Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان من هنگام اجرا از طریق لانچز 3dm به مشکل برمیخورم میگه  please run playgtav.exe اجرا میکنم سوشیال کلاب بالا میاد و ازم ساین این میخواد چیکار کنم کرکی چیزی خواهش میکنم
(05-09-2016, 03:37 PM)gmaing 2015 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من هنگام اجرا از طریق لانچز 3dm به مشکل برمیخورم میگه  please run playgtav.exe اجرا میکنم سوشیال کلاب بالا میاد و ازم ساین این میخواد چیکار کنم کرکی چیزی خواهش میکنم
سلام
شما اصلا نیازی نیست از نسخه 3dm استفاده کنید. شما از پست اول راهنمای تبدیل نسخه 3dm به ریلودد رو بخونید و بعد هم آپدیت 1.33 که آخرین آپدیت بازی هست رو دانلود و نصب کنید تا این بازی رو بدون هیچ مشکلی بازی کنید.
اگر هم لینک آپدیت 1.33 رو خواستید بهم اطلاع بدید تا در اختیارتون قرار بدم.
سلام دوستان من بعد از اینکه چنتا مد نصب کردم گفتن باید script hook v نصب کنی در حالی نصب بود نمیدونم جایگزین اونی که دانلود کرده بودم کردم بعد الان ارور میده و اجرا نمیشه عکس هم قرار دادم
http://s7.picofile.com/file/8251327918/s...ssssss.png
(05-14-2016, 02:34 PM)gmaing 2015 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من بعد از اینکه چنتا مد نصب کردم گفتن باید script hook v نصب کنی در حالی نصب بود نمیدونم جایگزین اونی که دانلود کرده بودم کردم بعد الان ارور میده و اجرا نمیشه عکس هم قرار دادم
http://s7.picofile.com/file/8251327918/s...ssssss.png

سلام

تویه خوده عکس گفته ورژن  script hook v چند باشه همون ورژنی که گفته نصب کن یا اخرین ورژن script hook v دانلود کن
آپدیتا رو میزنم دان شه not found میده. مشکل از لینکاست؟
(05-23-2016, 09:41 AM)Siavashlpf نوشته است: [ -> ]آپدیتا رو میزنم دان شه not found میده. مشکل از لینکاست؟

ُسلام وقت بخیر
مشکل از لینک ها هست؛ ولی میتونه از ضعیف بودن آنتن و سرعت اینترنت خودتون هم باشه 113
(05-23-2016, 09:41 AM)Siavashlpf نوشته است: [ -> ]آپدیتا رو میزنم دان شه not found میده. مشکل از لینکاست؟
سلام
از این لینک آپدیت باز رو دریافت کنید.
لینک
سلام.
دوستم یه مشکلی تو نصب این بازی داشت.این مشکل رو چجور باید رفع کرد
انتی ویروس نداره فایر وال خاموشه
وقتی سی دی۲ رو میزاره این ارور میاد

[تصویر:  sk0i_photo_2016-05-26_16-39-40_thumb.jpg]
(05-26-2016, 04:43 PM)MONSEF نوشته است: [ -> ]سلام.

عزیز سی دی خرابه ! (یا خش داره ! یا درست کپی نشده )
+
شما یبار بازی را روی هارد کپی کن و نصب کن ببینید میشه یا نه !
(05-26-2016, 06:08 PM)paprika نوشته است: [ -> ]
(05-26-2016, 04:43 PM)MONSEF نوشته است: [ -> ]سلام.

عزیز سی دی خرابه ! (یا خش داره ! یا درست کپی نشده )
+
شما یبار بازی را روی هارد کپی کن و نصب کن ببینید میشه یا نه !
کپی کرده نصب نشده