Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
ببخشید تورو خدا کمکم کنی من امروز اومدم پای دستگاه دیدم آپدیت اومده بعد آپدیت کردم
اما دیدم میگه وارد اکانت شو منم هرکاری کردم رمز یادم بیاد نیومد رفتم یه اکانت دیگه بسازم وقتی ساهتم ارور داد بعد من رفتم که وارد شم ارور داد و گفته بود ای ن دستگاه بن شده یا temprory suspended
یه همچین چیزی چیکار کنم از بن در بیاد لطفا کمکم کنید تازه بتل 1 گرفته بودم انلاین بازی کنم اما الان نمیشه کمکم کنید
اکانت ترکیبی خریده بودم اما مطمئنم کاری نکردم که بخوان بفهمن من دارم استفاده میکنم فقط دو بار طرف آنلاین بود افتادم بیرون چون یجا خونده بودم که به 3 برسه بن میشم

خیلی کمک نیاز دارم

کسی نبود؟
خواهش میکنم کمک کنید
بچه ها یه سوال

تخفیفات جمعه سیاه چند روز دیگه شروع میشه
به نظرتون یه 60 دلاری بگیرم واسش یا 50
بعد تخفیفاش هفتگی یا یه بار کل تخفیفاشه؟!
سلام دوستان
من جدیدا به یه مشکل خوردم که بشدت اعصابم رو خورد کرده. من تا چند وقت قبل راحت با برنامه psx download helper دیتای بازی ها و اپدیت ها رو منتقل میکردم ولی الان دوهفتس که ps4 اصلا ای پی نمیگیره S0 (5) من کنسول رو با لن وصل میکنم به لپتاپم. با دو تا لپتاپ تست کردم بازم همین بود. حتی یه جا نوشته بود اگه ای پی نگرفت D.N.S رو تغییر بدبد که بازم فرقی نکرد. کسی دیگه به این مشکل خورده؟ ممکنه از اپدیت جدید سونی باشه؟ کسی راه حلی داره؟ کیلزون زو خریدم با خود کنسول به خاطر سرعت افتضاح امکان دانلودش نیست انتقال هم نمیتونم بدم  S0 (43)
بچه ها چند تا سوال دارم لطفا کسایی که میدونن یا واردن کمکم کنن
من میخوام از امازون خرید کنم میخوام یه فرمون و ( cronusmax plus یا assault tactical commander 4 ) بگیرم

میخوام بدونم فرمان خوب با قیمت پایین ( ترجیحا زیر 100 دلار چیه)

و
بین cronusmax plus یا a.t.c 4 کدوم بهتره؟! فقط واسه پشتیبانی موس و کیبردش میخوام
و ایا cronusmax رو سونی منع نمیکنه چون a.t.c رو خودش اصلا معرفی هم کرده چند جا

و اگه cronusmax plus رو میگید بگیرم سه مدل داره کدوم رو بگیرم؟!
http://uupload.ir/files/0p76_untitled4.png
اینم عکسش

ممنون میشم راهنماییم کنید فقط یه خورده سریع ( تا دو روز اینده)
بسیار متشکرم S0 (29)

(11-18-2016, 06:12 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]بچه ها چند تا سوال دارم لطفا کسایی که میدونن یا واردن کمکم کنن
من میخوام از امازون خرید کنم میخوام یه فرمون و ( cronusmax plus یا assault tactical commander 4 ) بگیرم

و
بین cronusmax plus یا a.t.c 4 کدوم بهتره؟! فقط واسه پشتیبانی موس و کیبردش میخوام

اینم عکسش

بسیار متشکرم S0 (29)
من الان چک کردم قیمت t.a.c4 گرون تره
 خرید cronusmax plus  عاقلانه است؟!

(11-18-2016, 06:12 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]بچه ها چند تا سوال دارم لطفا کسایی که میدونن یا واردن کمکم کنن

و

اینم عکسش

بسیار متشکرم S0 (29)

و

اینم عکسش

بسیار متشکرم S0 (29)
من الان چک کردم قیمت t.a.c4 گرون تره
 خرید cronusmax plus  عاقلانه است؟!

دوستان دوباره شرمنده اون مبدل های موس و کیبرد کنسل شد چون دردسر زیادی دارن و کاراییشون نمیصرفه
فقط فرمون رو معرفی کنید حد اکثر دنده داشته باشه که عشقه دنده S0 (29)
سلام دوستان اولین بار که مافیا 3 رو اجرا کردم از من درخواست مجوز دسترسی به دوربین رو کرد ولی من اجازه ندادم حالا گاهی اوقات که بازی می کنم اولش پیغام میده نمی تونه گیم پلی ضبط کنه چون دوربین بلاک شده! میخواستم بدونم دقیقن چه ربطی دارن این دوتا. ؟ و چطور میشه دوباره مجوز بدم بهش چون هیچ گزینه ای پیدا نکردم
با تشکر

(11-18-2016, 12:21 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]بچه ها یه سوال

تخفیفات جمعه سیاه چند روز دیگه شروع میشه
به نظرتون یه 60 دلاری بگیرم واسش یا 50
بعد تخفیفاش هفتگی یا یه بار کل تخفیفاشه؟!

فکر کنم یه بار باشه! خب شما صبر کن ببین بازی مورد علاقه ات چقدر تخفیف میخوره متناسب با اون حسابت رو شارژ کن

(11-17-2016, 02:48 PM)S.T.A.R.S نوشته است: [ -> ]سلام
آقا بازیای PS4 حتما باید آپدیت شن من نتم افتضاحه 1گیگ 7.5ساعت طول میکشه دانلود شه Xbox One چی؟و بنظرتون های وب بره کنسول بهتره یا پارس آنلاین

ببینید شما رفتی بازی اورجینال خریدی اون هم با این وضعیت قیمت ها در ایران (اگه روز اول بازی های 60 دلاری خریده باشی کامل درک می کنی!) این حداقل حق شماست که از تمام آپدیت ها و dlc ها بتونی راحت و بدون دردسر استفاده کنی بالأخره باید به فرقی بین کسی که کرک بازی می کنه با شما که اورجینال خریدی باشه وگرنه فرقی دیگه نداره اون که کرک بازی می کنه برنده ست به هر حال شما به هیچ عنوان از خیر آپدیت نگذر مخصوصن توی نسل 8 هم تقریبن تمام بازی ها بدون آپدیت ها مشکل دارن و یکسری ویژگی ها هم اضافه میشه با آپدیت درباره اینترنت هم خب بستگی به این داره شما چه سرویسی رو از اون شرکت تهیه کنی های وب طرح های فشفشه ی خوبی داره که هزینه ی حجم رو برای استفاده های زیاد خیلی کم تر و به صرفه تر می کنه ولی من که اینترنت دینامیت های وب 8 مگ رو دارم سرعتش راضی کننده نیست اصلن ، حالا تازگی دینامیت 16 مگ آوردن امتحان نکردم که آیا واقعن بهتر شده یا فقط اسم و شعار هست بنظرم بهتره خودت امتحان کنی

Sent from my iPhone using Tapatalk
آقا اکانت ظرفیت سه یا بازی رو بگیرم هم زمان که به نت وصلم فقط میتونم با بازیه آنلاین بازی کنم یا میتونم همونطوری که به نت وصلم استوری مود و کریر و... برم؟

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
(11-20-2016, 11:06 AM)RezaPayne نوشته است: [ -> ]آقا اکانت ظرفیت سه یا بازی رو بگیرم هم زمان که به نت وصلم فقط میتونم با بازیه آنلاین بازی کنم یا میتونم همونطوری که به نت وصلم استوری مود و کریر و... برم؟

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
اره استوری مود رو هم میتونید برید و حجمی از شما کم نمیشه
سلام به همه ، یه موردی پیش اومده. Ps4 رو دیشب که میخواستم خاموش کنم دو بار صدایی که موقع روشن شدن میده رو داد، و این صدا رو امروز نداد دیگه، ولی دیشب دو سری اینجوری شد... به نظرتون مشکل دار شده؟
(11-21-2016, 04:38 PM)AMG نوشته است: [ -> ]سلام به همه ، یه موردی پیش اومده. Ps4 رو دیشب که میخواستم خاموش کنم دو بار صدایی که موقع روشن شدن میده رو داد، و این صدا رو امروز نداد دیگه، ولی دیشب دو سری اینجوری شد... به نظرتون مشکل دار شده؟

نه مشکل خاصی فکر نمیکنم باشه فقط مراقب محافظ و برق خونه باشید
بهتره از محافظ استفاده کنید