Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان

بنده مشکل در مراحل بازی دارم

در مرحله سرقت از طلا فروشی با لستر برای عکس برداری رفتم و تا خیاطی مجددا رسوندمش اما 3 روزه هرکاری میکنم دیگه مرحله جدیدی باز نمیشه و برای سرقت نمیدونم باید چکار کنم

تا جایی که فهمیدم بنظرم مشکل از نبود dlc ها هست که هیچ جا نمیشه لینک پیدا کرد و دانلود کنم

دانلود فایل های پاک شده
mppatchesng
mppatchesng2

انجمن شما هم که گذاشته لینک ها کار نمیکنن

لطفا اگر کسی از دوستان لینک داره بذاره ممنونم
(02-04-2016, 02:36 AM)Javad3 نوشته است: [ -> ]سلام خدمت دوستان

در مرحله سرقت از طلا فروشی با لستر برای عکس برداری رفتم و تا خیاطی مجددا رسوندمش اما 3 روزه هرکاری میکنم دیگه مرحله جدیدی باز نمیشه و برای سرقت نمیدونم باید چکار کنم

تا جایی که فهمیدم بنظرم مشکل از نبود dlc ها هست که هیچ جا نمیشه لینک پیدا کرد و دانلود کنم

دانلود فایل های پاک شده
mppatchesng
mppatchesng2

سلام دوست عزیز
نسخه بازی شما چیه؟ نسخه گروه کورپک نسخه فول آنلاک یا نسخه ریلودد
از چه کرکی استفاده می کنید؟
فکر نکنم دیگه این فایل ها رو بتونید پیدا کنید چون این فایل ها مال موقعی بود که بازی منتشر شده بود و الان فکر کنم اکثرا لینک های این فایل ها خراب شده ولی من می گیردم ببینم می تونم لینک های سالم برای شما پیدا کنم یا نه
(02-04-2016, 02:41 AM)مجید‌نصر نوشته است: [ -> ]

دانلود فایل های پاک شده
mppatchesng
mppatchesng2

سلام دوست عزیز
فکر نکنم دیگه این فایل ها رو بتونید پیدا کنید چون این فایل ها مال موقعی بود که بازی منتشر شده بود و الان فکر کنم اکثرا لینک های این فایل ها خراب شده ولی من می گیردم ببینم می تونم لینک های سالم برای شما پیدا کنم یا نه

سلام 

نسخه 3dm بود که به نسخه reloaded تغییر دادم.

رح سر شروع نمیشه

بنظرم مشکل از نبود یسری فایلهاست

گیر آوردم شب میذارم دانلود
(02-04-2016, 12:29 PM)Javad3 نوشته است: [ -> ]
(02-04-2016, 02:41 AM)مجید‌نصر نوشته است: [ -> ]

دانلود فایل های پاک شده
mppatchesng
mppatchesng2

سلام دوست عزیز
سلام
نسخه 3dm بود که به نسخه reloaded تغییر دادم.
رح سر شروع نمیشه
بنظرم مشکل از نبود یسری فایلهاست
گیر آوردم شب میذارم دانلود
من پیدا کردم فایل ها رو براتون هر چیزی که داخل این سایت هست رو دانلود کنید و توی محل های مشخص شده کپی کنید.
Missing
سلام دوستان ، من میخواستم lspdfr رو نصب کنم که پیش نیازش rage hook بود ، اونم نصب کردم ولی میگه ورژن بازی رو ساپورت نمیکنه!!!

چیکار کنم؟؟؟

کلا میشه روی بازی کرک شده نصبش کرد ؟
سلام بازیم خراب شده اومدم 5 تا اپدیت رو ریختم اینطوری شد تا قسمت loading story mode میره وولی بعدش وسط همون  لود کردن stop working میده[img]file:///C:/Users/a/Pictures/Screenshots/Screenshot%20(51).png[/img]
سلام 
این قسمت این دوتا فایل لینک دانلودش کار نمیکنه لطفا درست کنید Confused

کاربران عزیزی که در نسخه های فشرده مانند کورپک مشکل مراحل را دارند و یا در لودینگ مرحله ای گیر و یا کرش می کنند به این خاطر هست که گروه کورپک به اشتباه چند فایل بازی که مربوط به بخش داستانی و مراحل بازی می شود را پاک کرده.
برای حل این مشکل فایل های زیر را دانلود و در این محل کپی کنید.
Grand Theft Auto V/Update/X64/dlcpacks
دانلود فایل های پاک شده
mppatchesng
mppatchesng2

ینی صفه باز میشه ولی هیچ لینکی برای دانلود نیست
یا اگه من اشتباه میکنم .لطفا طریقه دانلودشو بگین!!!
ولی خدایی هیچ لینکی نیست!!!!
سلام خسته نباشید من اپدیت ۵ بازی gtav  رو هم ریختم بازم لگ داره موقع رانندگی لگ زیادی داره حتی وقتی گرافیک بازی رو هم بیارم پایین پایین بعضی اوقات خیابون و ساختمونا غیب میشن ولی وقتی لپ تاپو به شارژ میزنم و بازی میکنم لگ زدنش کمتر میشه و اگه زیاد بازی کنم بعضی اوقات شاید ساختمونا واسه یکی یا دوثانیه غیب شه من فن هم گرفتم واسه لپ تاپ
اطلاعاتم لپ تاپمم اینه= سیپیو= Intel Core i7 4510U 2.00GHz up to 3.10 GHz
گرافیک= NVIDIA GeForce GT 740M 4GB
رم=6 گیگابایت
مدل لپ تاپم اینه=ASUS K451LN - C
لطفا اگه میشه بگین مشکل ازچیه ممنون
(02-10-2016, 09:58 PM)kzp525 نوشته است: [ -> ]سلام 
این قسمت این دوتا فایل لینک دانلودش کار نمیکنه لطفا درست کنید Confused

کاربران عزیزی که در نسخه های فشرده مانند کورپک مشکل مراحل را دارند و یا در لودینگ مرحله ای گیر و یا کرش می کنند به این خاطر هست که گروه کورپک به اشتباه چند فایل بازی که مربوط به بخش داستانی و مراحل بازی می شود را پاک کرده.
برای حل این مشکل فایل های زیر را دانلود و در این محل کپی کنید.
Grand Theft Auto V/Update/X64/dlcpacks
دانلود فایل های پاک شده
mppatchesng
mppatchesng2

ینی صفه باز میشه ولی هیچ لینکی برای دانلود نیست
یا اگه من اشتباه میکنم .لطفا طریقه دانلودشو بگین!!!
ولی خدایی هیچ لینکی نیست!!!!
سلام
به لینک زیر برید و فایل ها رو دانلود کنید.
Missing

(02-11-2016, 11:01 PM)MATIN.RH نوشته است: [ -> ]سلام خسته نباشید من اپدیت ۵ بازی gtav  رو هم ریختم بازم لگ داره موقع رانندگی لگ زیادی داره حتی وقتی گرافیک بازی رو هم بیارم پایین پایین بعضی اوقات خیابون و ساختمونا غیب میشن ولی وقتی لپ تاپو به شارژ میزنم و بازی میکنم لگ زدنش کمتر میشه و اگه زیاد بازی کنم بعضی اوقات شاید ساختمونا واسه یکی یا دوثانیه غیب شه من فن هم گرفتم واسه لپ تاپ
اطلاعاتم لپ تاپمم اینه= سیپیو= Intel Core i7 4510U 2.00GHz up to 3.10 GHz
گرافیک= NVIDIA GeForce GT 740M 4GB
رم=6 گیگابایت
مدل لپ تاپم اینه=ASUS K451LN - C
لطفا اگه میشه بگین مشکل ازچیه ممنون
سلام
میشه بگید شما از چه نسخه و کرکی استفاده می کنید؟
در ضمن همیشه موقع بازی با لب تاب اون رو مستقیم به برق وصل کنید و باتری رو از لب تاب خارج کنید. لب تاب رو جایی قرار بدید که زیر اون خنک باشه و هوا رد و بدل بشه.
آپدیت کارت گرافیک هم قراموش نشه.

(02-07-2016, 06:27 PM)aminnasiry نوشته است: [ -> ]سلام بازیم خراب شده اومدم 5 تا اپدیت رو ریختم اینطوری شد تا قسمت loading story mode میره وولی بعدش وسط همون  لود کردن stop working میده[img]file:///C:/Users/a/Pictures/Screenshots/Screenshot%20(51).png[/img]
سلام
نسخه ی بازی شما و کرکی که استفاده کردید چیه؟
با سلام.
دوستان من مشکل زیر رو دارم. بازیم نسخه 3DM هست و به درستی به Reloaded تبدیل کردم و همه برنامه های جانبی رو هم نصب کردم. قبلن که نصب کردم کار می کرد و هیچ مشکلی نداشت اما اینبار که بعد از چند ماهه دوباره نصب کردم، این اخطار رو میده و وقتی رو ok کلیک می کنم، GTA V Stopped Working رو میاره که Close the Program رو میزنم. توی صفحه اول آموزش ها نوشته چیکار کنید اما من نگاه هم کردم و درست بود و این ربطی به مشکل من نداره. ویندوز رو ریستارت کردم. بازی رو هم از اول نصب کردم، اما درست نشد. لطفن کمک کنید.

[تصویر:  gn58w7w6swq3oq08eahj.jpg]

(02-24-2016, 07:07 PM)Hazhir نوشته است: [ -> ]با سلام.
دوستان من مشکل زیر رو دارم. بازیم نسخه 3DM هست و به درستی به Reloaded تبدیل کردم و همه برنامه های جانبی رو هم نصب کردم. قبلن که نصب کردم کار می کرد و هیچ مشکلی نداشت اما اینبار که بعد از چند ماهه دوباره نصب کردم، این اخطار رو میده و وقتی رو ok کلیک می کنم، GTA V Stopped Working رو میاره که Close the Program رو میزنم. توی صفحه اول آموزش ها نوشته چیکار کنید اما من نگاه هم کردم و درست بود و این ربطی به مشکل من نداره. ویندوز رو ریستارت کردم. بازی رو هم از اول نصب کردم، اما درست نشد. لطفن کمک کنید.

[تصویر:  gn58w7w6swq3oq08eahj.jpg]

با ریختن آپدیت 5 3dm درست شد.