Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من منظورم برندهای دیگس که میشه استفادش کرد
ممنونم واقعا از راهنمایی دوستان به عنوان سوال اخر اکانت ظزفیت اول همون افلاینه؟بعد تروفی هم میده؟سپاسگزارم ازتون
(08-11-2015, 05:42 PM)Be the story نوشته است: [ -> ]
(08-11-2015, 05:39 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(08-11-2015, 05:37 PM)Be the story نوشته است: [ -> ]
(08-11-2015, 05:37 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(08-11-2015, 05:35 PM)Moher.ps4 نوشته است: [ -> ]بچه ها من موقع انلاین بازی کردن با کسایی دیگه که بازی می کنم اونا در حال بازی حرف هم میزنن چطوری این کارو می کن؟؟منم می تونم انجام بدم؟؟

نیاز به میکروفون داری عزیز
از پلی استیشن هد ست میتونی استفاده کنی ولی گرونه نسبت به بقیه میکروفونا
نبابا نیاز به این ات اشغالا نیست توی جعبه کنسول یک هدست هست با همون هم میشه حرف ژد

خو همونو میگم دیگه  S0 (43)
خوب تو داری میگی نیاز داری و گرونه سعنی جدا کار باید بخری و من گفتم نه توی خود جعبه کنسول هست
خب اون میکروفون خود دستگاه بزنم حله چیزی نباید فعال کنم؟ همین که بزنم صدا میره. خیلی ممنون خیلی زود جواب دادید ممنون

Marshall Bruce Mathers

سلام . من چجوری باید برم شبکه psn و کسی رو اد کنم ؟
دوستان یه سری سایت ها هستند که میگند پینگ ما کاهش میدیم کسی از اینا استفاذه کرده جواب داده چطوری هست؟؟؟ من پینگ 300 ایناست برای آنلاین مناسب نیست یه راه حل بدید ممنون
(08-12-2015, 12:07 AM)game.ps4 نوشته است: [ -> ]دوستان یه سری سایت ها هستند که میگند پینگ ما کاهش میدیم کسی از اینا استفاذه کرده جواب داده چطوری هست؟؟؟ من پینگ 300 ایناست برای آنلاین مناسب نیست یه راه حل بدید ممنون

http://www.cprshop.ir/

Marshall Bruce Mathers

بچه ها لطفا جواب منم بدین چجوری باید برم شبکه psn
(08-12-2015, 10:46 AM)ali-222 نوشته است: [ -> ]بچه ها لطفا جواب منم بدین چجوری باید برم شبکه psn

https://forum.gamefa.com/Thread-آموزش-سا...on-Network

Marshall Bruce Mathers

داداش psn که عضو هستم .  چجوری یکی رو اد کنم ؟
سلام

من یه  سوال درباره نرم افزار psx download helper داشتم.وقتی که همهی مراحلو طبق آموزش انجام میدم تو کنسول قسمت کانکشن تست falideمیده.و دیگه نمیتونم دانلودمو ادامه بدم تا لینک بگیرم.چرا؟؟(هم کنسول و هم کامپیوتر با وای فای به نت وصلن)