Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
داداش وقتی با open iv   میری باید edit mode  رو بزنی بعد پلاگین رو نصب کنی بعد دیگه ارور نمی ده
(09-07-2015, 05:10 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]داداش وقتی با open iv   میری باید edit mode  رو بزنی بعد پلاگین رو نصب کنی بعد دیگه ارور نمی ده

واقعا راهش همینه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چند روزه به خاطر این ارور بازی رو 200 بار پاک کردم و دوباره نصب کردم همین چند دقه پیش هم بازی رو دوباره پاک کردم الان داره نصب میشه Confused Confused Confused Confused Confused
(09-07-2015, 05:10 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]داداش وقتی با open iv   میری باید edit mode  رو بزنی بعد پلاگین رو نصب کنی بعد دیگه ارور نمی ده

داداش گلم من خودم مد خیلی گذاشته بودم قبلا نسخم 3DM بود ولی دی وی دیش شکست دیه پیدا نمیشه رفتم ریلود گرفتم این مشکلو داره دیگه نمیدونم چیکار کنم همین کار شما هم انجام میدم ولی وقتی ماشین میزاری جاش حالا هر ماشینی این طوری میشه
سلام 
وقتی بازیرو میخوام اجرا کنم با ارور The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click ok to close the application مواجه میشم.
همه برنامه ها برای اجرای بازی رو هم دارم.
بعد از کمی سرچ یه راه حل پیدا کردم که با کپی کردن یه سری فایل dll توی system32 مشکل حل میشه.
ولی من هر چقدر هم کپی میکنم گزینه try again رو میاره.
http://*****/images/4xw7rhq4o1ooi3cfcjy6.jpg
لطفا یکی به من کمک کنه ممنون.
(09-09-2015, 06:51 PM)Alireza25 نوشته است: [ -> ]سلام 
وقتی بازیرو میخوام اجرا کنم با ارور The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click ok to close the application مواجه میشم.
بعد از کمی سرچ یه راه حل پیدا کردم که با کپی کردن یه سری فایل dll توی system32 مشکل حل میشه.
سلام
شما از چه نسخه ای استفاده می کنید؟
از چه کرکی استفاده می کنید؟
بعد به این تاپیک برو و RuntimePack و Microsoft .NET Framework دانلود کن. توجه کن Microsoft .NET Framework تمامی نسخه هایی که برای دانلود قرار داده شده رو دانلود و نصب کنید بدون هیچ استثنایی
تاپیک جامع نرم افزار های پیش نیاز بازی ها

یک بار همه c++ ها و .net رو حذف کن
دوباره بنصب
سلام داداش گلم منم این ارور رو تو بازیهای بعد FARCRY 4 و Assassin Creed Unity دیدم ویندوزم 7 بود همه برنامه های NET Framework و Visual اینا رو ریختم درست نشد هی ارور میده من ویندوزمو کردم 8.1 ازش راضیم درستم شد تمام با این چیزا درست بشو نیست
سلام دوستان من اون مرحله از بازی موندم که هیچ شخصیتی دیگه ماموریت نداره بعد از اون مرحله خرید ماسک ها و جابه جایی اون زیر دریایی دیگه هیچ کس هیچ مرحله اصلی نداره . 

فقط ترور یک پیغام براش اومده که یک ماشین وردار و یک ایمیل که یک مکانی رو از بالا نشون میده ولی رو نقشه هیچی نمیاره خواهشن دوستان اگر میدونن کمک کنن  :-/ :-/
درود
من امشب دانلودم تموم میشه نسخه مخصوص RELODED رو دانلود میکنم و کرک رو هم از صفحه اول همین تاپیک دانلود کردم آیا اون آپدیت ها هم که گذاشته شده باید دانلود کنم؟
(09-11-2015, 10:16 PM)Tomb Raider A نوشته است: [ -> ]درود
من امشب دانلودم تموم میشه نسخه مخصوص RELODED رو دانلود میکنم و کرک رو هم از صفحه اول همین تاپیک دانلود کردم آیا اون آپدیت ها هم که گذاشته شده باید دانلود کنم؟

مگه هنوزم کسی جی تی ای بازی میکنه ؟ (شوخی)

نه لازم نیست شما کرکو که بریزی بقییش حله