Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(10-30-2015, 04:55 AM)alireza1223445 نوشته است: [ -> ]
(10-29-2015, 11:39 PM)mahdismmt نوشته است: [ -> ]
(10-29-2015, 11:02 PM)alireza1223445 نوشته است: [ -> ]
(10-29-2015, 04:13 AM)alireza1223445 نوشته است: [ -> ]سلام میگم من رفتم نگا کردم ماموریت اصلی 35 تا بودن یعنی تمومشون کردم ؟
{که اخریش""the merryweather Heist"" و قبلیش هم ""mask"" بود}

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ماموریت های اصلی تو gta فکر کنم حدود 70 تا بودند.اگه اشتباه نکنم تو همون جایی هستی که مرحله بهت نمیده.اگه همونجاشی باید با فرانکلین بری یه جای خلوت مثلا زیر تابلوی وین وود بعد باید به مایکل زنگ بزنی که یه گزینه جدید هست باید اونو بزنی.
ولا من رفتم ی جای خلوت ب مایکل زنگ زدم  رفتیم ی نوشیدنی زدیمو اومدیم همین {بی زحمت تابلوی وین وود رو رویه نقش نشونم میدی}
بعد من اخرین مرحله ک اسمشو گفتم رفتم دیدم ک فرانکلین و مایکل سوار ی هلیکوپتر ارتشی میشن و تریور هم سوار همون زیر دریایه میشه  و ما بلندش میشکنیم میبریم  ی جایی میندازیمش .
من همین دیروز تو این مرحله گیر کردم اما دوستان راهنمایی کردن رد کردم مرحله رو
ی ماشین بردار(ب غیر از ماشینای خود مایکل و ترور و فرانکلین)بعد با فرانکلین یا ترور برو ماشین ی جای خلوت قایمش کن وقتی قایم کنی و جایی ک ماشینو قایم کردی مناسب باشه گوشه ی بالا سمت چپ مینویسه ک خوب هستش
بعد از ماشین پیاده شو برو رو مایکل بعد بهش زنگ بزن اون گزینه ای ک جدید اومده رو انتخاب کن بعد مرحله شروع میشه:|
(10-30-2015, 04:55 AM)alireza1223445 نوشته است: [ -> ]
(10-29-2015, 11:39 PM)mahdismmt نوشته است: [ -> ]
(10-29-2015, 11:02 PM)alireza1223445 نوشته است: [ -> ]
(10-29-2015, 04:13 AM)alireza1223445 نوشته است: [ -> ]سلام میگم من رفتم نگا کردم ماموریت اصلی 35 تا بودن یعنی تمومشون کردم ؟
{که اخریش""the merryweather Heist"" و قبلیش هم ""mask"" بود}

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ماموریت های اصلی تو gta فکر کنم حدود 70 تا بودند.اگه اشتباه نکنم تو همون جایی هستی که مرحله بهت نمیده.اگه همونجاشی باید با فرانکلین بری یه جای خلوت مثلا زیر تابلوی وین وود بعد باید به مایکل زنگ بزنی که یه گزینه جدید هست باید اونو بزنی.
ولا من رفتم ی جای خلوت ب مایکل زنگ زدم  رفتیم ی نوشیدنی زدیمو اومدیم همین {بی زحمت تابلوی وین وود رو رویه نقش نشونم میدی}
بعد من اخرین مرحله ک اسمشو گفتم رفتم دیدم ک فرانکلین و مایکل سوار ی هلیکوپتر ارتشی میشن و تریور هم سوار همون زیر دریایه میشه  و ما بلندش میشکنیم میبریم  ی جایی میندازیمش .

تابلوی وین وود توی شمال هستش نگاه کنی از دور معلومه.بعدشم وقتی زنگ میخوای بزنی باید اون یکی گزینه رو بزنی.
سلام اقایون من gta رو فتح کردم ولی از اون اولش نتونستم برم بدنسازی حالا چیکار کنم که برن بدنسازی :(
(10-31-2015, 01:53 AM)pedramnikkhoo919 نوشته است: [ -> ]سلام اقایون من gta رو فتح کردم ولی از اون اولش نتونستم برم بدنسازی حالا چیکار کنم که برن بدنسازی :(
gta sa نیست که بدن سازی داشته باشه بدن سازی نداره
مرسی داداش اخه یکی از رفیقام میگفت با ترور میره
با سلام دوستان

بازی من اورجینال هستش...

من در دانلود اپدیت Lowrider مشکل دارم...

حجم اپدیت که 1.4هستش درسته؟

مال من به دو قسمت تقسیم شده...

یکی 1.15گیابایت

یکم هم 486 مگابایت...

من تو قسمت دوم مشکل دارم....

اپدیت که دانلود میشه ارور GTA Online 202میده...

سه بار این اپدیت دوم رو دانلودکردم بازم همون ارورو میده...

لطفا راهنمایی کنید...
سلام دوستان عزیز
بنده عضو جدید انجمن هستم.بازی gta v رو اینترنتی خریدم.نسخه نصبی است.بعد از نصب هم کرک ریلودد رو کپی کردم.بازی اجرا میشه و فریم خوبی هم میده.اما دو تا مشکل خیلی اصاب خورد کن دارم.
۱_افت فریم شدید  ناگهان  ایجاد میشود.
۲_این مشکل از قبلی بدتره.در حین حرکت ،مثل رانندگی  چراغ خیابونها و ماشینها سوسو و چشمک میزنن.بیشتر هم چراغهای دورتر اینطورین
راه حلی برای این مشکلها هست.
مرسی
سیستم من:
Asus p8 h77v
8 gig ram
Core i5 3570 kk
Zotac gtx 970
VGA monitor
(11-01-2015, 07:34 PM)ami_s نوشته است: [ -> ]سلام دوستان عزیز
بنده عضو جدید انجمن هستم.بازی gta v رو اینترنتی خریدم.نسخه نصبی است.بعد از نصب هم کرک ریلودد رو کپی کردم.بازی اجرا میشه و فریم خوبی هم میده.اما دو تا مشکل خیلی اصاب خورد کن دارم.
۲_این مشکل از قبلی بدتره.در حین حرکت ،مثل رانندگی  چراغ خیابونها و ماشینها سوسو و چشمک میزنن.بیشتر هم چراغهای دورتر اینطورین
مرسی
سیستم من:
Asus p8 h77v
8 gig ram
Core i5 3570 kk
Zotac gtx 970
VGA monitor
داداش این راه به احتمال فوق العاده زیاد جواب میده اگه درست انجامش بدی البته: (این روش رو بار ها تست کردم و جواب میده و مشکلتون قفل شدن رو 30 فریمه)
اول این فایل چند کیلو بایتی رو دانلود کن:
لینک
این مسیرو که میگم برو: Documents\Rockstar Games\GTA V بعدش یه فایل تکست هست به نام settings دقیقا مثل همین فایلی که گذاشتم دانلود کنی.اونو باز کن.همراش اون فایلی که برات گذاشتم دانلود کنی رو باز کن.
از اینجا به بعد رو با دقت انجام بده:
توی فایل settings مال خودت از قسمتی که نوشته <Settings> تا اون اواخرش که نوشته  </video> رو با اون فایلی که بهت دادم مقایسه کن و تفاوت هاشو اضافه کن توی فایل settings خودت! مثلا اگه اعدادش فرق داشت مال خودتو پاک کن و عددی که قایل من داره بجاش بزار یا  true ها و false ها رو بررسی کن. بعدش سیو کن فایل settings ـتو و بازی اجرا کن.نتیجه رو بگو اگه جایی مشکل داشت بازم راهنماییت کنم.
(11-01-2015, 07:47 PM)lord mahdi نوشته است: [ -> ]
مرسی
سیستم من:
Asus p8 h77v
8 gig ram
Core i5 3570 kk
Zotac gtx 970
VGA monitor
داداش این راه به احتمال فوق العاده زیاد جواب میده اگه درست انجامش بدی البته: (این روش رو بار ها تست کردم و جواب میده و مشکلتون قفل شدن رو 30 فریمه)
لینک
این مسیرو که میگم برو: Documents\Rockstar Games\GTA V بعدش یه فایل تکست هست به نام settings دقیقا مثل همین فایلی که گذاشتم دانلود کنی.اونو باز کن.همراش اون فایلی که برات گذاشتم دانلود کنی رو باز کن.
توی فایل settings مال خودت از قسمتی که نوشته <Settings> تا اون اواخرش که نوشته  </video> رو با اون فایلی که بهت دادم مقایسه کن و تفاوت هاشو اضافه کن توی فایل settings خودت! مثلا اگه اعدادش فرق داشت مال خودتو پاک کن و عددی که قایل من داره بجاش بزار یا  true ها و false ها رو بررسی کن. بعدش سیو کن فایل settings ـتو و بازی اجرا کن.نتیجه رو بگو اگه جایی مشکل داشت بازم راهنماییت کنم.
مرسی دوست عزیز
برای مشکل دوم چه راه حلی دارید؟سوسو زدن چراغ خیابونها و ماشینها در حین حرکت
(11-02-2015, 01:40 AM)ami_s نوشته است: [ -> ]
(11-01-2015, 07:47 PM)lord mahdi نوشته است: [ -> ]
مرسی
سیستم من:
Asus p8 h77v
8 gig ram
Core i5 3570 kk
Zotac gtx 970
VGA monitor
لینک
مرسی دوست عزیز
برای مشکل دوم چه راه حلی دارید؟سوسو زدن چراغ خیابونها و ماشینها در حین حرکت
بازی رو به آخرین آپدیت و کرک ریلودد بروز کنید احتمالا حل میشه