Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(09-14-2015, 10:35 PM)تیمور نوشته است: [ -> ]سلام.دوستان من بدون اینکه چیزی دانلود کنم از free space هاردم داره کم میکنه چیکار کنم؟

سیو بازی ها میتونه باشه
خود بازی ها میتونه باشه
سلام
برای اجرای dlc باید بازی آخرین آپدیت باشه؟؟؟
(09-16-2015, 03:40 PM)pejmanr نوشته است: [ -> ]سلام دوستان امروز میخوام ps4 بگیرم، یه بازیم میخوام بگیرم به نظرتون بازی چی بگیرم ؟
متال گیر دیگه آخه اینم سوال داره؟ البته GTA V هم خوبه

(09-15-2015, 09:48 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: [ -> ]سلام
برای اجرای dlc باید بازی آخرین آپدیت باشه؟؟؟
نه لازم نیست
سلام دوستان اپدیت جدید gta v اومده شنیدم حجمش بینه 600 تا 700 مگه ولی الان که میرم توش داده 7 گیگ شنیدم خیلی ها مشکل داشتند باید چیکار کنم باید 7 گیگ دوباره دانلود کنم :huh: :(
دوستان لطفا نظم تاپیک رو بهم نزنید ...
ما برای پرسش و پاسخ در مورد بازی ها هم تاپیک جامعی داریم .
دوستان فرق بین headset stererio gold wierless با headset sterio gold wierles 2.0 چیه؟
بچه ها میشه کنسول رو به مانیتور ۱۰۸۰ ال ای دی وصل کرد؟
کابل اچ دی ام ای هم میخوره.
(09-17-2015, 09:46 PM)Be the story نوشته است: [ -> ]بچه ها میشه کنسول رو به مانیتور ۱۰۸۰ ال ای دی وصل کرد؟
کابل اچ دی ام ای هم میخوره.
سلام 
مشکلی نداره باید بخوره ;)
سلام. دوستان من امروز 4 خریدم. بعد الان دسته رو به کنسول متصل کردم تو حالت rest mod . الان چراغ دسته نارنجیه. از کجا بفهمم شارژ شده?
(09-18-2015, 12:54 AM)pejmanr نوشته است: [ -> ]سلام. دوستان من امروز 4 خریدم. بعد الان دسته رو به کنسول متصل کردم تو حالت rest mod . الان چراغ دسته نارنجیه. از کجا بفهمم شارژ شده?
پس از شارژ شدن چراغ دسته خاموش میشه ;)