Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
کسی هست جواب بده؟
(01-08-2017, 01:01 PM)Like A HERO نوشته است: [ -> ]سلام.می خواستم بدونم اگر کنسول مدت خیلی زیادی توی حالت rest mod بمونه مشکلی پیش نمیاد؟
جون میخوام آپدیت هام رو با کنسول دانلود کنم مثلا اگر از شب تا صبح تو حالت رست مود بمونه مشکلی پیش نمیاد؟
خواهشا سریعتر جواب بدید.

مشکلی که پیش نمیاد، ولی پیشنهاد من این هستش که لینک آپدیت یا بازی رو از طریق برنامه PSX بگیرید و با PC خودتون دانلود بکنید.
آموزش برنامه ی psx | دانلود و انتقال اپدیت، برنامه و نرم افزار های PS4 از طریق PC
ُسلام من تاحالا کنسولم بن نشده ولی میخام بدونم بن بشم دقیقا چه اتفاقایی میفته؟؟ اگر میشه کامل توضیح بدید خالم راحت بشه
http://cloud.tapatalk.com/s/5873d5bdb15d...215006.mp4
سلام. من همونیم که از صدای کنسول روی بعضی از دیسک ها گله داشتم... این ویدئو رو ببینین... البته وقتی یکم جابجا کردم کنسول رو این صدای بلندی که میشنوین خیلی کم شد در حدی که وقتی خواستم ویدئو ظبط کنم اون صدا رو نمیشد شنید (صدای فن منظورم نیست یه صدای مزاحم شبیه اینکه یه چیزی مثلا گیر کرده یا چنین چیزی همینطور یع مقدار کمی لرزش) توی ویدئو ولی خودم میشنوم صدای کمی هستش که باز وقتی یه کارتونی چیزی‌میزارم زیر یه طرف کنسول و یکم باز زیرشو صاف و کج میکنم باز کمتر میشه ولی کامل قطع نمیشه یا خیلی سخت کاملا قطع میشه... الان این مشکله یا طبیعیه :(
اینم بگم که این صدا روی همه‌ی بازیا نیست مثلا روی رینبو و فیفا نبود روی پروجکت کارز و کیلزون هست...
(01-09-2017, 09:03 PM)Serious Gamer نوشته است: [ -> ]ُسلام من تاحالا کنسولم بن نشده ولی میخام بدونم بن بشم دقیقا چه اتفاقایی میفته؟؟ اگر میشه کامل توضیح بدید خالم راحت بشه

سلام.
لطفا این دو رو مطالعه کنید متوجه میشید:
کلیک
کلیک
سلام.
من مشکل جدید دارم مربوط به پینگه.
قبلا ها که بتلفیلد 4 میومدمتوی برخی سرور های پینگ به صد و بیست هم میرسید اما از دیروز تا حالا هر سروری میرم پینگم از 230 پایین تر نمیاد.
مودم رو هم خاموش روشن کردم ولی تاثیری نداشت.
خیلی داغونه.
به نظرتون سرویس کاهش پینگ چقدر تاثیر داره؟
در ضمن من با وای فای به اینترنت وصل هستم.
(01-09-2017, 09:03 PM)Serious Gamer نوشته است: [ -> ]ُسلام من تاحالا کنسولم بن نشده ولی میخام بدونم بن بشم دقیقا چه اتفاقایی میفته؟؟ اگر میشه کامل توضیح بدید خالم راحت بشه

اگر کنسول بن بشه دیگه نمیتونید با کنسولتون به اینترنت وصل بشید و ارور بن شدن اکانت خواهد داد، احتمالش کم هستش این اتفاق بیافته ولی نباید توی استفاده از اکانتهای ترکیبی زیاده روی بکنید

(01-09-2017, 10:56 PM)Ary_Ary نوشته است: [ -> ]http://cloud.tapatalk.com/s/5873d5bdb15d...215006.mp4
سلام. من همونیم که از صدای کنسول روی بعضی از دیسک ها گله داشتم... این ویدئو رو ببینین... البته وقتی یکم جابجا کردم کنسول رو این صدای بلندی که میشنوین خیلی کم شد در حدی که وقتی خواستم ویدئو ظبط کنم اون صدا رو نمیشد شنید (صدای فن منظورم نیست یه صدای مزاحم شبیه اینکه یه چیزی مثلا گیر کرده یا چنین چیزی همینطور یع مقدار کمی لرزش) توی ویدئو ولی خودم میشنوم صدای کمی هستش که باز وقتی یه کارتونی چیزی‌میزارم زیر یه طرف کنسول و یکم باز زیرشو صاف و کج میکنم باز کمتر میشه ولی کامل قطع نمیشه یا خیلی سخت کاملا قطع میشه... الان این مشکله یا طبیعیه :(
اینم بگم که این صدا روی همه‌ی بازیا نیست مثلا روی رینبو و فیفا نبود روی پروجکت کارز و کیلزون هست...

در حالت کلی صدای خوندن دیسک تا 10 دقیقه 20 دقیقه اول شنیده میشه، ولی این صدا کمی بیشتر از حد معمول هستش، و مشکل یکسری ها هم هستش، علتش هم ویبره هارد دیسک هستش که داره دیسک رو میخوانه، و یکجوری باعث میشه که کنسول از حالت بالانس یا تراز خارج بشه، میتونید زیر جایی که درایو دیسک هستش رو با کاغذ یا مقوا بلند بکنید(فقط همون قسمت رو) یا یک شئ سنگین روی همون قسمت بزارید.
 میخوام ps4 بخرم . میخوام بدونم پسوند های اخرش چه فرقی با هم داره ؟ شنیدم مربوط به سال تولید هست ... 

و اگر میشه یک تلویزیون یا مانیتور خوب هم معرفی کنید. من خودم ۳۷ یا ۴۰ اینچ در نظرمه چون بازی کردن در یک تلویزیون بزرگ رو خیلی دوست دارم. ممنون
سلام ببخشید من تازه میخام psبخرم proمدنظرمه ولی قیمتش واقن بی انصافیه الان میخام بپرسم بنظرتون قیمتش چطورمیشه بعدا دوما نظرتون درباره خریدن مدل معمولی چیه
(01-10-2017, 07:33 PM)arash_shady نوشته است: [ -> ]سلام ببخشید من تازه میخام psبخرم proمدنظرمه ولی قیمتش واقن بی انصافیه الان میخام بپرسم بنظرتون قیمتش چطورمیشه بعدا دوما نظرتون درباره خریدن مدل معمولی چیه
شما اگر می خوای از کیفیت بهتر و بالاتر لذت ببری قطع پرو را پیشنهاد می کنم قیمتشم خوب طبیعیه ولی اگر گرافیک براتون مهم نیست البته فرق چندانیم نداره پرو ماله کیفیت 4k هست ولی اگر براتون مهم نیست ps4 معمولی بگیرین که فکر کنم با 800 تومان بتونید یک دونه نوشا گیر بیارید.

(01-10-2017, 07:06 PM)omid orton نوشته است: [ -> ] میخوام ps4 بخرم . میخوام بدونم پسوند های اخرش چه فرقی با هم داره ؟ شنیدم مربوط به سال تولید هست ... 

و اگر میشه یک تلویزیون یا مانیتور خوب هم معرفی کنید. من خودم ۳۷ یا ۴۰ اینچ در نظرمه چون بازی کردن در یک تلویزیون بزرگ رو خیلی دوست دارم. ممنون
پسوند اخرش دقیقا متوجه منظورتون نمیشم منظورتون همون ps4 pro هست دیگه؟بله پرو جدیدترین نوع ps4 هست که قابلیت پشتیبانی از کیفیت 4k را داره.مانیتور هم ایسوس خیلی خوبه ولی خیلی گرونه ولی خوب عالیه من الان خودم دارم حرف نداره هم برای دید خوبه هم توی شب چشما اذیت نمی کنه.