Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
آپدیت 3 رو دارم
ولی نمیدونم چجوری نصبش کنم
یعنی فقط بریزم تو مکان نصب بازی؟؟؟
لطفا قدم به قدم توضیح بده
مرسی
با سلام،من وقتی رو لا نچر 3Dm کلیک می کنم بازی هیچ واکنشی نشون نمیده توی تسک منیجر اجرا میشه ولی بعد از 1 دقیقه کرش میکنه چی کار باید بکنم،کارت گرافیکم 2 هست رم 4 سی پی یو Core I7 و نکته دیگه اینکه من نسخه بازیم رو به فامیلم دادم و اون به راحتی اجراش کرد کارت گرافیکم درایورش اپدیته.
(04-23-2015, 04:05 PM)parsa76 نوشته است: [ -> ]آپدیت 3 رو دارم
ولی نمیدونم چجوری نصبش کنم
یعنی فقط بریزم تو مکان نصب بازی؟؟؟
لطفا قدم به قدم توضیح بده
مرسی

فایل زیپ آپدیت 3 رو باز کن بعدش برو تو پوشه Updates. هر چی توی اون پوشه هست رو بریز تو پوشه بازی. هر گزینه ای آورد Yes بزن و فایل هارو جایگزین کن.
بعد برو آپدیت 1 رو باز کن برو تو پوشه Updates و فایل های GTAV.EXE و GTAVLUNCHER.EXE رو بریز تو پوشه بازی و جایگزین کن. بعدش بازی رو اجرا کن.
اگر بازم نمیدونی ایدی یاهو یا اسکایپ تو پیام خصوصی بده.

(04-23-2015, 04:54 PM)Mehrshadhp نوشته است: [ -> ]با سلام،من وقتی رو لا نچر 3Dm کلیک می کنم بازی هیچ واکنشی نشون نمیده توی تسک منیجر اجرا میشه ولی بعد از 1 دقیقه کرش میکنه چی کار باید بکنم،کارت گرافیکم 2 هست رم 4 سی پی یو Core I7 و نکته دیگه اینکه من نسخه بازیم رو به فامیلم دادم و اون به راحتی اجراش کرد کارت گرافیکم درایورش اپدیته.

از Control Panel برو تو Device Manager و از Display Adapters روی کارت گرافیکت کلیک راست کن و Disable رو بزن. حالا برو بازی رو اجرا کن. وقتی اجرا شد بعدش برو کارت گرافیکت رو از همونجا Enable کن.
سلام.
اقا من اپ 3 با کرک 4 ریختم.
الان زبان بازی چینی شده.
از run مثل قبل تغییرش میدم ولی بعد از اینکه میرم تو بازی باز میشه چینی.
جریان چیه؟
(04-23-2015, 06:04 PM)davoodhejazi98 نوشته است: [ -> ]سلام.
اقا من اپ 3 با کرک 4 ریختم.
الان زبان بازی چینی شده.
از run مثل قبل تغییرش میدم ولی بعد از اینکه میرم تو بازی باز میشه چینی.
جریان چیه؟

سلام . واسه من موقعی ک بازیرو با استفاده از run as administrator اجرا میکنم اینجوری میشه.
ماله من چه با حالت Run as adminstrator چه بدون این حالت زبانش چینی میشه خود به خود... S0 (43)
(04-23-2015, 07:06 PM)davoodhejazi98 نوشته است: [ -> ]ماله من چه با حالت Run as adminstrator چه بدون این حالت زبانش چینی میشه خود به خود... S0 (43)

تو محل نصب بازی 3dmgame.ini رو با notepad باز کن
باید یه همچین صفحه ای باشه:
[Settings]

ExeName=GTA5.exe
[Language]
Language=en-US
;Language=en-US
;Language=ru-RU
;Language=fr-FR
;Language=it-IT
;Language=es-ES
;Language=de-DE
;Language=ko-KR
;Language=ru-RU
;Language=pl-PL
;Language=pt-BR
;Language=ja-JP

اونی رو که زیرش خط کشیدم باید یه چیز دیگه باشه که زبون بازیت انگیلیسی نیست
کافیه به جای اون en-US رو وارد کنی و سیو کنی
این ارورا منو ول نمیکنن :( :( 
الانم ارور has stopped working رو میده وقتی هم رو information میزنی اینو نشون میده

Problem signature:

Problem Event Name:    APPCRASH
  Application Name:    GTA5.exe
  Application Version:    1.0.323.1
  Application Timestamp:    5527f187
  Fault Module Name:    atkdx11dispx.dll
  Fault Module Version:    7.14.10.305
  Fault Module Timestamp:    4bc6f990
  Exception Code:    c0000005
  Exception Offset:    0000000000006c5f
  OS Version:    6.1.7600.2.0.0.256.1
  Locale ID:    1033
  Additional Information 1:    f4c1
  Additional Information 2:    f4c1c0754108c0060730b8db9126f5e6
  Additional Information 3:    e833
  Additional Information 4:    e833064d732e38bfb267f63241c55595

Read our privacy statement online:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=1...cid=0x0409

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
  C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

کککککککککککککککککککککککمممممممممممممممممممممممممممممممممممممکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

(همه چیم آپدیت- از کارت گرافیک تا net frame work - بازی fullonluck هست و ویندوزمم 7 )
سلام من نسخه Corepack بازی دارم که دو تا فایل ستاپ داره اولی بدون دردسر نصب میشه ولی وقتی دومی میخام نصب کنم پیام میاد که سی دی 1 بزار . داخل سی دی هام بجز فایل های فشرده بازی چیزی نیس
اقا فک کنم یکی از مراحل تو ا\دیت ۴  و کرک ۳ مشکل داره یعنی نصف شهر تو اون مرحل غیب و ماشین یهو میره تو فضا هیچ کاریش هم نمیشه کرد یکی سیو خودشو بزاره طفا