Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(07-20-2016, 02:11 PM)reza tuk نوشته است: [ -> ]چرا نظرم. ÷اک میکنی میگم لینکا خرابه درسشون کنین

کسی جواب نمیده

سلام 
مشکلتون چیه؟
میگه لینکهای دانلودی که تو این تایپیک مهم هست خرابه
لطفا درستش کنید
(07-23-2016, 06:01 PM)MONSEF نوشته است: [ -> ]میگه لینکهای دانلودی که تو این تایپیک مهم هست خرابه
لطفا درستش کنید

همه ی لینک ها؟
دقیق نمیدونم .ولی فک کنم کلیتشون خرابه
دارک رایدر من الان ا÷دیت یک رو با کرک چهار رفتم لانچر باز میشه ولی بازی کراش مکنه
Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall
(07-23-2016, 09:14 PM)reza tuk نوشته است: [ -> ]دارک رایدر من الان ا÷دیت یک رو با کرک چهار رفتم لانچر باز میشه ولی بازی کراش مکنه
Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall

ُسلام 
احتمالا اقای نصر میتونن جوابتون رو بدن یک یادداشت مبنی بر مشکلتون توی پروفایل ایشون قرار بدید هر وقت انلاین شدن جوابتون رو میدن 
پروفایل اقای نصر
سلام.من تو نصب مود های gta v مشکل دارم.
لطفا اگه میشه یه روش آسون رو معرفی کنید
که بتونم مود ها ر نصب کنم.اگه میشه یه روش
بگید که بدون برنامه open iv باشه.
مودها یکسری فایل هستن راحت تو پوشه بازی کپیشون میکنی
ولی بعضی چیزا مثل نصب ماشین و یا ... نیاز به اپن ای وی دارن
مودها نیاز یه 2-3 تا نرم افزار پیش نیاز دارن که خیلی هم کم حجم ان.اون نرم افزارها رو اول میریزی و بعد میری ممود دانلود میکنی و میریزیشون تو پهوشه ای به نام اسکریپت.البته اموزش تو سایتهای دانلود ماد هست
ولی کار با اپن ای وی یه کم سخته ولی شدنیه
من تا الان جرات نکردم برم سراغش S0 (2)  S0 (2) اخه میترسم بازی خراب بشه و دیگه... . بازی هم خب نصبش 1 روز طول میکشه
(07-28-2016, 09:21 PM)dehghanisiyahaki نوشته است: [ -> ]سلام.من تو نصب مود های gta v مشکل دارم.
لطفا اگه میشه یه روش آسون رو معرفی کنید
که بتونم مود ها ر نصب کنم.اگه میشه یه روش
بگید که بدون برنامه open iv باشه.

شما به چند تا برنامه ی پیش نیاز برای اجرای مد نیاز دارید که داخل سایت های دیگه معرفی شده.
اگه نمی خواهید از OPEN IV استفاده کنید که بعضی سایت ها هستن که وقتی فایل رو دانلود میکنید خودش نصب میکنه و نیازی به OPEN IV ندارید.مثل سایت gamemodding.net که البته شیلتر هست.این سایت برای هر مد گفته چه پیش نیازی لازم هست.
سلام دوستان
دیشب مادها و چیزای زیادی رو بازی ریختم امروز که بازی رو زدم این ارور اومد.البته بازی بالا میوورد
راه حلی داره؟؟؟
البته فابل پشتیبانشو دارم
[تصویر:  ia3e_screenshot_(28).png]

دوستان اگه مشکل رفع نمیشه بگید