Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام یه فروشنده به من گفت باید 200 بدی تا کپی خورش کنم  S0 (43) راسته ؟
(01-06-2016, 11:49 AM)Yves Guillemot نوشته است: [ -> ]سلام یه فروشنده به من گفت باید 200 بدی تا کپی خورش کنم  S0 (43) راسته ؟

کپی خور نیست، در اصل همون روش شیرینگ هست و فروشنده بازی های ظرفیت 1 رو برای شما میریزه
قزوین یکی بازی میریزه واست چندتا 150 تا 200
میگه اینا اکانتایه اروپاییاس هک شده هر چی بازی داشته باشن واسه شما میاد 
به شرطم میده که بن نشه
جریان این چیه؟
جریان این ضرفیتا چیه؟
(01-06-2016, 02:34 PM)behnam07 نوشته است: [ -> ]قزوین یکی بازی میریزه واست چندتا 150 تا 200
میگه اینا اکانتایه اروپاییاس هک شده هر چی بازی داشته باشن واسه شما میاد 
به شرطم میده که بن نشه
جریان این چیه؟
جریان این ضرفیتا چیه؟

در اول انتشار 4،سونی یک قابلیت داد تا اکانت ها بین 3 نفر به طور قانونی شیر بشه،بعد یک آپدیت این قابلیت تبدیل به 2 نفر شد.
اینی که اینجا توی ایران میفروشن،از همین روش هست.
ظرفیت 1:غیرقانونی هستش،چه با کردیت کارت هکی گرفته شده باشه چه با گیفت به صورت قانونی،شخص باید همیشه آفلاین بمونه و اگر انلاین بشه،اکانت حاوی بازی قفل و بن خواهند شد
ظرفیت 2:ظرفیتی هست که هم میشه تجربه آنلاین داشت هم آفلاین.اگر با کردیت کارت هکی خریده شده باشند،بعد چندماه خودبه‌خود بن میشه.
ظرفیت 3:ظرفیت همیشه آنلاین.یعنی همیشه دستگاه باید به نت وصل باشه تا بتونید از بازی استفاده بکنید.
اینی که میفروشن،همین روش ظرفیت 1 هستش.این اکانت ها ممکنه دست 6 5 نفر دیگه هم باشه که همین سبب بن شدن اکانت ها میشه.
(12-29-2015, 01:34 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(12-29-2015, 03:43 AM)behnam07 نوشته است: [ -> ]
(12-29-2015, 03:26 AM)The Wolf Of Rivia نوشته است: [ -> ]
(12-29-2015, 03:20 AM)behnam07 نوشته است: [ -> ]http://shopps4.ir/2015/07/%D8%A7%D8%B7%D...%B4%D8%AF/

این کلیپه مرتضی رحمانیه
نو بخر که اگه کسی در حد داشته باشه چرا نخرم؟
شما که میگین ریجنا هیچ فرقی ندارن
 منم ترجیحا میخوام ریجن دو باشه
دویست سیصدم زیر قیمت باشه میتونم بجاش دسته بازی بخرم.
راستی اینبازیایه دیجیتالی که میریزن بعضیا اینارو قیمت ندارین؟
و اینکه تا وصل نشی به نت بن نمیشن؟
چی بگم والا ... من جای شما بودم به این راحتی اعتماد نمیکردم .
قیمت دقیق ندارم اما سل آف های خوبی میخورن معمولا ! امروز صحبت بود در مورد یک بازی که میگفتن 28 دلار شده یادم نیست کدوم بازی بود !
بازی دیجیتالی میخواید بگیرید بعد قدرت دانلودش رو دارید ؟
بستگی داره چه مدلی از شیرینگ بشه . مدل های مختلف داره ...
ازشون بپرس کدومشونه .

رایتل 30 گیگ ده هزارتومن یک ماه؟
سرعتشم 4 مگه
پینگم زیر صد
پس اطلاع دقیقی درمورد بازیایه دیجیتالی ندارین؟

جریان اینجور بازیا چیه؟
85 هزار میدن؟
http://service.consolefa.ir/

به عنوان کسی که تجربه داره،اصلا سمت شیرینگ و این چیزا نرین.پولتون حروم میشه.از همین کنسولفا هم گرفتم به۲ ماه نرسید بازی قفل شد.فیزیکی،اجاره،تعویض کردن و.....خیلی راههای بهتری هست.

(12-29-2015, 12:03 PM)نیما سیروسی نوشته است: [ -> ]سلام دوستان میخوام کنسولم رو به مانیتور وصل کنم اما وقتی که  پورتhdmi میزنم  اصلا تصویر بالا نمیاد رو مانیتور
 نوع مانیتورمم lg ultra wide 29 هست
مشکل از کجاس؟کنسول ها به مانیتور وصل نمیشن یا مشکل از مانیتوره که مدل ultra wide ؟اسن طریق وصل شدن کنسول ب مانیتوب چجوره کافیه کابلو بزنی بعدش روشن؟

شاید مشکل از کابله،با کابلهای دیگه تست بکنید.

سلام.ببخشید ظرفیت بازیهای که بن شدن چند بود ؟
2 تا از بهترین هاشو انتخاب کنید اون یکی شو باید ماهه دیگه بگیرم فقط تو روخدا نظرتون هم بگید در رابطشون

the witcher 3

fallout 4
 bloodborne
(01-07-2016, 12:21 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]2 تا از بهترین هاشو انتخاب کنید اون یکی شو باید ماهه دیگه بگیرم فقط تو روخدا نظرتون هم بگید در رابطشون

the witcher 3

fallout 4
 bloodborne

ویچر:بهترین بازی سال،بهترین نقش آفرینی،فکر کنم همینا کافی باشه.
بلادبورن:یکی از بهترین بازیهایی که توی این چندوقته تجربه کردم.اگه دنبال چالش هستی، حتما برو سمت این بازی.
فال اوت،میتونه سرگرم کننده باشه،ولی بعد چندوقت زده میشی.بهتره اینو بزاری ماه بعد.
(01-07-2016, 12:37 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(01-07-2016, 12:21 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]2 تا از بهترین هاشو انتخاب کنید اون یکی شو باید ماهه دیگه بگیرم فقط تو روخدا نظرتون هم بگید در رابطشون

the witcher 3

fallout 4
 bloodborne

ویچر:بهترین بازی سال،بهترین نقش آفرینی،فکر کنم همینا کافی باشه.
بلادبورن:یکی از بهترین بازیهایی که توی این چندوقته تجربه کردم.اگه دنبال چالش هستی، حتما برو سمت این بازی.
فال اوت،میتونه سرگرم کننده باشه،ولی بعد چندوقت زده میشی.بهتره اینو بزاری ماه بعد.
 انتخابمو کردم بلاد واسه ماهه دیگه میگیرم چون هر سه rpg هست و ویچ و بلاد سبک جنگ سرد و فالوت جنگ گرم برای همین این ماه ویچ و فالوت ماه دیگه بلاد

tnx

هر چند ویچ رو بازی کردم ولی تموم نکردم 1/3 رو رفتم و بلاد رو هم 10 دقیقه بازی کردم
سلام یه سوال داشتم اونم اینه که اگه من یه بازی دست ۲ بخرم میشه خودم و یکی دیگه همزمان روی ۲ دستگاه مختلف بازی کنیم؟

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk
(01-07-2016, 08:04 PM)omid211 نوشته است: [ -> ]سلام یه سوال داشتم اونم اینه که اگه من یه بازی دست ۲ بخرم میشه خودم و یکی دیگه همزمان روی ۲ دستگاه مختلف بازی کنیم؟

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

اگه فیزیکی بخری نمیشه چون بازی برای احرا به دیسک نیاز داره
اما اگه دیجیتالی باشه میتونی