Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(11-13-2015, 12:10 AM)mahdi boss نوشته است: [ -> ]
(11-12-2015, 11:55 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(11-12-2015, 11:40 PM)mahdi boss نوشته است: [ -> ]دوستان سایت گیم شیرینگ که دی وی دی دیتا بازی ها میده چجوری باید ری پلی 4 بریزی کلا سایت مطمءنیه؟

با برنامه PSX اموزشش در اینجا
تبلیغاتش رو توی سایت دیدم ولی مطمئن نیستم قابل اطمینانه یا نه(کلا هیچ کدوم از سایتایه گیم شیرینگ قابل اعتماد نیستن)

من همشهریم خریده و خودشم قالب سایتو ساخت با مدیر هم دوست صمیمه میگه تضمین میکنم با گیفت قانونی میخره میخواستم ببینم کسی اینجا هس خریده باشه؟
این لینکی هم که دادین دیدم ولی خوب این مال دانلوده اون خودش دیتا رو داره تو دی وی دی

لینک اموزش جامع تر
اینجا
سلام . امروز خواستم برم تهران ps4 بخرم با توجه به چیزایی که گفتین - از طرفی جمعه بود از طرفی هم چند نفر گفتن xbox1 بهتره - اگه کاربرا ps4 و تایید کنن و بگن 2بازی + psn plus یک ساله همراه با دستکاه چقدر میشه . من دیگه باید برم فردا بخرم
(11-13-2015, 12:36 PM)ddariush740 نوشته است: [ -> ]سلام . امروز خواستم برم تهران ps4 بخرم با توجه به چیزایی که گفتین - از طرفی جمعه بود از طرفی هم چند نفر گفتن xbox1 بهتره - اگه کاربرا ps4 و تایید کنن و بگن 2بازی + psn plus یک ساله همراه با دستکاه چقدر میشه . من دیگه باید برم فردا بخرم

تفاوتی بین دو کنسول نیست به جز انحصاری ها
خودتون ببینید با کدوم بازی ها بیشتر حال میکنید برید اون کنسول رو بگیرید ولی این رو بدونید توی ایران ps4 به صرفه تره.هم بازیاش فراوان ریخته تو بازار هم قیمتش یکمی ارزونتره
قیمتش کنسول هم فکر کنم حدود 1200 باشه(بالا پایین داره)بازی هم بستگی داره چه بازی میخوایید پلاس هم از سایتا بگیرید 165 اینا میشه
سلام 
ببخشید با کابل تبدیلHDMI to VGAمیشه ps4 رو به لپ تاپ متصل کرد ؟؟
پوت های لپ تاپم هم کامله یعنی همه جور پورتی داره(پورت خروجی vga داره)
(11-13-2015, 01:27 PM)ehsn004 نوشته است: [ -> ]سلام 
ببخشید با کابل تبدیلHDMI to VGAمیشه ps4 رو به لپ تاپ متصل کرد ؟؟
پوت های لپ تاپم هم کامله یعنی همه جور پورتی داره(پورت خروجی vga داره)

سلام
بله ، میشه.
البته شما که میگید لپ تاپتون کامله و همه جور پورتی داره دیگه نیازی به تبدیل نیست.
چون اکثر لپ تاپ ها پورت hdmi output دارن ، یعنی تصویر مانیتور لپ تاپ رو خروجی میدن
ولی بعضی از لپ تاپ ها پورت hdmi input هم دارن که تصویر ( خروجی ) دستگاه های دیگه رو روی مانیتور نمایش میدن
حالا اگه لپ تاپ شما این پورت رو هم داره دیگه نیازی به تبدیل نیست.
سلام . اقا ما اماده ایم فردا کنسولو بگیریم . من خودم کرج زندگی میکنم - از تهران میخوایم بخریم - هرکی جایی تو تهران یا بخصوص کرج برای فروش بازیهاش میدونه بگه ممنون - اصلا هست؟
(11-13-2015, 05:02 PM)ddariush740 نوشته است: [ -> ]سلام . اقا ما اماده ایم فردا کنسولو بگیریم . من خودم کرج زندگی میکنم - از تهران میخوایم بخریم - هرکی جایی تو تهران یا بخصوص کرج برای فروش بازیهاش میدونه بگه ممنون - اصلا هست؟

از اگهی هایی که تو برنامه دیوار میزارن میتونید بخرین یا تعویض کنین
یا از امام خمینی(توپخونه/پشت شهرداری)بازی هارو از مغازه تهیه کنید
سلام
داشتم فال اوت بازی میکردم که یهو از بازی خارج شد 
میخواستم بدونم مشکلی نیست؟
(11-13-2015, 06:37 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: [ -> ]سلام

اگه این مشکل پشت سر هم اتفاق بیفته مشکلی از نرم افزار دستگاه به حساب میاد.کدوم اپدیت استفاده میکنید؟؟
(10-05-2015, 04:44 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: [ -> ]سلام
میخواستم بدونم اگه بخوام god of war 3 رو بفروشم،چقدر بفروشم خوبه؟
نمیدوستم سوالمو کجا بپرسم شرمنده

(11-13-2015, 06:43 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]

اگه این مشکل پشت سر هم اتفاق بیفته مشکلی از نرم افزار دستگاه به حساب میاد.کدوم اپدیت استفاده میکنید؟؟

نه پشت سر هم نیست
کلا از وقتی خریدم دوبار این اتفاق افتاده

(10-05-2015, 04:44 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: [ -> ]سلام
میخواستم بدونم اگه بخوام god of war 3 رو بفروشم،چقدر بفروشم خوبه؟
نمیدوستم سوالمو کجا بپرسم شرمنده

(11-13-2015, 06:43 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]

نه پشت سر هم نیست
کلا از وقتی کنسولو خریدم دوبار این اتفاق افتاده