Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
خب بازی رو دوباره نصب کن مگه نداری؟
نه از رفیقم گرفته بودم حالا منتظرم آقا مجید راهنمای کنه
[b]unique[/b]

منم نسخه ریلودد بازی میکردم نصف بازی رو هم رفته بودم که اون بلا سرم اومد تو قسمت لودینگ گیر میکنه عکس و فلش پایین میچرخه اما وارد بازی نمیشه توروخدا یکی راه حلی واسه این مشکل پیدا کنه :(
(07-01-2015, 05:37 PM)GTA FAN نوشته است: [ -> ][b]unique[/b]

منم نسخه ریلودد بازی میکردم نصف بازی رو هم رفته بودم که اون بلا سرم اومد تو قسمت لودینگ گیر میکنه عکس و فلش پایین میچرخه اما وارد بازی نمیشه توروخدا یکی راه حلی واسه این مشکل پیدا کنه :(

منم مشکل شما رو داشتم تنها راه چاره اش اینه که از سیو بازی کپی بگیرید وبازی رو پاک کنید و دوباره نصب کنید.
(07-01-2015, 05:45 PM)Le0Nard0 نوشته است: [ -> ]

منم مشکل شما رو داشتم تنها راه چاره اش اینه که از سیو بازی کپی بگیرید وبازی رو پاک کنید و دوباره نصب کنید.

همین کار رو هم کردم بازم درست نشد خودم علت این اتفاق رو میدونم میگن تو نسخه ریلودد بازی اصلا نباید تو تنظیمات گرافیکی بازی درستکاری کنی من این کار رو کردم اما بعدش تنظیمات رو به حالت اولیه برگردوندم.. :(
(07-01-2015, 05:53 PM)GTA FAN نوشته است: [ -> ]

همین کار رو هم کردم بازم درست نشد خودم علت این اتفاق رو میدونم میگن تو نسخه ریلودد بازی اصلا نباید تو تنظیمات گرافیکی بازی درستکاری کنی من این کار رو کردم اما بعدش تنظیمات رو به حالت اولیه برگردوندم.. :(

من نسخه 3 دی ام رو به ریلودد تبدیل کردم بعدش تنظیماتش رو هم دستکاری کردم اما این مشکل برایم پیش نیامد.ببینم شما از نسخه ریلودد استفاده میکنی یا نه نسخه 3 دی ام بوده به ریلودد تبدیل کردی؟
(07-01-2015, 06:14 PM)Le0Nard0 نوشته است: [ -> ]

من نسخه 3 دی ام رو به ریلودد تبدیل کردم بعدش تنظیماتش رو هم دستکاری کردم اما این مشکل برایم پیش نیامد.ببینم شما از نسخه ریلودد استفاده میکنی یا نه نسخه 3 دی ام بوده به ریلودد تبدیل کردی؟

نه من کلا نسخه ریلودد رو خریداری کردم دو مرحله ای نصب میشه Setup دار رو هم 120 گیگابایت فضا میگیره!
(07-01-2015, 07:10 PM)GTA FAN نوشته است: [ -> ]
(07-01-2015, 06:14 PM)Le0Nard0 نوشته است: [ -> ]

نه من کلا نسخه ریلودد رو خریداری کردم دو مرحله ای نصب میشه Setup دار رو هم 120 گیگابایت فضا میگیره!
120 گیگابایت ما که نسخه 3 دی ام داریم نسخه مون 65 گیگابایت میبود میگفتیم نسخه ارجینال ولی مال شما ارجینال تره نباید مشکل داشته باشه والا من که دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه،فقط شما فایل راکستار رو از document پاک کن دوباره social club رو هم پاک کامپیوتر رو ریستارت کن بعدش دوباره social club رو نصب کن بعدش ببین شاید بازی باز شد و ادامه پیدا کرد.من که دیگه از GTA برای PC دست کشیدم اگرم بازی کنم یا vice city یا sa دیگه هیچی این از اون gta iv با اون نسخه پر پاگش برای pc اینم از گل سر سبد بازیهاش gta v که کلا من یکی از gta v برای pc دست کشیدم این gta فقط واسه ps4 و xbox one عشقه وبس

من که دیگه از GTA برای PC دست کشیدم اگرم بازی کنم یا vice city یا sa دیگه هیچی این از اون gta iv با اون نسخه پر پاگش برای pc اینم از گل سر سبد بازیهاش gta v که کلا من یکی از gta v برای pc دست دلسرد شدم این gta فقط واسه ps4 و xbox one عشقه وبس.که من نه ps4 دارم ونه هم xone :D  اگرم بازی کنم خدا اینا رو نگیره:max payne series,Fallout series,gta vice city and sa,dishonored,mirror's edge
تازه دیگه هم است ولی من تا بخوام تمام اینارو تمام کنم باز دلم حوص مکس پین 1 میکنه حوص جی تی ای vice city میفتم واین بازیهای گرافیک رو به صدا گیمپلی اونها نمیدم.
و من از سوال پرسیدن در تاپیک خداحافظی میکنم و میگم هر کی مشکل داره بگه شاید حل شد این بازیها که فقط گرافیک داره و مشکلات.(قصد توهین به هوادارای gta v ندارم gta v خوب بازی است ولی رو کنسول نه واسه pc.واسه پی سی باید  یه سیستم غول داشته باشی که هزینه داره واسه همین میگم همین max payne 1 و 2 یعنی گرافیک داشتن وقتهای خودش حالشو میبردیم هی که دیگه با گرافیک مسخره سیستم غول میخواد.)خداحافظ تاپیک رفع مشکلات مسخره gta v برای pc.بای (حرفی داشتین خصوصی بدین.)
(07-01-2015, 02:37 AM)Arshia.MR نوشته است: [ -> ]Gta V رو بعد 2 هفته اجرا کردم بالا نمیاد قبلا خوب اجرا میشد الان یه صفحه میاد  مال social club هست که چینی نوشته و شروع میکنه 53 مگابایت  دانلود میکنه نسخه ریلودد هست مشکل چیه ؟ چیکار کنم ؟

[تصویر:  do.php?imgf=143570121006451.bmp]

کسی بلد نیست جواب بده ؟
من مشکلم اینه که بازی سیو نمیشه اما این راه حل شما رو اصلا نمیفهم...میشه واضح تر توضیح بدید..ممنون

در صورت وجود مشکل با Social Club و Save بازی :

دقت کنید که Social Club محل ذهیره بازی نبوده اما در پوشه ای به نام My documents ذخیره می شود و در صورت هرگونه مشکل با Social Club و Save نشدن بازی برای دور زدن مشکلات باید از روش زیر اقدام کنید :
1. یک پوشه در مسیر C: / My documents بسازید .
2. سپس به My Computer رفته جایی که می توانید درایوها و پوشه های خود را مشاهده کنید سپس My documents را پیدا کنید .
Right-click > Properties > Layout tab > Move button > Choose C: / My document Directory
منتظر بمانید تا تمامی فایل ها منتقل شود .
3. حال می توانید بازی را با اجرای Launcher.exe اجرا کنید .