Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(08-13-2015, 02:07 AM)rasoul76 نوشته است: [ -> ]خسته نباشید دوستان
ممکنه این سوال رو بارها پرسیده باشن ازتون؛ ولی اگه ممکنه یه بار هم به من جواب بدید S0 (25)

1-بازی های دیجیتالی ظرفیت 1 و 2 و 3 چه تفاوتی با هم دارن؟سلام رسول جان ظرفیت یک شما رو اکانت خودت بازی میکنی و باید افلاین باشی وگرنه بازیتون قفل میشه. ظرفیت دوم بازی رو رو اکانت خودتون اجرا میکنید و هم میتونید انلاین بزنید و هم میتونی افلاین بازی کنید. ظرفیت سوم هم روی اکانتی که میدن بازی میکنید و باید انلاین باشید که بتونید بازی کنید
2- این حرف درسته؟: بن شدن این اکانت ها در صورتی هستش که آنلاین شیم. اگه آنلاین نشیم به هیچ وجه بن نمیشیم.بن شدن برای ظرفیت سومی هستش که با کردیت کارت هکی خریداری شده و باید انلاین باشید در هر صورت بعد از چند روز بن میشه اکانت ولی اون قضیه ظرفیت یک هستش که اگر انلاین نشید بازیتون قفل نمیشه
(08-13-2015, 02:14 AM)nami 1 نوشته است: [ -> ]
ممکنه این سوال رو بارها پرسیده باشن ازتون؛ ولی اگه ممکنه یه بار هم به من جواب بدید S0 (25)

1-بازی های دیجیتالی ظرفیت 1 و 2 و 3 چه تفاوتی با هم دارن؟سلام رسول جان ظرفیت یک شما رو اکانت خودت بازی میکنی و باید افلاین باشی وگرنه بازیتون قفل میشه. ظرفیت دوم بازی رو رو اکانت خودتون اجرا میکنید و هم میتونید انلاین بزنید و هم میتونی افلاین بازی کنید. ظرفیت سوم هم روی اکانتی که میدن بازی میکنید و باید انلاین باشید که بتونید بازی کنید
2- این حرف درسته؟: بن شدن این اکانت ها در صورتی هستش که آنلاین شیم. اگه آنلاین نشیم به هیچ وجه بن نمیشیم.بن شدن برای ظرفیت سومی هستش که با کردیت کارت هکی خریداری شده و باید انلاین باشید در هر صورت بعد از چند روز بن میشه اکانت ولی اون قضیه ظرفیت یک هستش که اگر انلاین نشید بازیتون قفل نمیشه

ممنون نامی جان
پس با این حساب فقط ظرفیت اول و دوم ارزشش رو دارن. ولی دو تا سوال دیگه واسه م پیش اومد:
1- ممکنه حالتی پیش بیاد که مجبور شی آنلاین بشی ؟ چون من ضرورتی نمیبینم آنلاین شم پس همون ظرفیت اول برام کافیه...
2- امکانش هست که دیتای این بازی های دیجیتالی رو به نحوی به PC یا به یه هارد انتقال بدیم؟ بعدا میشه دوباره برشون گردوند و بازی کرد؟
(08-13-2015, 02:20 AM)rasoul76 نوشته است: [ -> ]

ممنون نامی جان
پس با این حساب فقط ظرفیت اول و دوم ارزشش رو دارن. ولی دو تا سوال دیگه واسه م پیش اومد:
1- ممکنه حالتی پیش بیاد که مجبور شی آنلاین بشی ؟ چون من ضرورتی نمیبینم آنلاین شم پس همون ظرفیت اول برام کافیه... خیر امکانی پیش نمیاد که مجبور بشی انلاین بشه به جز ظرفیت سوم!
2- امکانش هست که دیتای این بازی های دیجیتالی رو به نحوی به PC یا به یه هارد انتقال بدیم؟ بعدا میشه دوباره برشون گردوند و بازی کرد؟ فکر میکنم بشه اگر یه وقتی دیتا پاک شدش بتونید از طریق pc دوباره بریزید ولی نمیشه از ps4 دیتا رو انتقال داد به pc و باید با pc دیتا رو جداگانه دانلود کنید و یا از جایی بخرید
(08-13-2015, 02:20 AM)rasoul76 نوشته است: [ -> ]

ممنون نامی جان
1- ممکنه حالتی پیش بیاد که مجبور شی آنلاین بشی ؟ چون من ضرورتی نمیبینم آنلاین شم پس همون ظرفیت اول برام کافیه...
2- امکانش هست که دیتای این بازی های دیجیتالی رو به نحوی به PC یا به یه هارد انتقال بدیم؟ بعدا میشه دوباره برشون گردوند و بازی کرد؟

اصلا و به هیچ عنوان سر شیرینگ های ظرفیتی حساب نکن اصلا خوب نیستن یکی از بچه ها رفت خرید بعد یه هفته بن شد چون که اونطرف دگ رمز و جیمیل رو نداره نتونست کاری کنه و پوچ کلا روش جالبی نیست شما بری تعویض و یا کرایه کنی سالم تره چون یکی از قابلیت های نسل 8 انلاین بودنشه که اگه بن شدید از دست میره و ارزش نداره بری 200 هزار تومن بازی خرید کنی و انلاین نداشته باشی دگ انگار داری کرکی میگیری 
میل یا خودتونه من یه راهنمایی کوچیکی کردم مرسی که خوندی
سلام دوستان اگه ما یک اکانت دیجیتالی که افلاین هست فقط نمیدونم کدوم شماره میشه اگه یک وقت وصل بشیم به اینترنت بعد باهاش اینترنت بریم یا خود دستگاه اپدیت کنیم مشکلی نداره؟
بعد از دوستان کرجی خواهش میکنم یک مغازه برای خرید فروش هم معرفی کنن که با انصاف باشه ممنون
آقا یکی لینک دانلود آپدیت ۶ گیگی جی تی ای آخرین آپدیتو واسه آنلاین بازی کردن واسه رجیون ۲ رو بده بهم لینک پی اس ان ندین ترجیحا سرعت نداره اصلا Wall
تو تورنت هست بگردی!! ریجن 1 درخدمت هستم!!!

آقا این مشکل PSN چیه اصلا داخل نمیره داره روی مخم ویراژ میده!!
(08-13-2015, 11:26 AM)aminkarimir نوشته است: [ -> ]سلام دوستان اگه ما یک اکانت دیجیتالی که افلاین هست فقط نمیدونم کدوم شماره میشه اگه یک وقت وصل بشیم به اینترنت بعد باهاش اینترنت بریم یا خود دستگاه اپدیت کنیم مشکلی نداره؟
بعد از دوستان کرجی خواهش میکنم یک مغازه برای خرید فروش هم معرفی کنن که با انصاف باشه ممنون

نگاه کنید ظرفیت یک و دو هر دوشون بازی روی اکانت شما میاد ولی توی ظرفیت یک اگر انلاین بشید بازیتون قفل میشه ولی اگر ظرفیت دو افلاین بازی کنید و انلاین بشید مشکلی نداره ;)
سلام دوستان یه سوال درباره ی بازی های دیجیتالی ظرفیت اول.اگه ما این بازی هارو بریزیم رو هارد مبتونیم بعدا اونارو پاک کنیم و انلاین بشیم از طریق psn بازی کنیم؟ممنون میشم پاسخ بدین
(08-13-2015, 02:35 PM)تیمور نوشته است: [ -> ]سلام دوستان یه سوال درباره ی بازی های دیجیتالی ظرفیت اول.اگه ما این بازی هارو بریزیم رو هارد مبتونیم بعدا اونارو پاک کنیم و انلاین بشیم از طریق psn بازی کنیم؟ممنون میشم پاسخ بدین

سلام قسمت اول سوالتون رو لطفا واضح تر بپرسید
ولی در کل ظرفیت اول رو نمیتونید انلاین بشید و اگر انلاین بشید بازیتون قفل میشه و دیگه نمیتونید بازی کنید ;)