Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
این اپدیت و کرک جدید که گذاشتی اکسترکت که میکنی همون کرک 4 توشه :|
(04-27-2015, 04:25 PM)almasgame.com نوشته است: [ -> ]دوستان من توی یه مرحله گیر کردم

مرحله ای که مایکل جلوی راه ماشین حمل پول رو با کامیون حمل زباله میبنده و فرانکلین هم با یه ماشین دیگه میکوبه به ماشین حمل پول بعد از اینکه پلیس هارو میکشم و ماشین حمل زباله رو منفجر میکنم فرانک به مایکل زنگ میزنه بعد از تماس بازی خودکار به مایکل سویچ میکنه همیشه هم موقع سویچ توی این مرحله بازی ارور stopped working میده آپدیت 4 و کرک 5 رو دانلود کردم و ریختم باز هم همین مشکل رو داره چندین بار هم تکرار کردم همش ارور میده :(

راه حلی داره؟
اگه کسی سیو بعد از همین مرحله یا چند مرحله بعد تر از این مرحله رو داره بذاره لطفا

منم دقیقا همین مشکل رو دارم. سیو لازم نیست. فقط وقتی که به بخش دوم مرحله، یعنی جایی که باید با فرانکلین سوار ماشین آشغال بشی سه بار خودکشی کن و سومین بار Skip رو بزن و مرحله رو رد کن.
اقا یکی این کرک ورژن 5 با ابدیت 4 رو تو یکی از سرور های دیگه اپلود کنید
اقا من یه مشکلی دارم تو بازی
وقتی سوار ماشینم و گاز میدم یهو محیط بهم میریزه و خیابون و سخاتمونا سفید میشه یا وضوحشون از بین میره
برای مثال این عکسو نگا کنید http://*****/images/5ftton67wv21577ufx8h.png
خواهشا یکی کمک کنه کلافه شدم :(
اقا علیرضا منم مشکل شما رو دارم کسی هم نیس جوابگو باشه نمیدونم مشکلم از چی هست شما از کرک چند استفاده میکنید
(04-27-2015, 05:48 PM)saeedcloner نوشته است: [ -> ]اقا علیرضا منم مشکل شما رو دارم کسی هم نیس جوابگو باشه نمیدونم مشکلم از چی هست شما از کرک چند استفاده میکنید

از کرک چهارم ،همه اپدیتارم ریختم درست نشد که نشد
واقعا موندم از چیه این مشکل
(04-27-2015, 06:15 PM)AL!REZA نوشته است: [ -> ]
(04-27-2015, 05:48 PM)saeedcloner نوشته است: [ -> ]اقا علیرضا منم مشکل شما رو دارم کسی هم نیس جوابگو باشه نمیدونم مشکلم از چی هست شما از کرک چند استفاده میکنید

درایور گرافیکتون رو اپدیت کنید شاید مشکل از اونه
آقا این لینکی که برای آپدیت 5 گذاشتی مشکل داره. بررسی کنید لطفا. بعد چرا هیچ خبری از این آپدیت تو سایتای دیگه نیست؟ :huh:
(04-27-2015, 12:11 AM)Milad OC نوشته است: [ -> ]
(04-26-2015, 11:37 PM)amirmax نوشته است: [ -> ]
(04-26-2015, 09:25 PM)Milad OC نوشته است: [ -> ]
(04-26-2015, 08:47 PM)amirmax نوشته است: [ -> ]
(04-26-2015, 08:26 PM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]موشن بلور هیچ تاثیری در فریم و ویدئو مموری در هیچ بازی نداره.کاربردش اینه که وقتی دوربین بازی رو میچرخونید یک افکت خاص و زیبایی رو به بازی میده.اصطلاحا تارش میکنه.پیشنهاد میشه تا نصفه پر کنید.اثر دقیقش رو میتونید روی سقف تاکسی ها که تبلیغات هست ببینید.

دوستان این بازیش کجاش بهینست؟همرو سر کار گذاشته.شب ها روی تنظیمات اخر روی میانگین 40 فریم بازی میکنم ولی وقت صبح میشه بازی شدیدا لگ میزنه مخصوصا در جنگل ها.راکستار بلد فقط پول از مردم بچاپه.ازش متنفرم ولی بازیش لامصب خیلی قشنگه.همه چی داره.
ايول دادا درد دل من رو گفتي. منم دقيقا همين مشكل رو دارم. اول فك كردم مشكل از سيستم منه. آخه بچها ميگفتن خيلي خوب بهينه است  :-/

(04-26-2015, 08:36 PM)ehsan1377 نوشته است: [ -> ]اره اصلا بهینه نیست یعنی الان تست کردم به این نتیجه رسیدم اخرشم نمیتونه یه بازی درست حسابی پورت کنه رو PC
Grass رو روی High بزار یا Very high احتمالا رفع بشه
داداش چه ربطي به grass داره??
براي من grass روي ultra هست
اون high-resolution shadow خيلي فريم رو مياره پايين

بچه ها من نميدونم چرا با اين سيستم نسبتا قوي در حالت very high فريم ريتم به طور ميانگين روي ٣٣ فريم هستش و در حالت ultra روي 20 فريم . سيستمم:

Cpu: core i7 3770
Graphic: R9!280x 3gb gddr5
Ram: 8gb dual channel
Resolution: 1366*768
Power: green 600w
شما هم همين مشكل رو دارين؟! لطفا كمكم كنين
راستي در هر دو حالت Population density ,population variety, distance scaling كامل پر هستش شايد بخاطر اونا باشه نه!!!!؟؟؟؟؟ آخه به طور پيش فرض از همون اول كامل بود. براي شما هم همينطوره؟! 
عزیز دل سیستمه من شاید از برای تو هم ضعیف تر باشه ولی بازیه من رو ۶۰ فریم قفله
سیستمم اینه
Gtx 760
Core i5 4440
8gb ram
شما هم تنظیماتت رو مثه من کنی احتمالا مشکلت حل میشه، روی تنظیماته الترا و وری هایج بازی اصلا بهینه نیست پس تنظیمه بافت ها و سایه هارو روی هایج بذار و msaa رو خاموش بذار صد در صد مشکلت حل میشه
بقیه ی تنظیمات رو هم روی حالت پیش فرض بذار بمونه
داداش قربونت ميشه عكس از تنظيماتت بگيري بذاري؟؟!
اره فداتشم یه سایته اپلوده عکسه معرفی کن بذارم برات
***** خوبه دادا
(04-27-2015, 06:15 PM)AL!REZA نوشته است: [ -> ]

من تو به سیستم دیگه این مشکل را داشتم . یا از کم بودن رم هست یا از سرعت پایینی هارد . من که هارد را عوض کردم درست شد