Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان کسی نمیدونه ویدئوهایی که تو بازی ضبظ می کنیم از کجا میتونیم ببینیمشون
سلام مشکل من مربوط به بازی نیست

من میخوام از open iv استفاده بکنم اولش نیاز به دانلود چند تا فایل داره منم مودمم خراب شده نمیتونم به اینترنت وصل شم با پیسی بخاطره همین با گوشی میام

اگر کسی باشه که بتون نرم‌افزار open iv رو دانلود بکنه با حجم 1 مگ بعد برام اجرا کنه اون فایل هارو هم دانلود بکن بعد بیاد برام نرم‌افزار رو با اون فایل ها اپلود کن که دیگه نیازی به اینترنت نباشه ممنون میشم
با تشکر
کسی نمیتونه مشکل منو حل کنه؟؟
مشکل من اینه که وقتی روی لانچر کلید میکنم هیچی نمیاد
ازکرک رلوعد هم استفاده کردم اما نشود
تورو خدا کمک کنید؟
(05-16-2015, 04:05 PM)hamidreza121 نوشته است: [ -> ]کسی نمیتونه مشکل منو حل کنه؟؟
مشکل من اینه که وقتی روی لانچر کلید میکنم هیچی نمیاد
ازکرک رلوعد هم استفاده کردم اما نشود
تورو خدا کمک کنید؟

با سلام دوست عزیز بازی رو درست کرک کردید یا خیر؟
برای آموزش تصویری نصب کرک اینجا کلیک کنید
در صورتی که بازی رو درست کرده باشید و این مشکل براتون باشه امکان داره سیستمتون بازی رو نکشه یا اینکه نرم افزارهای مورد نیاز رو نصب نکرده باشید.
اگر تمام موارد گفته شده رو رعایت کرده باشید مشکل از نسخه ی بازی شماست و امکان داره نسخه ی بازی کامل نصب نشده باشه

سلام بر دوستان من هنگام نصب نسخه ی ریلودد بازی با ارور code 12 مواجه میشم و نصب بازی کنسل میشه لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست
با تشکر
اقا من یه مشکل دارم واسه سیو!
ادرسی که باید سیو بازیرو که رو 3dm بازی کردمو کجا باید بریزم؟؟
میشه دقیق بگین؟؟
سلام.دوستان ی سوال فنی.من با فرانکلین کل مغازه های شهر که برای فروش گذاشته بودن رو خریدم.میخاستم بدونم چطور سودشو بدستم میرسونن.باید خودم سر بزنم یا خودشون میفرستن؟
ویندوزم 8.1 هست آخرین دایرکتس و آخرین آپدیت گررافیک رو نصب کردم اصلا کار نمیکنه سایت سافت 98 هم رفتم یه راه حل گذاشته اونم کار  نمیکنه . لب تابم اچ پی هست حتما میدونید اچ پی سی دی درایور نمیذاره داخل پلکش
کرکم ریلود دارم استفاده می کنم :( :( :( :( :( داغونم آقا داغون له له
شما چه ورژن گرافیک رو پیشنهاد میکنید
مدل لب تابم hp 450 هست
آقا چرا جواب نمیدین :-/
تو gta v بدنسازی نداره؟؟؟؟
مث SA که میرفتی عضله میزد؟؟؟
(05-16-2015, 09:38 PM)پیرمرد نوشته است: [ -> ]ویندوزم 8.1 هست آخرین دایرکتس و آخرین آپدیت گررافیک رو نصب کردم اصلا کار نمیکنه سایت سافت 98 هم رفتم یه راه حل گذاشته اونم کار  نمیکنه . لب تابم اچ پی هست حتما میدونید اچ پی سی دی درایور نمیذاره داخل پلکش
کرکم ریلود دارم استفاده می کنم :( :( :( :( :( داغونم آقا داغون له له
شما چه ورژن گرافیک رو پیشنهاد میکنید
مدل لب تابم hp 450 هست

با سلام
اولا که نمیدونم لپ تاپتون مشخصا تش چی هست (لطفا ذکر کنید)
دوم اینکه اگه یک ویندوز 7 64 بیتی نصب کنین عالی میشه
من خودم با حد اقل سیستم تونستم اجرا کنم 
.اقعا ویندوز 7 64 بیتی خیلی از مشکلات رفع میکنه به چشم دیدم
اقا تروخدا کمکم کنید
اعصابمو خراب کرده
6 ساعته دارم روش ورمیرم ولی نشد که نشد
نسخه unlocked رو دارم کرک ریلودد و اپدیت هاش رو هم کپی کردم به علاوه اپدیت 1 و 2 بازی
ولی تو صفحه اول بعد از اون دختره بازی کرش میشه استوپ ورکینگ میده.
چیکار کنم؟ Confusedleepy: