلام بروبچ من دارم gtx 980 میخرم . میتونم با این گرافیک و سیستمی که دارم گرافیک بازی رو توی رزولوشن 1920 در 1080 تا ته ببرم بالا و 60 فریم رو بگیرم ؟
اینم بقیه سیستمم :

مانیتور : Asus 24 Inch Full HD
رم : 8 gig 
سی پی یو : i5 2500 3.3 ghz @ 3.3 ghz
راحت میتونی رو high یا ultra اجرانی کنی بدون افت فریم
سلام من یک مشکل دارم موقعی که میخوام gta v رو نصب کنم موقع نصب نسخه full هستش و ۱۵ DVD این ارور میاد cannot copy x64 فک کنم p بود و بعد بازی میگه دیسک ۱ رو بزار و کلا دیگه پر نمیشه چیکار کنم با تشکر؟
(06-17-2015, 11:54 PM)John cena نوشته است: [ -> ]سلام من یک مشکل دارم موقعی که میخوام gta v رو نصب کنم موقع نصب نسخه full هستش و ۱۵ DVD این ارور میاد cannot copy x64 فک کنم p بود و بعد بازی میگه دیسک ۱ رو بزار و کلا دیگه پر نمیشه چیکار کنم با تشکر؟
سلام دوست عزیز
شما یک بار تمامی دیسک های بازی رو روی هارد خودتون کپی کنید، اگر کپی دیسک ها بدون مشکل بود که بازی رو از نو نصب کنید ولی اگر هنگام کپی دیسک ها به مشکل برخورد کردید باید دیسک های بازی رو تعویض کنید.
(06-17-2015, 11:23 PM)AMIRHR1 نوشته است: [ -> ]روی بالاترین که نه ولی رو های میتونی 30 تا رو بگیری سی پی یوت باید i7 باشه 

لطفا وقتی اطلاعی از چیزی ندارید کسی رو منحرف نکنید و بزارید مسئول تاپیک جواب بدن . 
لطفا اگه کسی میدونه جواب بده .

من جیتی ای وی ریلود دارم میخوام انلاین بازی کنم . چند تا سوال :

چطوری میشه انلاین بازی کرد ؟

ایا انلاین بازی کردن به بازی مشکلی وارد نمیکنه ( از قبیل محدود شدن خود بازی و....)؟

ممکنه مایکروسافت کامل منو بن کنه و بعدش نتونم وارد بازی شم ؟

لطفا پاسخ درست بدید من واقعا علاقه به بازی انلاین دارم ولی نمدونم چطوری 
(06-19-2015, 12:04 PM)saffar نوشته است: [ -> ]لطفا اگه کسی میدونه جواب بده .

من جیتی ای وی ریلود دارم میخوام انلاین بازی کنم . چند تا سوال :

چطوری میشه انلاین بازی کرد ؟

ایا انلاین بازی کردن به بازی مشکلی وارد نمیکنه ( از قبیل محدود شدن خود بازی و....)؟

ممکنه مایکروسافت کامل منو بن کنه و بعدش نتونم وارد بازی شم ؟

لطفا پاسخ درست بدید من واقعا علاقه به بازی انلاین دارم ولی نمدونم چطوری 
اولا باید نسخه اصلی بازی رو داشته باشی نه کرک شده مثل ریلودد 
دوما ربطی به مایکرو سافت نداره
اگه میخوای آنلاین بازی کنی باید نسخه ی اورجینال یا اصلی بازی رو بخری که گرون درمیاد