Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(12-02-2015, 09:54 AM)sepehr792.h نوشته است: [ -> ]سلام دوستان سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:من وقتی کنسول رو میزارم برای دانلود آپدیت یک بازی و میزارمش رو حالا rest mod علاوه برا اون بازی مورد نظرم که آپدیتشو گذاشتم برای دانلود بازیا دیگه هم آپدیتشون میره رو دانلود مثلا من بازی ویچر رو آپدیتشو زدم رو دانلود گذاشتم و کنسول رو بردم رو حالت رست مود وقتی روشنش کردم آپدیت ویچر تا نصفش رفته و آپدیت بتمن هم تا 30 درصد رفته راهی نیست این آپدیت خودکار بازیا رو برداشت یا کاری کرد دیگه اونجوری نشه؟؟؟

راهی نیست این اپدیت های خودکار رو جلوشو گرفت.شما میتونین قبل از اینکه روی رست مود بزارین اپدیت هارو متوقف کنید یا دسترسی از اینترنت رو قطع بکنید.یه راه هست برای اینکه جلوی دانلود توی حالت رست مود رو گرفت.
به settings/Power saving setting/set function available in rest mode/stay connected to the internet تیکش رو بردارین
(12-02-2015, 09:54 AM)sepehr792.h نوشته است: [ -> ]سلام دوستان سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:من وقتی کنسول رو میزارم برای دانلود آپدیت یک بازی و میزارمش رو حالا rest mod علاوه برا اون بازی مورد نظرم که آپدیتشو گذاشتم برای دانلود بازیا دیگه هم آپدیتشون میره رو دانلود مثلا من بازی ویچر رو آپدیتشو زدم رو دانلود گذاشتم و کنسول رو بردم رو حالت رست مود وقتی روشنش کردم آپدیت ویچر تا نصفش رفته و آپدیت بتمن هم تا 30 درصد رفته راهی نیست این آپدیت خودکار بازیا رو برداشت یا کاری کرد دیگه اونجوری نشه؟؟؟

باید برید تو setting و در یکی از گزینه ها که رفتید auto download رو بردارید و یک گزینه دیگه مربوطه دیگه مشکلت رفع میشه
سلام
من یه مرتال کمبت اسپشال ریجن دو دارم.میخواستم بدونم چجوری از کد گورو روی اکانت ریجن یک استفاده کنم؟
راستی من بعد از مدت ها میخوام کنسولو آپدیت کنم،این آپدیت ۳.۱۱ مشکلی که نداره؟ با خیال راحت آپدیت کنم؟؟
(12-02-2015, 12:46 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: [ -> ]سلام
من یه مرتال کمبت اسپشال ریجن دو دارم.میخواستم بدونم چجوری از کد گورو روی اکانت ریجن یک استفاده کنم؟
راستی من بعد از مدت ها میخوام کنسولو آپدیت کنم،این آپدیت ۳.۱۱ مشکلی که نداره؟ با خیال راحت آپدیت کنم؟؟

اپدیت مشکلی نداره میتونید با خیال راحت دانلود بکنید.
برای این کار باید یک اکانت اروپا بسازید و به psn وصل بکنید.بعد کد رو بزنید.سپس برای استفاده از اون روی اکانت های دیگه اکانت جدید رو پرایمری بکنید
(12-02-2015, 12:49 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(12-02-2015, 12:46 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: [ -> ]سلام

اپدیت مشکلی نداره میتونید با خیال راحت دانلود بکنید.
برای این کار باید یک اکانت اروپا بسازید و به psn وصل بکنید.بعد کد رو بزنید.سپس برای استفاده از اون روی اکانت های دیگه اکانت جدید رو پرایمری بکنید

من خودم امارات ساختم و مشکلی نداشته فقط حواست باشه پرایمری باشه البته اگر هم نبود تو بخش setting و ps4 و active primes میری و اکتیو میکنی
سلام به همه دوستان، اربعین رو هم تسلیت میگم
یک سوال، من یه چند وقتی بود که با ps4 کار نکردم، امروز خواستم با PlayStation app برم ببینم چه خبره، هر کاری میکنم sign in نمیکنه، میگه پسورد یا ایمیل اشتباهه، در صورتی که تو خود سایت وارد میشم... ممکنه واسه این باشه که من ps4 ام اپدیت نیست؟ اگه نه مشکل کجاست
راه جدید برای گرفتن پلاس نیست ؟ انگار 2 روزه بسته شده
(12-03-2015, 12:11 AM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]راه جدید برای گرفتن پلاس نیست ؟ انگار 2 روزه بسته شده

خریدن S0 (2)
(12-03-2015, 12:11 AM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]راه جدید برای گرفتن پلاس نیست ؟ انگار 2 روزه بسته شده

فعلا راهی نیست.ولی شاید پیدا بشه.
(12-02-2015, 02:36 PM)AMG نوشته است: [ -> ]سلام به همه دوستان، اربعین رو هم تسلیت میگم
یک سوال، من یه چند وقتی بود که با ps4 کار نکردم، امروز خواستم با PlayStation app برم ببینم چه خبره، هر کاری میکنم sign in نمیکنه، میگه پسورد یا ایمیل اشتباهه، در صورتی که تو خود سایت وارد میشم... ممکنه واسه این باشه که من ps4 ام اپدیت نیست؟ اگه نه مشکل کجاست

کسی جواب مارو نمیده؟