Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
این بازی 35 نوع تنظیمات گرافیکی داره.نمیتونم بگم دقیقا باید چه کار کنی.تنها راه اینه که با ازمایش و خطا به نتیجه برسی.این لینک هم میتونه مفید باشه.
https://gamefa.com/219432/nvidia-%D8%B1%...B1-%DA%A9/
ببینید محبوب ترین بازی PC امسال یعنی GTA V رو کی کرک کرده !  :| 3DM :|
یعنی از این بهتر نبود؟
پس گروه کرکر Reloaded داره چی کار میکنه؟ Skidrow کجاست؟
یه گروه کرکر چینی به اسم 3DM بازی GTA V کرک کرده که آپدیت هاش از قبلیه بدتره! کرک هاش هم از اون بدتر! 4 تا کرک داده یکیش درست کار نمیکنه :| هر آپدیت و کرکی رو نصب میکنی یه ارور جدید بوجود میاد! :| گروه کرکر فقط Reloaded و Razor 1911. یعنی هیچ کدوم از اینا نتونستن قفل DRM رو بشکنن؟؟!!
یادمه موقعی که بازی Max Payne 3 رو نصب کردم فقط دو تا آپدیت و یه دونه کرک از گروه Reloaded اومده بود اونارو هم دانلود و کپی کردم بدون کوچکترین مشکلی بازی اجرا شد و بازی رو با بالاترین جزئیات رو Ultra و بدون حتی یک کرش بازی رو به پایان رساندم.
الان 80% اونایی که GTA V رو دارن حتی نتونستن بازی رو اجرا کنم :|
فقط امیدوارم در آینده نزدیک یه کرک سالم واسه بازی ریلیز بشه...
اخ اخ.... حرف دلمو گفتی م هنوز نتونستم اجراش کنم
دوستان با اپدیت 1 و کرک دو رو با انتی ویروس و اینترنت خاموش و نسخه کامل و نصب اخرین نسخه سوشال کلوب یعنی 1.1.5.8 و ویندوز 7 یا 8 و اجرای بازی از طریق لانچر بازی به راحتی اجرا میشه.اجرا نشد مشکل یا از سیستمه یا از سی دی.تمام.
همین کارو کردم ولی وقت رو لانچر میزنم سیستم یکم سنگین میشه بعد هیچی نمیاره :@ :@ :@
3dm ‎:|‎ کیا قبل از این که 3dm جی تی ای وی رو کرک کنه اسمه این گروهو شنیده بودن ‎:/‎ ریلود کجایی که ما دق مرگ شدیم ‎‎:(‎
(05-03-2015, 04:59 PM)gamer p30 نوشته است: [ -> ]همین کارو کردم ولی وقت رو لانچر میزنم سیستم یکم سنگین میشه بعد هیچی نمیاره :@  :@  :@

مشخصات سیستم رو بگو.

(05-03-2015, 05:18 PM)Milad OC نوشته است: [ -> ]3dm ‎:|‎ کیا قبل از این که 3dm جی تی ای وی رو کرک کنه اسمه این گروهو شنیده بودن ‎:/‎ ریلود کجایی که ما دق مرگ شدیم ‎‎:(‎

من
فیفا و دراگون ایج و چند تا بازی دیگر رو این گروه کرک کرد.از قدیم گفتن کاچی به از هیچی
الان اگه این گروه نبود حداقل 150 هزار تومن به خاطر این بازی تو پاچمون رفته بود.مطمئن باشید ریلودد کرک نمیکنه چون توانایی باز کردن این قفل رو نداره.
رم 2
گرافیک 2
هارد 160
CPU CORE 2 DUE
(05-03-2015, 04:26 PM)ArianGamer نوشته است: [ -> ]ببینید محبوب ترین بازی PC امسال یعنی GTA V رو کی کرک کرده !  :| 3DM :|
یعنی از این بهتر نبود؟
پس گروه کرکر Reloaded داره چی کار میکنه؟ Skidrow کجاست؟
یه گروه کرکر چینی به اسم 3DM بازی GTA V کرک کرده که آپدیت هاش از قبلیه بدتره! کرک هاش هم از اون بدتر! 4 تا کرک داده یکیش درست کار نمیکنه :| هر آپدیت و کرکی رو نصب میکنی یه ارور جدید بوجود میاد! :| گروه کرکر فقط Reloaded و Razor 1911. یعنی هیچ کدوم از اینا نتونستن قفل DRM رو بشکنن؟؟!!
یادمه موقعی که بازی Max Payne 3 رو نصب کردم فقط دو تا آپدیت و یه دونه کرک از گروه Reloaded اومده بود اونارو هم دانلود و کپی کردم بدون کوچکترین مشکلی بازی اجرا شد و بازی رو با بالاترین جزئیات رو Ultra و بدون حتی یک کرش بازی رو به پایان رساندم.
الان 80% اونایی که GTA V رو دارن حتی نتونستن بازی رو اجرا کنم :|
فقط امیدوارم در آینده نزدیک یه کرک سالم واسه بازی ریلیز بشه...

من هم با شما موافقم 
اما کرک ها مشکلی ندارن مخصوصا v4 
تنها مشکل اساسی همین اپدیت هایی هستن که ما نصب میکنیم و باعث اور های مزخرف میشن
اقایون محترم مشکل استاپ وورکینگ حینه سویچ شدن شخصیتا به هم دیگه رو چیکار کنم رفع بشه ‎:(‎

(05-03-2015, 06:00 PM)fredmehdi نوشته است: [ -> ]
(05-03-2015, 04:59 PM)gamer p30 نوشته است: [ -> ]همین کارو کردم ولی وقت رو لانچر میزنم سیستم یکم سنگین میشه بعد هیچی نمیاره :@  :@  :@

مشخصات سیستم رو بگو.

(05-03-2015, 05:18 PM)Milad OC نوشته است: [ -> ]3dm ‎:|‎ کیا قبل از این که 3dm جی تی ای وی رو کرک کنه اسمه این گروهو شنیده بودن ‎:/‎ ریلود کجایی که ما دق مرگ شدیم ‎‎:(‎

من
فیفا و دراگون ایج و چند تا بازی دیگر رو این گروه کرک کرد.از قدیم گفتن کاچی به از هیچی
الان اگه این گروه نبود حداقل 150 هزار تومن به خاطر این بازی تو پاچمون رفته بود.مطمئن باشید ریلودد کرک نمیکنه چون توانایی باز کردن این قفل رو نداره.
نظره شما کاملا متین و درسته ولی این کرکه تیری دی ام مثه کاچی موندس که با خوردنش هزارتا مرضه دیگه ام میگیری.... نمونش همین اپدیتای داغونش نریختنش بهتر از ریختنش