Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان من یه سوال مطرح کرده بودم یکی از دوستان گفتند جواب دادن ولی نه سوالم هست ونه جوابش

من مرحله ای هستم که برای انجامش لازم به ماشین آتشنشانی هست اگه امکانش هست دوباره بگید از کجا باید پیداش کنم
خیلی ممنون :heart:
(08-25-2015, 12:06 PM)mohamadreza.76 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من یه سوال مطرح کرده بودم یکی از دوستان گفتند جواب دادن ولی نه سوالم هست ونه جوابش

من مرحله ای هستم که برای انجامش لازم به ماشین آتشنشانی هست اگه امکانش هست دوباره بگید از کجا باید پیداش کنم
یه ماشین رو میترک.ونی بعد با گوشیت باید زنگ بزنی به آتشنشانی با ماشینشون میان باید بدزدیش
(08-25-2015, 12:09 PM)mohamadreza.76 نوشته است: [ -> ]
(08-25-2015, 12:08 PM)0157 نوشته است: [ -> ]
(08-25-2015, 12:06 PM)mohamadreza.76 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من یه سوال مطرح کرده بودم یکی از دوستان گفتند جواب دادن ولی نه سوالم هست ونه جوابش

یه ماشین رو میتر***** بعد با گوشیت باید زنگ بزنی به آتشنشانی
خیلی ممنون بابت راهنمایی
بجای اسپم دادن، از دکمه تشکر (پایین سمت چپ ) استفاده کنید!
خیلی ممنون از راهنمایی تون در پی اون مرحله ماشین آتش نشانی رو دزدیدم بعد باید به ماشین هم برداریم که برای جهار نفر جا داشته باشه من ماشین هم برداشتم وقتی سوار ماشین میشم میگه این وسیله نقلیه برای گریز خوبه باید جایی امن پارکش کنم و میگه برو mark getaway location اما نمیدونم دیگه چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(08-25-2015, 02:06 PM)mohamadreza.76 نوشته است: [ -> ]خیلی ممنون از راهنمایی تون در پی اون مرحله ماشین آتش نشانی رو دزدیدم بعد باید به ماشین هم برداریم که برای جهار نفر جا داشته باشه من ماشین هم برداشتم وقتی سوار ماشین میشم میگه این وسیله نقلیه برای گریز خوبه باید جایی امن پارکش کنم و میگه برو mark getaway location اما نمیدونم دیگه چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید بری تو یه کوچه متروکه و ماشینو پارک کنی بعد زنگ بزنی یا به لستر یا مایکل و از تو گوشی گزینه mark getaway location رو هم انتخواب کنی تا ماموریت انجام بشه
اقا من از لباس قروشیا دزدی کردم خب بعد صاحبشونم کشتم ولی از اون موقع هر وقت میرم بستس ولی بقیه جاها بازه سسه چهار روزیم هست اینجوریه
(08-26-2015, 09:34 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]اقا من از لباس قروشیا دزدی کردم خب بعد صاحبشونم کشتم ولی از اون موقع هر وقت میرم بستس ولی بقیه جاها بازه سسه چهار روزیم هست اینجوریه

چجوری از لباس فروشی دزدی کردی ؟؟؟  S0 (5)
تا میری توشون کلا نمیتونی اسلحه دراری
از پشت در کشتمشون
(08-26-2015, 09:38 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]از پشت در کشتمشون

زرنگیا

خوب اینجوری دیگه فروشنده ای نیست در نتیجه مغازه هم بسته میشه
خب چند روزه بستس اصلا باز نشده