Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اقا بازی من فایل PlayGTAV.exe رو نداره لطفا یکی آپلود کنه
(05-07-2015, 10:07 PM)arash_95 نوشته است: [ -> ]سلام بعداز مرحله۴(پسر مایکل نجات میدیم)  تو نقشه فقط یک علامت سوال هست که وقتی کنار علامت؟ میرم هیچ اتفاقی رخ نمیده باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا کسی جواب من بیچاره نمیده Wall S0 (96) S0 (96)

آخه عزیزممممممممم من جوابتو دادم علامت سواله جلوی خونه فرانکلینه یه دختر هستش اون علامت سوال برو مرحلش

جیگرتو بخورم انقدر خودتو نارحت نکننن

(05-07-2015, 10:14 PM)َat80 نوشته است: [ -> ]اقا بازی من فایل  رو نداره لطفا یکی آپلود کنه

داداش اگه نسخه ی فول آنلاکه یعنی 60 گیگ هستش حجم بازیت . اونوقت باید از لانچر که تو کرک هستش استفاده کنی

PlayGTAV.exe مال کسایی هستش که اورجینال دارند

داداش کرک رو بریز از لانچر اجرا کن بازی رو کاری نداره که اخه
(05-07-2015, 10:13 PM)hadi-wolf نوشته است: [ -> ]
(05-07-2015, 10:00 PM)milad1025 نوشته است: [ -> ]سلام دوست عزیز
شما به لینک زیر مراجعه کنید و تمام نسخه های Microsoft .NET Framework را دانلود کن و نصب کن.
Microsoft .NET Framework
شما سه نسخه ی 4.5.1،4.5.2،4.5.3 رو به ترتیب دانلود و نصب کن مشکلت حل میشه.
دانلود کردم هر ۳ این ارور میده
[تصویر:  nxsd_screenshot_(15)_thumb.png]
[تصویر:  nxsd_screenshot_(15).png]

داداش با منی؟
من یه چنتا از اونا رو نصب کرده ام اینا اصلا ربطی به استاپ ورکینگ و لگ ندارند

نه داداش با اقا مجید نصر بودم :(
(05-07-2015, 10:07 PM)arash_95 نوشته است: [ -> ]سلام بعداز مرحله۴(پسر مایکل نجات میدیم)  تو نقشه فقط یک علامت سوال هست که وقتی کنار علامت؟ میرم هیچ اتفاقی رخ نمیده باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا کسی جواب من بیچاره نمیده Wall S0 (96) S0 (96)

شخصیتو با alt عوض کن بعد برو ؟
(05-07-2015, 09:55 PM)hadi-wolf نوشته است: [ -> ]سلام آقای نصر من همه آپدیت ها رو نصب کرده ام

تو یه مرحله معروف که ماسک می زنند و میرند جنگ با پلیس ها و اینا استاپ ورکینگ میده

همه ی بچه ها اونجا استاپ ورکینگ دارند من حتی 5 آپدیت نصب کرده ام ولی بازم استاپ ورکینگ دارم فکر کنم مرحله ی 35 هستش همین حوالی

مرحله هم نرم اگه بیشتر بازی کنم آخرش استاپ ورکینگ میده

آقای نصر بازم آپدیت فکر می کنید میاد؟ یا پنجم آخری بود؟ خیلی مشکلات داره

باید 100 تا آپدیت بدند اصلا این آپدیت هایی که اومد برای چیه والا

لگ رانندگی هم که هنوز هست

سلام هادی جان
بله به احتمال زیاد بازم آپدیت و کرک برای بازی منتشر میشه چون بازی هنوز مشکلات بسیاری داره.
در مورد اون مرحاه هم که کاریش نمیشه کرد و تنها راه حل مکن این هست که شما سه بار در اون مرحله ببازید و برای دفعه ی سوم گزینه ی skip میاد و مرحله رو رد می کنه و میرید مرحله ی بعدی
بله آقای نصر اونو میدونم skip رو

اما با اینکار دارم خودمو مسخره میکنم من از اولین مرحلش استاپ ورکینگ داشتم

من از استاپ ورکینگ عقده دارم میخام یه دفعه تموم شه برم

به هر حال ممنون از شما بابت جواب دادنتون
سلام دوستان من یه سوال دارم در مورد این بازی! من وقتی مرحله دوم فرانکلین (همون که باید اون موتور رو بگیری) بعد به جای انکه مرحله chop باز بشه مرحله father/son باز میشه تمام مراحل هم gold تموم کردم در ضمن مرحله اول freaker فرانکلین هم شروع نمیشه میشه بگید چیکار کنیم؟؟؟؟ :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
(05-07-2015, 10:00 PM)milad1025 نوشته است: [ -> ]سلام دوست عزیز
شما به لینک زیر مراجعه کنید و تمام نسخه های Microsoft .NET Framework را دانلود کن و نصب کن.
Microsoft .NET Framework
شما سه نسخه ی 4.5.1،4.5.2،4.5.3 رو به ترتیب دانلود و نصب کن مشکلت حل میشه.
دانلود کردم هر ۳ این ارور میده
[تصویر:  nxsd_screenshot_(15)_thumb.png]
[تصویر:  nxsd_screenshot_(15).png]

خب ببین این آسان ترین راه حل این مشکل بود و حالا باید بریم سراغ راه حل های سخت تر
این ها راه حل ها رو به ترتیب از سخت به سخت تر می نویسم.
1.تعمیر کردن دوباره ی نرم افزار Microsoft .NET Framework
2.نصب آخرین نسخه ی DX و نصب تمام نسخه های microsoft visual c رو نصب کنید.
Microsoft Visual C++
Microsoft Visual C++
از هر دو لینک نرم افزار رو دانود و نصب کن.
3.تعمیر ریجستری ویندوز با استفاده از نرم افزار های تعمیر ریجستری
4.نصب دوباره ی نرم افزار و یا بازی
5.اسکن کردن کامپیوتر خود توسط یک آنتی ویروس قدرتمند و آپدیت شده
6.آپدیت ویندوز
7.تعویض ویندوز
البته یک چیزی بگم اگه بتونی ویندوز 8.1 که به آخرین نسخه ی سال آپدیت شده رو دانلود و نصب کنی بسیار عالی میشه چون من خودم هم همیشه ویندوز آپدیت شده نصب می کنم و تا حالا با چنین اروری رو به رو نشدم.
اینا تمام راه حل های موجود بود امیدوارم یکیش بتونه مشکلت رو حل کنه.

(05-07-2015, 10:14 PM)َat80 نوشته است: [ -> ]اقا بازی من فایل PlayGTAV.exe رو نداره لطفا یکی آپلود کنه

دوست عزیز صبر کنید من الان در پست اول این فایل رو قرار میدم.
آقای نصر شما نمیتونید مشکل منو حل کنید؟؟
فایل x64o.rpf رو اگه آپلود کنید برام ممنون میشم!
(05-07-2015, 10:59 PM)New Goblin نوشته است: [ -> ]آقای نصر شما نمیتونید مشکل منو حل کنید؟؟
فایل x64o.rpf رو اگه آپلود کنید برام ممنون میشم!

شرمنده من فعلا هاردی که بازی توی اون هست در دسترسم نیست ولی اگه صبر کنید یه چند روز هاردم بیاد دستم براتون فایل رو آپلود می کنم.