Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(07-11-2015, 06:11 PM)arno0144 نوشته است: [ -> ]سلام این روش share کردن که مغازه ها میگن با سی تومن میریزن رو پیشنهاد میکنید البته من فقط افلاین بازی میکن بعدش به سخت افزار دستگاه اسیب نمیرسه ؟

اصا چه ربطی به سخت افزار دستگاه داره عزیز من؟
ببین این روش کلا پیشنهاد نمیشه! ریسکش بالاست!
(07-11-2015, 06:24 PM)Jon Snow نوشته است: [ -> ]
(07-11-2015, 06:11 PM)arno0144 نوشته است: [ -> ]سلام این روش share کردن که مغازه ها میگن با سی تومن میریزن رو پیشنهاد میکنید البته من فقط افلاین بازی میکن بعدش به سخت افزار دستگاه اسیب نمیرسه ؟

اصا چه ربطی به سخت افزار دستگاه داره عزیز من؟
ببین این روش کلا پیشنهاد نمیشه! ریسکش بالاست!

دوست عزیز مشکلی برای سخت افزار پیش نمیاد ولی اگه به وای فای وصل بشین امکان داره بن بشین و دیگه نتونین از کنسول استفاده کنین

اگر از شیرینگ استفاده میکنید به هیچ وجه به اینترنت کنسول وصل نکنید چون احتمالا بن وجود دارد. ترجیحا ظرفیت دوم استفاده کنید.
میگم میشه دسته های معمولی pc رو به ps4 وصل کرذ؟
یا حتما باید dual shock 4 باشه؟
(07-11-2015, 07:50 PM)Be the story نوشته است: [ -> ]میگم میشه دسته های معمولی pc رو به ps4 وصل کرذ؟
یا حتما باید dual shock 4 باشه؟

خیر نمیشه وصل کردم تا اونجایی هم که میدونم حتی دسته ی پلی3 رو هم نمیشه وصل کرد ;)
drive club ارزش خرید داره؟
(07-11-2015, 08:17 PM)ps 4 ever نوشته است: [ -> ]drive club ارزش خرید داره؟

نکات مثبت : گرافیگ فوق العاده ، و بخش چند نفره سرگرم کننده ، هوش مصنوعی خوب حریفان ، و آب و هوای داینامیک.
 نکات منفی : ناقص بودن بازی قبل از انتشار محتویات اضافه ، عدم وجود بخش ارتقاء اتومبیل ، تکراری شدن گیم پلی بخش تک نفره پس از مدتی.
چیز هایی که بود رو گفتم از نظر من بازی جذابی شاید اولاش نباشه ولی بعدا خوب میشه
سلام اگه امکان داشته باشه 1 توضیح کوتاهی در مورد اکتیو پرایمری کردن و کاربرد های اون بگید :angel:
(07-11-2015, 10:21 PM)erfanxmatrix نوشته است: [ -> ]سلام اگه امکان داشته باشه 1 توضیح کوتاهی در مورد اکتیو پرایمری کردن و کاربرد های اون بگید :angel:

سلام
اگر اکانتی رو اکتیو کنید، در صورتی که اون اکانت پلاس داشته باشه پلاس روی اکانت های دیگه که توی دستگاهتون هست  میاد و میتونید از ویژگی انلاین بازی کردنش استفاده کنید! همچنین اگر توی اون اکانت بازی ای رو به صورت دیجیتالی خریده باشی روی اکانت های دیگه هم میاد.
ببخشید دوستان من ps4م 4 بار از برق کشیده شده یعنی برق خونمون 4 بار رفته یعنی همون موقعی که ps4 روشن بوده برقا رفته. من یکم وسواس دارم میخوام صادقانه بگی واسه ps4 مشکلی پیش نخواهد آمد؟ تا حالا که واکنشی نشون نداده :-/