Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
آقا وسط بازی stopped working هم داد این یکی دیگه مشکلش چیه؟
(03-23-2016, 03:32 PM)tedy mehr shad نوشته است: [ -> ]آقا وسط بازی stopped working هم داد این یکی دیگه مشکلش چیه؟

شاید تنظیمات رو بالا بردید استاپد ورکینگ داد بعضی مواقع اینطوری میشه شاید اشتباهی بالا بردید
(03-23-2016, 03:32 PM)tedy mehr shad نوشته است: [ -> ]آقا وسط بازی stopped working هم داد این یکی دیگه مشکلش چیه؟

از کرک 3dm استفاده میکنی میخوای مشکل نداشته باشه کرک رو به realoded تغییر بدید S0 (36)

منم مشکل شما رو داشتم. کرک خودتون رو به Reloaded تغییر بدید.
کرکم ریلودده Blink
این لگ رو چجوری برطرف کنم محیطم بیش از حد دیر لود میشه جالبه مرحله اول نه لگ داشت نه چیزی
(03-23-2016, 09:05 PM)tedy mehr shad نوشته است: [ -> ]کرکم ریلودده Blink
این لگ رو چجوری برطرف کنم محیطم بیش از حد دیر لود میشه جالبه مرحله اول نه لگ داشت نه چیزی

سلام 
مطمئنید تنظیمات رو پایینه یکی از دوستان گفته بودند به خاطر شطرنجی بودن anti aliasing رو کم کنید شاید اشتباهی بالا بردید همونطور که گفتید اولش اینطوری نبود
(03-23-2016, 09:25 PM)Erik-1999 نوشته است: [ -> ]

سلام 
مطمئنید تنظیمات رو پایینه یکی از دوستان گفته بودند به خاطر شطرنجی بودن anti aliasing رو کم کنید شاید اشتباهی بالا بردید همونطور که گفتید اولش اینطوری نبود

من از اون اوله بازی دست نزدم به تنظیمات اون دوسته مونم که anti aliasing رو گفت من نبودم
(03-23-2016, 09:28 PM)tedy mehr shad نوشته است: [ -> ]
(03-23-2016, 09:25 PM)Erik-1999 نوشته است: [ -> ]

سلام 

من از اون اوله بازی دست نزدم به تنظیمات اون دوسته مونم که anti aliasing رو گفت من نبودم

شرمنده شاید چون سیستمتون بالاست سیستم خودش روی تنظیممات بالا گزاشته یه نگاه بکنید
یه راه دیگه هست درایوردرایوررو به اخرین نسخه اپدیت کنید

خب عزیز دلیل اینکه مرحله اول لگ نداشتید به خاطر اینه تو یه محیط بسته بودید ! و زیاد جزییات و تکسچر نبود ! برای همین بازی روون بود
ولی خب بعد اومدید جهان آزاد و شهر بزرگ برای همین جزییات و تکسچر های خیلی زیادی هست و طبیعی هست فریم کم بگیرید