Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(01-06-2015, 03:31 PM)parsa sony fan نوشته است: [ -> ]میخوام gta v بخرم ولی چون جلو خانواده بازی میکنم میترسم دیسکشو بزنن پخ کنن . میشه ps4 رو با یه تبدیلی چیزی به مانیتو وصل کرد؟
اگه میشه از کجا میتونم تهیه کنم؟

داداش اگه مانیتورت vga ساپورت میکنه از  محصول زیر استفاده کن
مبدل HDMI به Vga-تبدیل hdmi به vga-با خروجی صدا-اتصال XOBOX به مانیتور-خرید-فروش-اینترنتی-فروشگاه-مبدل اچ دی ام ای به وی جی ای-hdmi to vga-کابل hdmi به vga-مبدل hdmi به VGA

اگه ساپورت نمی کنه از محصول زیر استفاده کن
تبدیل HDMI به DVI | فروشگاه اینترنتی فینال
سلام
از امروز دیگه ps من به اینترنت وصل نمیشه. ip رو optain میکنه ولی تو اینترنت کانکشن ارور میده. adsl هم اسیاتک هست. با گوشی هم وصل میشه ولی با ps نه.
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام یه سوال این بازی resident evil hd remaster نسخه فیزیکی هم داره؟
(02-07-2015, 09:12 AM)esfallica نوشته است: [ -> ]سلام یه سوال این بازی resident evil hd remaster نسخه فیزیکی هم داره؟
بله.ولی فقط در آسیا عرضه میشه.کتاب راهنما و نقشه هم داره. :cool: :cool: :cool:
ببخشید 2 تا سوال داشتم یه دفعه من داشتم ac unity بازی میکردم بازی گیر کرد بعد از بازی که اومدم بیرون روی close application هم که زدم بسته نمیشد حتی روی turn off ps4 هم زدم دستگاه خاموش نمیشد منم مجبور شدم کابل برقش رو بکشم به نظر شما این مشکل از کنسوله یا از بازی؟
و دومین سوالم هم اینه که بعضی مواقع صدای فن دستگاهم خیلی بلند میشه و بعد 2 دقیقه دوباره آروم میشه میخواستم ببینم طبیعیه یا دستگاه من مشکلی داره؟
(02-07-2015, 11:11 PM)Aryan22 نوشته است: [ -> ]ببخشید 2 تا سوال داشتم یه دفعه من داشتم ac unity بازی میکردم بازی گیر کرد بعد از بازی که اومدم بیرون روی close application هم که زدم بسته نمیشد حتی روی turn off ps4 هم زدم دستگاه خاموش نمیشد منم مجبور شدم کابل برقش رو بکشم به نظر شما این مشکل از کنسوله یا از بازی؟
و دومین سوالم هم اینه که بعضی مواقع صدای فن دستگاهم خیلی بلند میشه و بعد 2 دقیقه دوباره آروم میشه میخواستم ببینم طبیعیه یا دستگاه من مشکلی داره؟

دوست عزیز مشکل اول شما جای نگرانی نداره و هر وقت هم که هنگ میکنه و بعد شما دوباره دستگارو خاموش روشن میکنید یه نوار میاد که تا 100 پر میشه و این مشکل هم حدود 30 40 بار در ps3 واسم پیش اومده که جای نگرانی نداره و ممکنه زیاد پیش بیاد و
مشکل دوم هم که صدای فن هست موردی نداره در بعضی بازی ها این جوری میشه و در بعضی بازی ها بسیار آرومه و دلیلش اینه که وقتی پردازش بالا میره واسه ی جلوگیری از گرم شدن بیش از حد سرعت فن بالا میره که واسه ی کنسول مشکلی پیش نیاد
و در کل خیالت راحت باشه کنسولت مشکل خاصی نداره
موفق و پیروز باشی
سلام ببخشید می خواستم بدونم برای هر ساعت انلاین بازی کردن با ps4 چقدر حجم کم میشه 1گیگ یا 2گیگ یا 3 گیگ؟؟؟؟
(02-08-2015, 09:04 PM)yazdan.ezadi نوشته است: [ -> ]سلام ببخشید می خواستم بدونم برای هر ساعت انلاین بازی کردن با ps4 چقدر حجم کم میشه 1گیگ یا 2گیگ یا 3 گیگ؟؟؟؟

بستگی داره ولی در حدود 80 الی 100 مگ
سلام من تازه یه PS4 خریدم دستگاه رو که روشن می کنم ازم اپدیت می خواد درسته که اگه الان اپدین کنم دیگه نمی تونم هکش کنم؟
در کل چه نکاتی هست که من باید رعایت کنم؟
ممنون :heart:
(02-10-2015, 09:23 AM)amir87 نوشته است: [ -> ]سلام من تازه یه PS4 خریدم دستگاه رو که روشن می کنم ازم اپدیت می خواد درسته که اگه الان اپدین کنم دیگه نمی تونم هکش کنم؟
در کل چه نکاتی هست که من باید رعایت کنم؟
ممنون :heart:

اپدیت کن چون بعدا هم میتونی هک کنی ولی شاید یه هزینه ی اضافی واست داشته باشه
خدا میدونه که کی قراره هک شه
برای انلاین بازی کردن هم باید پلاس داشته باشی
موفق باشی