Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام، دوستان یه سایت خوب و مطمئن برای خرید دسته ی ps4 سراغ دارید؟ که واقعن کارش 100 درصد مطمئن باشه، آخه از خرید های اینترنتی خاطره ی خوبی ندارم! و هیچ وقت هم این جور چیزها رو اینترنتی نمی خرم، اما چه کنم که توی شهر ما اصلن مغازه های این چنینی برای گیم و کنسول وجود نداره! کلن سه تا رو میشناختم که یکی شون کنار گذاشت! دومی هم اصلن کار آدم رو راه نمی اندازه! برای خرید یه چیزی باید 10-20 بار زنگ بزنم که سفارش ما چی شد و فلان واقعن جون میگیره تا یه چیزی بیاره! اون یکی هم متأسفانه کلاه بردار هست
یه جورایی تنها راه برام برخلاف میل واقعی ام خرید اینترنتی هست
با سلام 
کنسول من بن شده . چطور می تونم به حالت اول برگردونم
سلام به همه دوستان
من داخل usb با فرمت fat32 چندین اهنگ mp3 میریزم در داخل فولدرهای ps4 و music ولی موقعی که میزنم به کنسول و باز کردن مدیا پلیر همه این فولدر ها میاد ولی توش اهنگ ها نیست باید چی کار کنم؟
ممکنه یو اس بی ویروسی باشه ولی اخه با هر یو اس بی تست میکنم نمیشه
(06-23-2017, 01:18 PM)ms-ninja نوشته است: [ -> ]با سلام 
کنسول من بن شده . چطور می تونم به حالت اول برگردونم

سلام . توی تلگرام به من پی ام بدید لطفا. من هم همین مشکل رو دارم. id telegram : navidmrd
سلام دوستان یه سوال داشتم تا حالا هم بازی برا ps4 نخریدم می خواستم ببینم سایت westbazi چطوره برا خرید گیم؟معتبره؟
سلام به همه
خسته نباشید
ببخشید من چندتا سوال دارم
من تازه امروز PS4 Slim 500GB گرفتم
واسه خرید بازی میخواستم بدونم اکانت های هکی بهتره یا اکانت های قانونی ظرفیت 2؟
شنیده بودم چون اکانت های ترکیبی هک میشن ممکنه صاحبان اصلیشون به سونی شکایت کنند و کنسول ما بن بشه؟
آیا این حقیقت داره؟
راستی میشه بازی ها رو از این اکانت ها به اکانت شخصی خودمون انتقال بدیم که اگه طرف فهمید بازی های ما قفل نشن؟
اکانت های ظرفیت 2 امکان نگهداری دائمی بازی رو دارن؟
خیلی ممنون از همه تون
(07-04-2017, 08:16 PM)maxpain نوشته است: [ -> ]سلام به همه
خسته نباشید
ببخشید من چندتا سوال دارم
من تازه امروز PS4 Slim 500GB گرفتم
واسه خرید بازی میخواستم بدونم اکانت های هکی بهتره یا اکانت های قانونی ظرفیت 2؟
شنیده بودم چون اکانت های ترکیبی هک میشن ممکنه صاحبان اصلیشون به سونی شکایت کنند و کنسول ما بن بشه؟
آیا این حقیقت داره؟
راستی میشه بازی ها رو از این اکانت ها به اکانت شخصی خودمون انتقال بدیم که اگه طرف فهمید بازی های ما قفل نشن؟
اکانت های ظرفیت 2 امکان نگهداری دائمی بازی رو دارن؟
خیلی ممنون از همه تون

سلام ، من به شخصه از اکانت های  هکی زیاد استفاده میکردم ، ولی شما دیگه اکانت هکی نزن چون سونی شروع کرده به بن کردن کنسول و من دیگه خودم اکانت چه قاننی و چه هکی نمیگرم
سلام ببخشید. من  قبلا  GTA V  
  ین بازی میکردم ولی الا فقط دستگاه من ارور میده 
که سرور های راک استار غیر قابل دسترسی هستند .
کمک کنید
(07-08-2017, 05:20 PM)babak13820209 نوشته است: [ -> ]سلام ببخشید. من  قبلا  GTA V  
  ین بازی میکردم ولی الا فقط دستگاه من ارور میده 
که سرور های راک استار غیر قابل دسترسی هستند .
کمک کنید

عکس بدید ببینم میتونم راهنمایی تون کنم
سلام
ببخشید سوال خیلی کلیشه ایه
موس میتونه به ps4 وصل بشه و گیم پلی و شوتینگ مثل pc بشه ؟
ایکس باکس چطور؟
ممنون