Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان . من یک مشکلی داشتم . وقتی که بازی میکنم قسمت هایی که گوشه باشه انگار میوفته بیرون یعنی اگر یه نوشته ای کنار صفحه باشه کامل نمایش داده نمیشه و یک قسمت از حروف گوشه دیده نمیشه . میخواستم کمک کنید که چجوری خروجی تصویر رو با تلویزیون هماهنگ کنم
(02-19-2016, 09:33 AM)amirali10 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان . من یک مشکلی داشتم . وقتی که بازی میکنم قسمت هایی که گوشه باشه انگار میوفته بیرون یعنی اگر یه نوشته ای کنار صفحه باشه کامل نمایش داده نمیشه و یک قسمت از حروف گوشه دیده نمیشه . میخواستم کمک کنید که چجوری خروجی تصویر رو با تلویزیون هماهنگ کنم

اولن یکی از راه حلاش اینه:اول بازی از شما میگه رزولوشن(آندازه صفحه) رو مشخص کن اونجا میتونی درست کنی همچنین بعضی از بازی ها در setting شون این قابلیت هست

یک سوال تلویزیونت 720 یا 1080
(02-19-2016, 10:08 AM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]
(02-19-2016, 09:33 AM)amirali10 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان . من یک مشکلی داشتم . وقتی که بازی میکنم قسمت هایی که گوشه باشه انگار میوفته بیرون یعنی اگر یه نوشته ای کنار صفحه باشه کامل نمایش داده نمیشه و یک قسمت از حروف گوشه دیده نمیشه . میخواستم کمک کنید که چجوری خروجی تصویر رو با تلویزیون هماهنگ کنم

اولن یکی از راه حلاش اینه:اول بازی از شما میگه رزولوشن(آندازه صفحه) رو مشخص کن اونجا میتونی درست کنی همچنین بعضی از بازی ها در setting شون این قابلیت هست

فک کنم 720 باشه مطمِن نیستم ولی رو اون یکی تلویزیون که 1080 هست امتحان میکنم اگه درست نشد کمک میگیرم باز
(02-19-2016, 10:08 AM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]

من چک کردم 1080 هست . رزولشن بازی هم رو 1080p  هست .

دو کار میتونید بکنید.
1.تنظیمات خود تلویزیون رو عوض بکنید، انواع زوم های مختلف رو تست بکنید.
2.از طریق تنظیمات خود بازی، Adjust screen رو بزنید تا بتونید با توجه به سلیقتون تغییرش بدید
3.از طریق خود تنظیمات کنسول وارد بشید.برای دسترسی به این گزینه،به Setting-Sound and Screen-Display Area Setting برید
سلام

من امروز cod bo3 رو گرفتم تمام نصبش هم صورت گرفت و راحت بخش مولتی(افلاینشو) split screen رفتم ولی وقتی میخوام زامبی و کمپین رو split برم میگه نمیشه باید چی کار کنم(تکی میتونم برم)
(02-19-2016, 05:50 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]سلام

من امروز cod bo3 رو گرفتم تمام نصبش هم صورت گرفت و راحت بخش مولتی(افلاینشو) split screen رفتم ولی وقتی میخوام زامبی و کمپین رو split برم میگه نمیشه باید چی کار کنم(تکی میتونم برم)

یکبار بازی رو ری‌استارت بکنید شاید درست بشه.
اگه نشد، به احتمال زیاد باید آپدیت بازی رو دانلود بکنید(احتمالش خیلی کمه)
اقا داخل تلویزیون ما وقتی fifa بازی میکنی یکم سایه میافته (مثه 3dکه قبلا میگفتن) برا چند لحظه
یکی دیگه هم اینکه anti-aliasing بازی کمه چکارش کنم؟
مدل tv : lg 76100lm 47inch 3d full HD
تنظیمات ps4 هم درسته روی فول اچ دی هست
یکی دیه هم اینکه من برای انلاین بازی کردن پینگ کجا رو بگیرم؟؟
(02-20-2016, 12:01 AM)pedramdx نوشته است: [ -> ]اقا داخل تلویزیون ما وقتی fifa بازی میکنی یکم سایه میافته (مثه 3dکه قبلا میگفتن) برا چند لحظه

اولی رو اصلا متوجه نشدم.
بله آنتی انالایزینگ پاییت هستش و کاریش نمیشه کرد
دو راه داری
.از سایت speedtest.net با سرورهای اروپا تست بگیرید نه سرورهای ایران
از طریق CMD ویندوز.کافیه دستور های زیر رو وارد بکنید
ping 8.8.8.8 -t
ping 4.2.2.4 -t
ping 8.8.4.4 -t
(02-20-2016, 12:28 AM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(02-20-2016, 12:01 AM)pedramdx نوشته است: [ -> ]اقا داخل تلویزیون ما وقتی fifa بازی میکنی یکم سایه میافته (مثه 3dکه قبلا میگفتن) برا چند لحظه

اولی رو اصلا متوجه نشدم.
بله آنتی انالایزینگ پاییت هستش و کاریش نمیشه کرد
دو راه داری
.از سایت speedtest.net با سرورهای اروپا تست بگیرید نه سرورهای ایران
از طریق CMD ویندوز.کافیه دستور های زیر رو وارد بکنید
ping 8.8.8.8 -t
ping 4.2.2.4 -t
ping 8.8.4.4 -t
مهم نیست
الان من این سه تا رو گرفتم هر سه حدود 250 بود که ر .ی د. ه
ماله همسایه 60 بود