Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
آپدیت یک الی پنج که زده ام

اما مگه ننوشیتد با لانچر اجرا نکنید ؟

شما تاکید کرده اید از playgtav.exe اجرا کنیم نه از لانچر الان میگید لانچر دانلود کنم و بزنم؟
سلام آقای مجید نصر
خسته نباید و با تشکر از شما که با این خستگیتون جواب دوستان رو به خوبی و با احترام میدید :)
ممنونیم از شما :)
اقا مجید من با راهنمایی شما بازی رو به راحتی اجرا کردم
ولی اپدیت 4 و 5 نصب نکردم با همون اپدیت 1 2 3 و کرک v4 اجرا کردم
 وقتی پیاده دارم  راه میرم حدود 30 فریم تا 34 فریم  میگیرم خخیلیم خوبه
ولی وقتی سوار ماشین میشم یک دفعه میشه 26 فریم بعدش میشه 22 بعدش اگه بخورم به یک ماشین دیگه
میشه 14 و بعدشم میشه 5 فریم :))
(کارت گرافیکم اپدیت نیست )
چکار کنم ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(05-08-2015, 09:42 PM)hadi-wolf نوشته است: [ -> ]آپدیت یک الی پنج که زده ام

اما مگه ننوشیتد با لانچر اجرا نکنید ؟

شما تاکید کرده اید از playgtav.exe اجرا کنیم نه از لانچر الان میگید لانچر دانلود کنم و بزنم؟

اون لانچر لانچر رسمی بازی هست یعنی GTAVLuncher.exe که مخصوص کسانی هست که بازی رو اورجینال می گیرند.منظور من لانچر کرک بود همونی که عکس 3dm رو داره.

(05-08-2015, 09:44 PM)gamertop نوشته است: [ -> ]سلام آقای مجید نصر
خسته نباید و با تشکر از شما که با این خستگیتون جواب دوستان رو به خوبی و با احترام میدید :)
ممنونیم از شما :)
اقا مجید من با راهنمایی شما بازی رو به راحتی اجرا کردم
ولی اپدیت 4 و 5 نصب نکردم با همون اپدیت 1 2 3 و کرک v4 اجرا کردم
 وقتی پیاده دارم  راه میرم حدود 30 فریم تا 34 فریم  میگیرم خخیلیم خوبه
ولی وقتی سوار ماشین میشم یک دفعه میشه 26 فریم بعدش میشه 22 بعدش اگه بخورم به یک ماشین دیگه
میشه 14 و بعدشم میشه 5 فریم :))
(کارت گرافیکم اپدیت نیست )
چکار کنم ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز
خیلی ممنون لطف دارید.
اول اینکه کارت گرافیک رو آپدیت کنید حتما حتما
مشکل افت فریم و یا لگ و یا کرش در موقع رانندگی چیز طبیعی هست و هنوز راه حل قطعی براش منتشر نشده ولی من توی سایت های خارجی خوندم که با نصب تمام آ\دیت ها و استفاده از کرک v5.0 تمام مشکلات بازی از افت فریم در هنگام رانندگی تا کرش در حین سویچ کردن بین شخصیت ها رفع شده و بازی رو بدون هیچ مشکل آزار دهنده اجرا و تمام کردند.
اون کرک پنجم که گذاشتید نمیدونم واقعا چیه

یه فایل آبی که فلش داره روش

زدم کامپیوتر هم قاطی کرده موزیلا رو خود به خود میبنده

اون برنامه هم 12 درصد دانلود میشه بعد می ایسته
سلام من تا ۸۲.۹ درصد بازی رفتم ولی دیگه ماموریتی بهم نمیده ولی زمانی که می خوام کارکترو عوض کنم برای هر کدوم از ۳ شخصیت ۳ ماموریت نشون میده میشه کمکم کنید که باید چی کار کنم
(05-08-2015, 11:44 PM)Mr BoB نوشته است: [ -> ]سلام من تا ۸۲.۹ درصد بازی رفتم ولی دیگه ماموریتی بهم نمیده ولی زمانی که می خوام کارکترو عوض کنم برای هر کدوم از ۳ شخصیت ۳ ماموریت نشون میده میشه کمکم کنید که باید چی کار کنم

داداش فک کنم اونجایی که باید سه تا ماشین ماستنگ رو بدزدی اگه اونجا باشه لستر مکان هر سه ی اون ماشینارو برات با ایمیل فرستاده، برو ایمیلتو چک کن بعد برو سراغ ماشینا
(05-08-2015, 10:13 PM)hadi-wolf نوشته است: [ -> ]اون کرک پنجم که گذاشتید نمیدونم واقعا چیه

یه فایل آبی که فلش داره روش

زدم کامپیوتر هم قاطی کرده موزیلا رو خود به خود میبنده

اون برنامه هم 12 درصد دانلود میشه بعد می ایسته

ببین برای دانلود وقتی روی لینک کلیک می کنی با این صفحه رو به رو میشی.

[تصویر:  woj_cیشlipboard.jpg]
اون قسمت پایین یه عکس هست که نوشته ای توی اون نوشته اون رو در قسمت your answer بنویس و روی دانلود کلیک کن.
بعد وارد این قسمت میشی.

[تصویر:  hczb_9.jpg]
حالا اینجا قبل از اینکه روی create download link بزنی اون تیک زیر این گزینه رو بزن چون اگه نزنی با دانلودر خود سایت شروع به دانلود می کنه و کلا هنگ می کنه ولی اگه اون تیک رو برداری می تونی با IDM فایل رو دانلود کنی.
آقای نصر ریلوید reloaded هم بازی رو کرک کرد قرار بدید :heart:
آقای نصر کرکو نصب کردم من به شما یه ارزش متفاوتی قایل هستم چون همیشه برای هر مشکلی راه حل دارید

ببخشید که با کلمات کلیشه ای مثل ممنونم یا تشکر جواب کمک های شما رو میدم
سلام
ورژن بازی را کجا نوشته . فکر کنم همه آپدیت ها را نشناخته