Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(05-12-2016, 11:17 PM)arshia.hidden12 نوشته است: [ -> ]سلام.
کول پد لپ تاب برای ps4 خوبه؟
به درد میخوره بخرم.
چون ps4 ام جدیدا داغ میکنه تابستونم داره میاد.

داغ شدن کنسول کاملا عادیه، تنها موقعی فن لازم داره که کسنول رو به صورت عمودی میزارید، که در اون صورت استندهای خود سونی که فن داره و جریان هوا عبور میشه پیشنهاد میشه.
سلام.
من امروز که داشتم با ps4 ام بازی میکردم صدای سه تا بوق اومد و بازی رو انداخت بیرون.
الانم چه بازی فیزیکی و دیجیتالی که می خوام بکنم هر چندثانیه یه بار صدای سه تا بوق میاد.
مشکلش چیه؟
(05-16-2016, 12:19 PM)arshia.hidden12 نوشته است: [ -> ]سلام.
من امروز که داشتم با ps4 ام بازی میکردم صدای سه تا بوق اومد و بازی رو انداخت بیرون.
الانم چه بازی فیزیکی و دیجیتالی که می خوام بکنم هر چندثانیه یه بار صدای سه تا بوق میاد.
مشکلش چیه؟

این مشکل خیلی چیز مهمی نیست، الان کافیه کنسول رو خاموش بکنید، بعد دکمه پاور رو نگه دارید تا 2 تا صدای بیپ بشنوید تا وارد حالت safe mode یشه. از اونجا گزینه rebuild data base رو بزنید. معمولا درست میشه.
همچنین همیشه قبل از خاموش کردن کنسول، اول از بازی خارج بشید و چند دقیقه صبر کنید، بعد اقدام به خاموش کردن کنسول بکنید.
اگر کنسول بازهم دوباره دیسک رو انداخت بیرون از آموزش بالا استفاده بکنید
سلام دوستان

یکسری از بازی ها کدشون هست مثل tlou r و این کدشون با قیمت خیلی  پایینی هست 15 تومن 45 تومن

بنظرتون خریدش مشکلی نداره؟

درضمن به صورت کد روی کاغذ مثل کد بازی های دیجیتالی در باندلشان
(05-16-2016, 02:05 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]سلام دوستان

یکسری از بازی ها کدشون هست مثل tlou r و این کدشون با قیمت خیلی  پایینی هست 15 تومن 45 تومن

بنظرتون خریدش مشکلی نداره؟

درضمن به صورت کد روی کاغذ مثل کد بازی های دیجیتالی در باندلشان

اینها کدهای معتبر هستش، پس مشکلی پیش نمیاد تا موقعی که کد مصرف نشده باشد.
(05-16-2016, 12:29 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(05-16-2016, 12:19 PM)arshia.hidden12 نوشته است: [ -> ]سلام.
مشکلش چیه؟

این مشکل خیلی چیز مهمی نیست، الان کافیه کنسول رو خاموش بکنید، بعد دکمه پاور رو نگه دارید تا 2 تا صدای بیپ بشنوید تا وارد حالت safe mode یشه. از اونجا گزینه rebuild data base رو بزنید. معمولا درست میشه.
همچنین همیشه قبل از خاموش کردن کنسول، اول از بازی خارج بشید و چند دقیقه صبر کنید، بعد اقدام به خاموش کردن کنسول بکنید.
اگر کنسول بازهم دوباره دیسک رو انداخت بیرون از آموزش بالا استفاده بکنید
درود.
درست شد.
خواستم بگم اگه کسی بازم به این مشکل برخورد وقتی که قسمت براق ps4 رو ور میداره گرد و خاک ها رو هم پاک کنه.
و سعی کنه تمام پیش هارو هم کامل سفت کنه مثلا برای من چندتا از پیچ ها کامل سفت نبودن.
بازم ممنون از احسان عزیز.
در ضمن احسان اون پایه نگهدارنده که فن داشت رو هم پیدا کردم.
پایه ps4
دوستان میخواستم بدونم تو بازی بتل 4 انلاین سرور های ایرانی هست؟ اسمشون چیه؟
(05-18-2016, 10:04 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]دوستان میخواستم بدونم تو بازی بتل 4 انلاین سرور های ایرانی هست؟ اسمشون چیه؟

درود
بله هست و شما می تونید با سرچ در اینترنت IP اون ها رو مشاهده کنید 113
داداش تو باتل 4 منو اد کن ..سرور ایرانی موجود نیست Wall 
BLACKHAMMER0098
سلام.
من میخواستم برای ps4 ام یک مانیتور بگیرم.
نظرم خودم روی مانیتور ultra wide الجی ه ولی میترسم تو بازی ها مشکل ساز بشه به خاطر نسبت تصویرش.
اگه میشه شما هم چندتا مانیتور معرفی کنید برای ps4 که قیمتش هم بیشتر از 1 میلیون نشه.
یکی هم اینکه آیا این مانیتور الجی توی بازی ها مشکل ساز نمیشه؟