Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
همه رو نه!
اول Social Club رو نصب کن!
بعد پوشه آپدیت رو کپی کن پوشه رو فایل های توش رو نه!
بعد پوشه GTA V Retail To Steam رو فایل های توشو کپی کن.
بعد پوشه کرک رو کپی کن.پوشه رو نه فایلاشو!
و تموم!
دقیقا همین کارو کردم فقط پوشه کرکو فایل های داخلشوکپی کردم  الان خود پوشرو ریختم ولی فاییده نداشت نسخه بازی هم کورپکه (ممنون از راهنمایی تون)

ممنون از راهنمایتون درست شد یه فایل به اشتباه پاک شده بود ولی زبان بازی درست نشده چینی نیست ولی انگلیسی نیست خیلی به هم ریختس
سلام دوستان من در اکسترک کردن بازی گیر کردم سی دی دوم رو که میزام پارت 118 رو تا نصفه میره و دیگه نمیره .کمک Confused
(08-11-2015, 03:05 PM)mehdi.h نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من در اکسترک کردن بازی گیر کردم سی دی دوم رو که میزام پارت 118 رو تا نصفه میره و دیگه نمیره .کمک Confused

فایل رو یک بار repair کنید.
احتمالا مشکلتون حل میشه
(08-11-2015, 12:55 PM)bornd نوشته است: [ -> ]دقیقا همین کارو کردم فقط پوشه کرکو فایل های داخلشوکپی کردم  الان خود پوشرو ریختم ولی فاییده نداشت نسخه بازی هم کورپکه (ممنون از راهنمایی تون)

ممنون از راهنمایتون درست شد یه فایل به اشتباه پاک شده بود ولی زبان بازی درست نشده چینی نیست ولی انگلیسی نیست خیلی به هم ریختس

برای درست شدن زبان فایل steam-api.ini رو باز کنید و Language رو به English تغییر بدید.زبان بازی به صورت پیش فرض روسی هست.

(08-11-2015, 03:05 PM)mehdi.h نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من در اکسترک کردن بازی گیر کردم سی دی دوم رو که میزام پارت 118 رو تا نصفه میره و دیگه نمیره .کمک Confused

اول محتوای DVD ها رو روی کامپیوتر کپی کنید و سپس اکسترکت کنید.اگه بازم مشکل داشت سعی کنید پارتی رو که مشکل داره Repair کنید.
سلام دوستان
من تو گذشت زمان بازی مشکل دارم !
من تا الان که به مرحله nervous ron رسیدم تمام بازی توی روز بوده و روی ساعت 12 ظهر قفل شده بوده !
خیلی تو تنظیمات گشتم که ببینم چیزی برای تغییر آب و هوا وجود داره یا نه
البته این تغییر نکردن آب و هوا و قفل بودن ساعت تا الان که به مرحله nervous ron رسیدم برام مشکلی نبوده
اما تو این مرحله که با شخصیت تراور هست وقتی اسلحه رو میخرم و میرم بالای منبع آب ، آب و هوا شروع میکنه به تغییر کردن و ظاهرن میخواد روی شب بایسته اما بخاطر این مشکل آب و هوا و قفل بودن ساعت بازی من دوباره روز میشه و روی ساعت 12 قفل میشه و بازی mission failed میده
چندین بار هم امتحان کردم
زیر mission failed هم مینویسه the cargo wasn't secured in time
راه حل این مشکل من چیه؟
ممنون میشم دوستان زودتر کمکم کنن
(08-11-2015, 03:16 PM)john.pop نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
من تا الان که به مرحله nervous ron رسیدم تمام بازی توی روز بوده و روی ساعت 12 ظهر قفل شده بوده !
البته این تغییر نکردن آب و هوا و قفل بودن ساعت تا الان که به مرحله nervous ron رسیدم برام مشکلی نبوده
اما تو این مرحله که با شخصیت تراور هست وقتی اسلحه رو میخرم و میرم بالای منبع آب ، آب و هوا شروع میکنه به تغییر کردن و ظاهرن میخواد روی شب بایسته اما بخاطر این مشکل آب و هوا و قفل بودن ساعت بازی من دوباره روز میشه و روی ساعت 12 قفل میشه و بازی mission failed میده
چندین بار هم امتحان کردم
راه حل این مشکل من چیه؟
شما احتمالا ماد ریختید که ساعت حرکت نمیکونه معمولا ماد زامبی این کار رو میکنه
میتونید یه کار کنید بازی رو پاک کنید و یه بار دیگه نصب کنید
چندین بار هم امتحان کردم
راه حل این مشکل من چیه؟

شما نسخه بازیتون چیه؟از چه کرکی استفاده می کنید؟این باگ هست به احتمال زیاد که اگه از کرک 3DM استفاده می کنید عوض کنید!به همین دلیله.
(08-11-2015, 03:20 PM)Dead ■ Man نوشته است: [ -> ]
چندین بار هم امتحان کردم
راه حل این مشکل من چیه؟
شما احتمالا ماد ریختید که ساعت حرکت نمیکونه معمولا ماد زامبی این کار رو میکنه
میتونید یه کار کنید بازی رو پاک کنید و یه بار دیگه نصب کنید

نه هیچ مادی نریختم
بعید میدونم با حذف بازی و نصب دوباره این مشکل حل بشه
این مشکل تو تنظیمات بازی هست
الان تو سایت های مختلف گشتم دیدم یه نفر تو نظرات یه پست دقیقا همین مشکل من رو داره
من که بعید میدونم با حذف و نصب مشکل حل بشه اما اگر چاره ایی نباشه مجبورم این راه رو امتحان کنم
شما یه کاری کن

سیواتو یه جا زخیره کن
بعد بازیو پاک کن و دوباره بریز و سیواتم بریز روش