Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
وقتی رو بازی کلیک می کنم این ارور میاد
[تصویر:  xu5z2xnsfydgzeznztxe.png]

اینو بایستی چیکارش کنم؟
(04-30-2015, 04:39 PM)GUN-AGE نوشته است: [ -> ]وقتی رو بازی کلیک می کنم این ارور میاد
[تصویر:  xu5z2xnsfydgzeznztxe.png]

اینو بایستی چیکارش کنم؟
مشکلتون با Social Club هست.
به پست اول مراجعه کنید تا راه حل رو متوجه بشید

دوستان توجه کنند که مشکلات و راه حل های آن ها در پست اول اضافه شدند.
پس درد من چی میشه؟

چرا یه دردی دارم که راه حلش هیچ جا نیست ؟ من نفرین شده هستم

مثل یه بیماری ناشناخته میمونه چون فقط تو همه ی سایت ها و کامنت ها من فقط این مشکلو دارم
دوستان.ازتون یه درخواستی داشتم.می تونید بازی gta v رو برام بخرید و پست کنید؟اخه تو قم این بازی ممنوعه.قیمتمم 40000 تومن هست.pm بدید.
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
زحمت کش
من میخواستم cdkey بازیgtav رو از طریق سوشال کلاپ به صورت اشتراکی بگیریم  چند تا سوال داشتم ؟
1- میشه بازی رو به صورت اشتراکی از سوشال کلاپ خرید و چند نفر هم زمان افلاین بازی کنند ؟
2-اگه از نسخه سوشال کلاپ با cd key اشتراکی استفاده کنمی تمام مشکلات بازی از جمله (استاپ ورکینگ لگ اف فریم از بین میرود یا نه؟)
3-بازی از طریق Gtav.exeاجرا میشود ؟
4-نسخه سوشال کلاپ نسب به استیم از چه امکانای بر خوردار نیست ؟

لطفا یکی از دوستان کمک کنن
کرک و اپدیت جدید اومد
update 4 + crack v5
با این سیستم هم میشه اجرا کرد؟؟؟اگه هم اجرا بشه روی low تیک میزنه؟؟؟

CPU:AMD Atlon™ II X2 250 Processor 3.00GHz
Memory ram : 4GB
VGA/GPU \Memory: AMD Radeon HD 5450 2 GB

لطفا جواب بدید :exclamation:
(04-30-2015, 08:37 PM)THOMAS نوشته است: [ -> ]با این سیستم هم میشه اجرا کرد؟؟؟اگه هم اجرا بشه روی low تیک میزنه؟؟؟

CPU:AMD Atlon™ II X2 250 Processor  3.00GHz
Memory ram : 4GB
VGA/GPU \Memory:   AMD Radeon HD 5450 2 GB

لطفا جواب بدید :exclamation:

دوست عزیز شما می توانید بازی رو روی حالت Low بازی کنید و به احتمال زیاد رو Medium با افت فریم و لگ مواجه بشید.
با سلام ، بازی من هنگام کاور گیری stop working میده اپدیت 3 و کرک 4 رو ریختم فایل های بازی رو هم روی full control گذاشتم ولی با این حال باز هم هنگام کاور گیری stop working میده؟

لطفآ جواب بدید.
(04-30-2015, 09:06 PM)Mehrshadhp نوشته است: [ -> ]با سلام ، بازی من هنگام کاور گیری stop working میده اپدیت 3 و کرک 4 رو ریختم فایل های بازی رو هم روی full control گذاشتم ولی با این حال باز هم هنگام کاور گیری stop working میده؟

لطفآ جواب بدید.

آپدیت 3 مشکل داره.
ابتدا آپدیت 1 و بعد 2 رو بریز و بعد محتویات پوشه کرک 4 رو در پوشه اصلی بریز و از Luncher بازی رو اجرا کن.
موفق باشی.