Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
میخوام ویندوز ام رو به10 ارتقا بدم
آیا کرک های Gta v بخوبی کار میکنه ؟
(02-26-2016, 10:06 PM)Abuse نوشته است: [ -> ]میخوام ویندوز ام رو به 20 ارتقا بدم

20 Blink
بله کرک فیکس ریلود به خوبی کار میکنه.
(02-26-2016, 10:07 PM)Yves Guillemot نوشته است: [ -> ]
(02-26-2016, 10:06 PM)Abuse نوشته است: [ -> ]میخوام ویندوز ام رو به 20 ارتقا بدم

20 Blink
بله کرک فیکس ریلود به خوبی کار میکنه.

اشتباه تایپی بود ! 
منظورم ویندوز 10ِ
سلام
من gta v نسخه ی کورپک دارم روی لانچر 3dm کلیک می کنم بازی اجرا نمیشه . روی GTAVLauncher
کلیک میکنم می خواد وصل بشه به اینترنت و آفلاین هم بازی رو اجرا نمی کنه و رو GTA5 کلیک میکنم مینویسه
please run theft auto V using playgtav .exe

[img][تصویر:  xjfr_err_no_launcher_thumb.jpg][/img]

آخرین آپدیت و کرک را هم ریختم
لطفا کمک کنید
(02-27-2016, 07:11 AM)sarlashkar نوشته است: [ -> ]سلام
من gta v نسخه ی کورپک دارم روی لانچر 3dm کلیک می کنم بازی اجرا نمیشه . روی GTAVLauncher
کلیک میکنم می خواد وصل بشه به اینترنت و آفلاین هم بازی رو اجرا نمی کنه و رو GTA5 کلیک میکنم مینویسه
please run theft auto V using playgtav .exe

[img][تصویر:  xjfr_err_no_launcher_thumb.jpg][/img]

آخرین آپدیت و کرک را هم ریختم
لطفا کمک کنید

کرک ریلودد رو بریزید حله، توی صفحه اول همین تاپیک راهنماییش هست.
ریختم باز همون مشکل gtav.exe پابرجاست اما دیگه وقتی رو gtavlauncher کلیک میکنم دیگه اجرا نمیشه
(02-27-2016, 08:38 AM)sarlashkar نوشته است: [ -> ]ریختم باز همون مشکل gtav.exe پابرجاست اما دیگه وقتی رو gtavlauncher کلیک میکنم دیگه اجرا نمیشه

باید هم آپدیت رو بریزید و هم کرک Reloaded رو.طبق راهنما پست اول جلو برید تا تمامی فایل های کرک 3DM رو پاک بکنید
(02-27-2016, 08:38 AM)sarlashkar نوشته است: [ -> ]ریختم باز همون مشکل gtav.exe پابرجاست اما دیگه وقتی رو gtavlauncher کلیک میکنم دیگه اجرا نمیشه
سلام
شما اگر نسخه کورپک رو دارید اول فایل های زیر رو دانلود کنید و توی محل نصب بازی کپی کنید. این فایل ها فایل هایی هستند که کورپک به اشتباه پاک کرده. محل کپی هم توی پست اول نوشته شده.Missing
بعد از اینکاار فایل فیکس ریلودد رو از پست اول دانلود کنید.
فایل های کرک 3dm که توی پست اول گفته شده چی هست رو پاک کنید و طبق راهنمای پست اول بازی را به کرک ریلودد تبدیل کنید.

سلام
شما اگر نسخه کورپک رو دارید اول فایل های زیر رو دانلود کنید و توی محل نصب بازی کپی کنید. این فایل ها فایل هایی هستند که کورپک به اشتباه پاک کرده. محل کپی هم توی پست اول نوشته شده.Missing
بعد از اینکاار فایل فیکس ریلودد رو از پست اول دانلود کنید.
فایل های کرک 3dm که توی پست اول گفته شده چی هست رو پاک کنید و طبق راهنمای پست اول بازی را به کرک ریلودد تبدیل کنید.
سلام 
خسته نباشید 
من بازیو نصب کردم نسخه ریلودد و کرکش رو هم ریختم. از لانچر که اجرا کنم اتفاقی نمیافته و بعد حدود سی ثانیه کرش میکنه 
از اسم بازی هم که وارد میشم ارورPlease run Grand Theft Auto V using PlayGTAV.exe میده صبح تا الان درگیرشم و جواب مشکلمو پیدا نکردم و اگر کسی این مشکلو داشته و تونسته راه حلی براش پیدا کنه خواهش میکنم اینجا بگه . این نسخه ای که من دارم رو سیستم دیگه ای بدون مشکل اجرا شد ! لپ تاپ دارم و گرافیک amd
ممنون میشم بهم کمک کنید  S0 (74)
(03-07-2016, 09:25 PM)night.watcher نوشته است: [ -> ]سلام 
خسته نباشید 
من بازیو نصب کردم نسخه ریلودد و کرکش رو هم ریختم. از لانچر که اجرا کنم اتفاقی نمیافته و بعد حدود سی ثانیه کرش میکنه 
از اسم بازی هم که وارد میشم ارورPlease run Grand Theft Auto V using PlayGTAV.exe میده صبح تا الان درگیرشم و جواب مشکلمو پیدا نکردم و اگر کسی این مشکلو داشته و تونسته راه حلی براش پیدا کنه خواهش میکنم اینجا بگه . این نسخه ای که من دارم رو سیستم دیگه ای بدون مشکل اجرا شد ! لپ تاپ دارم و گرافیک amd
ممنون میشم بهم کمک کنید  S0 (74)
با سلام
نسخه بازی که شما داشتید دقیقا چیه؟ نسخه فشرده یا نسخه کامل؟ بعد قبلا از کرک 3dm استفاده کردید یا نه فقط از کرک ریلودد؟
از فیکس ریلودد که توی پست اول هست استفاده کردید؟ توی نسخه ریلودد فقط و فقط باید بازی رو با gtavluancher.exe اجرا کنید.