Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات Pc بازی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(07-01-2016, 03:34 AM)Mr BoB نوشته است: [ -> ]سلام دوستان یکی از رفقا میخواد توی گیم نتش جی تی ای انلاین بزاره. برای اینکه بخواد اورجینال بازی رو نصب و اجرا کنه برای هر سیستم باید به صورت جدا سی دی کی تهیه کنه؟ سیستم اشتراکی ای چیزی نداره ؟

اگر از استیم بگیرند، میتونند از طریق اکانت خانواده بازی‌های یک اکانت رو با یک اکانت دیگر شیر کنید.
توضیحات اکانت خانواده
با سلام.
من اگه با این سیستم بازی رو رو پایین ترین حالت بزارم و با توجه به اموزش های این تاپیک
چه فریمی متونم داشته باشم؟تازه سیستم من خدارو شکر از حداقل سیستم مورد نیاز بازی بالاتره خدارو شکر.
[/url]

[url=https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B4%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-GTAV-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%B2%D8%BA%D8%A7%D9%84%DB%8C]
(07-01-2016, 01:33 PM)daniel555 نوشته است: [ -> ]اقا بازی من درست بود ولی حالا ارور استاپ ورکینگ بدون توضیح میاره خاهشا بگین باید چیکار کنم
واینکه میگن بازی رو روی حالت performance بزارم یعنی چی یه توضی بدیم بگین چجوری باید بظارمش روی این حالت
سلام
شما از چه نسخه ای از بازی استفاده می کنید؟ مکن هست یکی از فایل های بازی خراب شده باشه که با چنین اروری رو به رو میشید. از آپدیت 1.33 بازی استفاده کردید؟

(07-01-2016, 02:39 PM)Kian Khatibi نوشته است: [ -> ]با سلام.
من اگه با این سیستم بازی رو رو پایین ترین حالت بزارم و با توجه به اموزش های این تاپیک
چه فریمی متونم داشته باشم؟تازه سیستم من خدارو شکر از حداقل سیستم مورد نیاز بازی بالاتره خدارو شکر.
سلام
ببینید بهینه سازی این بازی خیلی خوب بوده روی پی سی و حتی شما با سی پی یو دو هسته ای هم می تونید این بازی رو بازی کنید ولی باید حتما شما حتما و حتما از نسخه ی ریلودد به همراه آپدیت 1.33 بازی استفاده کنید تا نهایت لذت رو از بازی بدون مشکل بهره ببرید.
از نسخه ی کورپک استفاده میکنم و اپدیت 1.33 رو دانلود نکرم بذار دانلودش کنم ببینیم چی میشه S0 (62) S0 (62) S0 (62) S0 (62)
سلام
بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید دارم دیوونه میشم.من پریروز اکانت gta خریدم و بدون مشکل بازی رو راه اندازی کردم.وقتی خواستم وارد gta انلاین بشم نوشت اکانت بن شده.من از طرف یه اکانت دیگه خریدم.ایندفه خودم نمیدونم چرا gta رو uninstall کردم و دوباره ریختم.از اون موقع بدون V.P.N کار نمیکنه.اول که بدون v.p.n میرم unable to access rockstar servers میزنه.با v.p.n وارد بازی میشم و اونجا قطع میکنم موقع ورود به gta online ارور میده.اگر با v.p.n برم هیچوقت توی سیزنم کسی نیست و خالیه...به سیزن crew هم میخوام جوین کنم ارور میده
میشه یکی کمک کنه بدون v.p.n از بازی استفاده کنم؟یا حداقل با v.p.n ارور نده و بشه بازی کرد؟
خواهش میکنم کمک
سلام دوست گرامی.
بنده بدنبال فایل آپدیت mpluxe1 و mpluxe2 هستم.چون برای نصب برخی ماشین ها این فایل نیاز هست.تا بتونیم توسط open iv فرضا خودروی بنز رو تو بازی بیاریم.
مسیر این فایل: gta v\update\x64\dlcpacks\mpluxe1
هرجا دنبال این فایل میگردم نیست.بنده مثل شما و دوستان حرفه ای نیستم.اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ازش ممنون میشم که جواب بده.مرسی
(07-05-2016, 02:43 PM)mahdi.gamer77 نوشته است: [ -> ]سلام
بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید دارم دیوونه میشم.من پریروز اکانت gta خریدم و بدون مشکل بازی رو راه اندازی کردم.وقتی خواستم وارد gta انلاین بشم نوشت اکانت بن شده.من از طرف یه اکانت دیگه خریدم.ایندفه خودم نمیدونم چرا gta رو uninstall کردم و دوباره ریختم.از اون موقع بدون V.P.N کار نمیکنه.اول که بدون v.p.n میرم unable to access rockstar servers میزنه.با v.p.n وارد بازی میشم و اونجا قطع میکنم موقع ورود به gta online ارور میده.اگر با v.p.n برم هیچوقت توی سیزنم کسی نیست و خالیه...به سیزن crew هم میخوام جوین کنم ارور میده
میشه یکی کمک کنه بدون v.p.n از بازی استفاده کنم؟یا حداقل با v.p.n ارور نده و بشه بازی کرد؟
خواهش میکنم کمک

سلام دوست عزیز شما اکانت هکی خریدید؟ یا سی دی کی؟

کسی برای رفع لگ هنگام رانندگی راه حلی داره؟ نسخه ی بازی کورپکه.
سلام
برا بازی حتما باید  اپدیت ریخته بشه؟؟حتی در کرک ریلودد؟؟اپدیت چند رو بریزم؟؟؟
من کرک 3dm اصلا نریختم و یک راست کرک ریلودد ریختم ولی اون برنامه تبدیل 3dm به ریلودد رو نریختم.حالا این برنامه حتما نیازه؟؟/
من وقتی بازی رو میزنم که بیاد بالا،میاد بالا ولی تو صفحه بار گذاری بعد از رفتن 3 یا 4 تا از عکسها استاپ ورکینگ میده.چی باید کرد؟؟؟
سلام دوستان این ماجرای Who's Killed Lerona Johnson رو کسی حل کرده دنبال راه حلش هستم چون یک تروفی برنزی داره
تو سایتش هم چیز زیادی نیست
انگار زامبی شده Blink
دوستان لطفا جواب بدید من gta v رو چند وقتیه خریدم اما موقعی که نصبش میکنم تو دی وی دی چهارم هنگ میکنه مشکلم از دی وی دی نیست ت. رو خدا کمک کنید ممنون میشم