Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
مرسی از راهنمایی اون مرحله رو رد کردم...راستی یه مشکل تو بازی دارم اونم اینکه وقتی میخوام برا شخصیت ها ریش و سبیل بزارم ریش و سبیل هاشون یه جوری هستن مثل باگ میمونن در کل طبیعی بنظر نمیاد کسی میدونه باید چیکار کرد؟؟
(06-28-2015, 12:42 AM)GTA FAN نوشته است: [ -> ]مرسی از راهنمایی اون مرحله رو رد کردم...راستی یه مشکل تو بازی دارم اونم اینکه وقتی میخوام برا شخصیت ها ریش و سبیل بزارم ریش و سبیل هاشون یه جوری هستن مثل باگ میمونن در کل طبیعی بنظر نمیاد کسی میدونه باید چیکار کرد؟؟
برو خدا شکر کن یه جوری به نظر می رسن، گرافیک منو بیبنی منصرف می شی از ریش و مدل مو گذاشتن. کلا همینجوری هست مشکل از سیستم شما نیست ماله من حداقل اینجوری هست
(06-27-2015, 09:16 PM)rasacin نوشته است: [ -> ]نسخه های 32 بیتی رو هم نصب کردم بازم ارور داد
[تصویر:  3ol_capture.png]
می تونه از کارت گرافیک باشه؟؟؟؟
0x000007b مربوط به ویندوز شما میشه که یکی از فایل هاش پاک شده

(06-28-2015, 12:42 AM)GTA FAN نوشته است: [ -> ]مرسی از راهنمایی اون مرحله رو رد کردم...راستی یه مشکل تو بازی دارم اونم اینکه وقتی میخوام برا شخصیت ها ریش و سبیل بزارم ریش و سبیل هاشون یه جوری هستن مثل باگ میمونن در کل طبیعی بنظر نمیاد کسی میدونه باید چیکار کرد؟؟
گرافیک بازی رو از تو تنظیمات بالا ببر البته اگه سیستمت میکشه
بازی ویچر را روی الترا  روی لپتآپ بدون هیچ مشکلی بازی میکنم وبعد از تقریبا دوساعت دمای لپتاپ بالا میرود ولی در gta v همان پنج دقیقه اول با پایین ترین تنظیمات گرافیکی دما چندین برابر بالا تر از ویچر میشود وبه طور نگران کننده ای لپتاپ داغ میکند در صورتی که در ویچر چنین مشکلی وجود ندارد لطف کنید بگید مشکل چیست وآیا راه حلی دارد ممنون
(06-28-2015, 02:18 AM)bornd نوشته است: [ -> ]بازی ویچر را روی الترا  روی لپتآپ بدون هیچ مشکلی بازی میکنم وبعد از تقریبا دوساعت دمای لپتاپ بالا میرود ولی در gta v همان پنج دقیقه اول با پایین ترین تنظیمات گرافیکی دما چندین برابر بالا تر از ویچر میشود وبه طور نگران کننده ای لپتاپ داغ میکند در صورتی که در ویچر چنین مشکلی وجود ندارد لطف کنید بگید مشکل چیست وآیا راه حلی دارد ممنون
مشخصات سیستمتون لطفا؟؟
gra 4  ram 16  cpu i7  کسی نیست کمک کنه
دوستان آپدیت جدیدی چیزی برای نسخه reloaded بازی نیومده ؟
ببخشید تو بازی همون ماشین مال اقای Devin که شبیه بوگاتی هست از کجا میشه پیدا کرد یه بار اومدم از تو خونه اش بردارم درش قفل بود :( :(
(06-28-2015, 01:01 PM)bornd نوشته است: [ -> ]gra 4  ram 16  cpu i7  کسی نیست کمک کنه
خوب اینکه ربطی به بازی نداره اگه از لپ تاب استفاده میکنی از پایه خنک کننده استفاده کن
اگه هم از کامپیوتر استفاده میکنی میتونی از یه فن خنک کننده قوی تر استفاده کنی 
دلیل داغ شدنشم به خاطر حجم بالای بازیه که زود داغ میکنه

(06-28-2015, 03:05 PM)DeadSec نوشته است: [ -> ]دوستان آپدیت جدیدی چیزی برای نسخه reloaded بازی نیومده ؟
فعلا تا آپدیت v1.0.352.2 یا همون 5 اومده
من یه جا خوندم ریلودد بر اساس آپدیت 4 ساخته شده پس فقط با همون کار میکنه فکر کنم نیازی به آپدیتای دیگه نباشه